GTA III

moj drugar je u Vice City-ju sakupio svih 100 i na kraju u vjnoj bazi dobijes Apache helikopter :) :) Naravno sa montiranim rucnim topom i gomilom raketa :) potrazi mapu sa paketima na nekom sajtu pa ces videti :)
 
El Muerte:
moj drugar je u Vice City-ju sakupio svih 100 i na kraju u vjnoj bazi dobijes Apache helikopter :) :) Naravno sa montiranim rucnim topom i gomilom raketa :) potrazi mapu sa paketima na nekom sajtu pa ces videti :)
Ma sakupio sam i ja tu svih 100, i kad uzmes stoti koliko se secam dobijes jos 100000$ dodatnih.
Ali zanima me sta se ovde desi. Od jednog druga sam cuo da ti se kao otvori onaj tunel sto ima kod one brane u trecem delu grada i kao dobijes motor i sl. tripovi.
A mapu sam trazio po web-u ali nista nisam nasao. Pa zato pitam ima li mozda ko.
 
Svemirac:
Definitivno te je drug lagao u vezi tunela na GTA III
Na GTA III se NE MOGU VOZITI MOTORI!!!
Upravo tako...
Iz prostog razloga sto ne postoje u GTAIII vec postoje u GTA Vice City-ju... :wink:
Btw,zna li neko nesto malo detaljnije o onim multiplayer modovima za GTA (dal III dal Vice City-ne znam tacno)?
 
Multipleyer (MTA-Multi theft auto )
Izasla je skoro nova verzija 0.4.1 najbolja
Napomena: MTA NE RADI sa modovima
Moze se naci na netu Uz verziju 0.4.1 se dobija
MTA za GTAIII
MTA za Vice City
Server Administrator
Server...(za pravljenje servera)

Mnogo je dobro uradjeno (ima jos bagova ali moze da se igra)
Cekamo finalnu verziju

Mozete se voziti kao suvozac
Nazalost pucnjava iz automobila nije moguca
Sifre ne rade (Pametno) :D
...
...


Nije losa stvar .
Moja preporika je probati MTA
8) PoZ 8)
 
Koristis port 2001 ako nije probaj 2002 ili 2003 (Nisam siguran)
E sad ides start-> Programs -> MTA (Multi theft auto)
Procackah malo in nadjes negde "Server"(Nije server Administrator) pokrenes to ne smes da zatvaras ili u suprotnom gasis server
Sa drugih pc-ija kucas IP adresu servera u Text box "Host..."

Kako zaznati IP :
Start -> Run -> Kucas "nslookup"

Ostalo je lako

Izvini sti si malo cekao nisam se neko vreme kacio na net (Long story)

Pozdrav!!! :arrow:
 

Back
Top