Najljepse (kultne) fotografije sa prethodnih Mundijala?! - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

pancev91

Zainteresovan član
Poruka
195
Zelja mi je, da svako od nas postavi jednu ili vise fotografija sa bilo kojeg od prethodnih Mundijala, koja je po njemu najkultnija... Taman da se zagrijemo pred Juznu Afriku, kada ce Orlovi uzeti zlatni globus i pokoriti planetu :-) Evo i moje fotografije....za pocetak...
 

Prilozi

  • maradona bozja ruka.jpg
    maradona bozja ruka.jpg
    43,2 KB · Pregleda: 42
Ovo je stvarno kultna fotografija,kad je Badjo promasio penal i Brazil postao sampion sveta.Nikad to necu zaboraviti,bio sam klinac ali se svega secam i bio sam tuzan jer sam navijao za Italju.To svetsko prvenstvo 1994 je bilo najbolje koje sam ja gledao...:)

Potpisujem, sem što sam ja navijao za Romaria. :mrgreen:
 
Ja za Bugare i Šveđane :D ... Kako da ne navijaš za ekipu gde igraju lepotan Ivanov, pobratim Vaistinu Stoičkov i Jordan Lečkov ...

Sigurno bi i uzeli titulu da ih Bađo nije sjebo :D ...

U toku takmičenja imao sam 5-6 favorita koje sam bodrio. Jednostavno, bilo je toliko velemajstora u različitim reprezentacijama da nisam znao za koga da navijam. Od favorita sam gotivio Argentinu (smorio sam se kad su namestili Kaniđu i Maradonu) i Brazil a od favorita iz senke reprezentacije Bugarske, Rumunije i Švedske.
Navijao sam i za Nigeriju protiv Italijana :mrgreen:
 

Back
Top