WEB Cam - BSOD!

neledr

Primećen član
Poruka
748
Ukratko, imam FS Amilo La 1703,ram 2gb, cpu Sempron mobile 3600+. Sad, pre neki dan sam nabavio web kameru 4tech, instalacija je protekla kako treba, u My Computer kada je aktiviram ona radi,ALI! Kada se pokusam povezati na Skype odn. napraviti video poziv, dolazi do drugog dela naslova! BSOD i tu nekakva informacija o grafickoj kartici i memoriji....bm li ga! Sta Vi mislite sta li bi to moglo da bude? Cekam par dana pa radim reinstall..........PS: probao sam sa fleshom BIOS-a,ista stvar, vratio na stari opet isto.Pozdrav.
 
znam imao sam davno taj problem resio sa sa reinstalacijom. Samo obrati paznju redosld instalacija u tvom slucaju prvo driver od kamere onda SKYPE a u medjuvremenu podesavanje XP-a znas vec dati ne recitujem redosled......
 
Uradio sam sve nanovo, ali ista situacija. Cim pokusa da uspostavi video poziv, pojavljuje mi se BSOD, i moram da ga "cupam iz struje".Sada je trenutno malo bolja situacija, imam audio kontakt ali ne i video.U Skajpu kada pozovem dole levo u malom prozoru pokusava da uspostavi video, ali samo kada mi odgovore cujem ali nevidim.U podesavanju kamere u Skajpu, mogu da podesim audio, ali onoga momenta kada kliknem na podesavanja za kameru odn. video settings,istog momenta se pojavljuje mrski neprijatelj ( uobicajena stvar!? u Win-u ), BSOD! Kao da ima neka kolizija u drajverima za kameru.SVE zivo sam pokusao ali ni dalje nemam resenje! Molim za pomoc! PS: da li postoji mogucnost da mu ne odgovara ovaj model kamere?.....
 
.....eeeehhhh sad! Probao sam danas kameru na racunaru na poslu i zamislite, radi! Izgleda da me *****ava integrusa u laptopu.......a kakve sam srece moze da se desi da uopste nemogu nijednu da prikacim na njega.U svakom slucaju hvala.
 

Back
Top