udomio bih macku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rado bi udomio macku.. do 4 mesca starosti.... ako neko zna nekog ko oce da pokloni macku... javite

Maslačak, ako već postavljaš oglase da želiš životinje, obzirom da si maloletan, moraš prvo o tome da se dogovoriš sa roditeljima, a zatim oni da kontaktiraju ljude koji poklanjaju životinje. Samo pod tim uslovom ozbiljni ljubitelji pokloniće ti životinjicu, u suprotnom, neozbilno je da postavljaš oglase da ti se ljudi javljaju, a ti ni sam ne znaš šta želiš.
 
Maslačak, ako već postavljaš oglase da želiš životinje, obzirom da si maloletan, moraš prvo o tome da se dogovoriš sa roditeljima, a zatim oni da kontaktiraju ljude koji poklanjaju životinje. Samo pod tim uslovom ozbiljni ljubitelji pokloniće ti životinjicu, u suprotnom, neozbilno je da postavljaš oglase da ti se ljudi javljaju, a ti ni sam ne znaš šta želiš.

Podržavam :)! Znači. mama, tata,... pa bacite pogled na rubriku - poklanjam :)...
 
Maslačak, ako već postavljaš oglase da želiš životinje, obzirom da si maloletan, moraš prvo o tome da se dogovoriš sa roditeljima, a zatim oni da kontaktiraju ljude koji poklanjaju životinje. Samo pod tim uslovom ozbiljni ljubitelji pokloniće ti životinjicu, u suprotnom, neozbilno je da postavljaš oglase da ti se ljudi javljaju, a ti ni sam ne znaš šta želiš.
e slusajte ovako.. maloletan jesam... obozavam zivotinje... i hteo sam macku ili kuce...
razvode mi se roditelji vec 2 j.b..e godine... i poon me je k***c vise... ja i mama ocemo zivotinju i zato sam postavio dva posta... posle postavljanja posta nasao sam na halo oglasima kuce... i udomio sam ga... zato nisam odg.. i ostalo...sada imam kuce i 3 hrcka... da znam skinuo bi poslt al ***... tako da :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top