15 godina starija?

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Lupam kontru onome 13 godina stariji.
Inače, moja najbolja prijateljica je udata za čoveka 17 godina starijeg od nje i to divno funkcioniše već 12 godina.
A da vidimo da li imamo širinu i kada je ona postarijačka : )
 
Lupam kontru onome 13 godina stariji.
Inače, moja najbolja prijateljica je udata za čoveka 17 godina starijeg od nje i to divno funkcioniše već 12 godina.
A da vidimo da li imamo širinu i kada je ona postarijačka : )
Све су комбинације могуће.
Мада, морам признати да би ми као мајци било чудно.
Кад размишљам сад о овоме, схватам како је мом оцу.:mrgreen:
 
ja ne volim te ogoromne razlike u godinama,ni u koju stranu....nekoliko godina gore/dole kao maksimum....ma i pet mi je previse iskreno,ako je u pitanju nesto ozbiljno.

a ja sam se uvek pitala,sta radis udata za nekog 20 godina starijeg, prvo ces ga gledati kao dedu,a onda kako umire dok ti budes imala neke sasvim drugacije potrebe/zelje ako nista drugo a ono zdravestvene prirode :neutral:

il ono imas recimo 50 godina...on 70 godina....a imas i mamu od 75 godina...i vodis ih na kalis da igraju sah,idete sve troje kod doktora po lekove za njih dvoje i tako :neutral: neka fala.
 
ja ne volim te ogoromne razlike u godinama,ni u koju stranu....nekoliko godina gore/dole kao maksimum....ma i pet mi je previse iskreno,ako je u pitanju nesto ozbiljno.

a ja sam se uvek pitala,sta radis udata za nekog 20 godina starijeg, prvo ces ga gledati kao dedu,a onda kako umire dok ti budes imala neke sasvim drugacije potrebe/zelje ako nista drugo a ono zdravestvene prirode :neutral:

il ono imas recimo 50 godina...on 70 godina....a imas i mamu od 75 godina...i vodis ih na kalis da igraju sah,idete sve troje kod doktora po lekove za njih dvoje i tako :neutral: neka fala.


ne bih mogla vise da se slozim. ja cak mislim da razlika veca od 4-5 godina najveca razlika za mene u godinama. Prvo sada imam 25 i ne mogu da zamislim da se zabavljam sa nekim od 45, fuj. Moze da bude i Dzordz Kluni nista mu ne vredi. I ta razlika kasnije sve vise da se oseca upravo kakda ja recimo napunim 45 a on 65 DEDA!! Nikada nisam razumela te velike razlike u godinama. Ja bih tada bila jos uvek zrela ali ne stara zena a on dekica a pritom zene zive duze pa racunam da bih bila udovica jedno cirka 20 godina ... ne hvala!!!
 
Ja mislim da je predrasuda da ne može dobro da funkcioniše brak ili veza sa velikom razlikom u godinama. Jer nisu bitne godine nego koliko je neko vitalan i mlad duhom.
Ali to uopšte nije otrcana fraza nego živa istina.
Jedan moj bivši momak ima sjajnog oca koji me i dan danas oduševljava, a čovek ima 64 godine. Uvek je dobro raspoložen, nasmejan, pun duha, dobrih fazona, igra fudbal rekreativno i dan danas, ima energije više nego sin koji je 30 godina mlađi od njega i pun kompleksa i večito nezadovoljan.

I milion puta spominjani moji tetka i teča. Ona ima 50 godina, on 66 i oduvek su bili savršen par. Oboje izuzetno vitalni, putuju po svetu, uživaju i vole se kao prvog dana. Možda čak i više...:aha:

Ne znam ni jedan obrnut slučaj gde je žena starija od muškarca (osim 5 godina razlike, ali to mi nije neka razlika), ali mislim da je princip isti.
 
Vec sam negde naletela na sl. temu ....Ne vidim prepreku u razlici u godinama, i jedna i druga varijanta su ok u zavisnosti od toga sta ko zeli i vidi u osobi sa kojom je, sadrzaj nema mnogo veze sa formom. Problem je samo u oku posmatraca koji gaji predrasude i nema dovoljno hrabrosti ili afiniteta da se upusti u slicnu vezu.
 
ne bih mogla vise da se slozim. ja cak mislim da razlika veca od 4-5 godina najveca razlika za mene u godinama. Prvo sada imam 25 i ne mogu da zamislim da se zabavljam sa nekim od 45, fuj. Moze da bude i Dzordz Kluni nista mu ne vredi. I ta razlika kasnije sve vise da se oseca upravo kakda ja recimo napunim 45 a on 65 DEDA!! Nikada nisam razumela te velike razlike u godinama. Ja bih tada bila jos uvek zrela ali ne stara zena a on dekica a pritom zene zive duze pa racunam da bih bila udovica jedno cirka 20 godina ... ne hvala!!!

Aham..znaci odbila bi pola hoolywooda samo zbog godina..onda si stvarno unikat
 
Ja mislim da je predrasuda da ne može dobro da funkcioniše brak ili veza sa velikom razlikom u godinama. Jer nisu bitne godine nego koliko je neko vitalan i mlad duhom.
Ali to uopšte nije otrcana fraza nego živa istina.
Jedan moj bivši momak ima sjajnog oca koji me i dan danas oduševljava, a čovek ima 64 godine. Uvek je dobro raspoložen, nasmejan, pun duha, dobrih fazona, igra fudbal rekreativno i dan danas, ima energije više nego sin koji je 30 godina mlađi od njega i pun kompleksa i večito nezadovoljan.

I milion puta spominjani moji tetka i teča. Ona ima 50 godina, on 66 i oduvek su bili savršen par. Oboje izuzetno vitalni, putuju po svetu, uživaju i vole se kao prvog dana. Možda čak i više...:aha:

Ne znam ni jedan obrnut slučaj gde je žena starija od muškarca (osim 5 godina razlike, ali to mi nije neka razlika), ali mislim da je princip isti.

Ja imam u porodici, žena starija 12 godina, i super su :)
ja volim slične uzraste (dobro, mm je par godina mlađi :mrgreen: )... ali pre verujem u kombinaciju starija žena i mlađi muškarac, nego stariji muškarac - mlada žena... zato što sam bila u vez sa 'matorcem' koji je bio mladog duha i fizički neverovatno lep... ali jedno je kako to izgleda spolja...a drugo je kad furaš sa njim :lol: muškarci gore stare :lol:
 
nikad mi forma nije bila bitna, uvek mi je sadrzaj bio vazniji..

godine? :think:

bila u vezi i sa 12 god starijim i sa 14 god mladjim..razlike nema..
feromoni, zajednicka interesovanja i ista kolicina energije mi je bitna..

u zivotu garancija ne postoji ni za sta..
devojka lepa kao lutka, 22 god, sedela na zadnjem sedistu automobila koji je vozila njena majka..u auto zaustavljen na semaforu odpozadi udari drugi, koji je vozio nepazljivi vozac..
majci nista, cerka - kvadriplegicar do kraja zivota..
da li su dve godine razlike izmedju nje i njenog decka garancija da treba da ostanu do kraja zivota zajedno srecni?
surovo i brutalno - ali to je realan zivot..

starije ili mladje..sve je to isto..pitanje je samo kakva je za vas osoba koja je pored vas..
 
ne bih mogla vise da se slozim. ja cak mislim da razlika veca od 4-5 godina najveca razlika za mene u godinama. Prvo sada imam 25 i ne mogu da zamislim da se zabavljam sa nekim od 45, fuj. Moze da bude i Dzordz Kluni nista mu ne vredi. I ta razlika kasnije sve vise da se oseca upravo kakda ja recimo napunim 45 a on 65 DEDA!! Nikada nisam razumela te velike razlike u godinama. Ja bih tada bila jos uvek zrela ali ne stara zena a on dekica a pritom zene zive duze pa racunam da bih bila udovica jedno cirka 20 godina ... ne hvala!!!
meni dzordz kluni odvratan i vako i onako,i mladji i stariji i kakav god oces...doduse nema uzasnijeg od tom kruza :)))
 
Ne nisam ja balavio na klunija bred pita i slicne..to vi radite i tesko da bi ih odbile bez obzira na godine

pa vidiš...to što mi je lijep bred pit na filmu (a i nije nešto,al ajde...:)) ne znači da bi mi se sviđao kad bih ga srela uživo...:roll: film je iluzija...a stvarni život je nešto drugo...
a ta faza oduševljavanja idolima,bilo muzičkim,bilo filmskim...u mom slučaju je prevaziđena već u sedmom osnovne...:)
 
ne volim veliku razliku ni gore ni dole,bar za zivot
za sex aj moze da prodje :mrgreen:
mm je stariji od mene 20ak dana i to je bas cool,imamo iste uspomene na detinjstvo,razumemo se,kao ekipa smo,nema ucitelj(ica) i ucenik(ca) i isto starimo sve nas isto muci,meni tako odgovara
 
baš me zanima da li bi to mislio kad bi ih sreo uživo...ili bi pomislio da su babetine?:lol:

Ja znam da su babetine koje extra izgledaju u svojim godinama..a kad pominjes filmove..ima uloga gde su bez sminke..kad sharon stone u niskim strastima place vise puta..to joj je ono kao losije izdanje..koje je ne cini manje privlacom..ajd jos neki izgovor:ok:
 
Majka mm je od njega starija 17 godina.Tako da kada bi mi se sinovi pojavili sa partnerkama koje su od njih starije 15-ak godina,u najmanju ruku bi mi bilo čudno.Isto kao i kada bi imali toliko mlađe devojke.

I u plus,i u minus,po mom mišljenju,to je prevelika razlika.Za oba pola.
 

Back
Top