Петиција за референдум о НАТО злочинима !

Резолуција о НАТО злочинима

  • да

  • не

  • боље о Сребреници


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Више је потребније него да се усвајају бајке о Сребреници!

Да ли би подржали такву одлуку ,да се донесе?

Да се Србија коначно усправи и подигне главу, и устане ,бар у спомен својим жртвама
НАТО агресије!




Да погнута и мртва Србија бар једном устане за своје жртве и каже

ДЕЦУ ТИ НЕЋУ ОПРОСТИТИ
 
Poslednja izmena:
Више је потребније него да се усвајају бајке о Сребреници!

Да ли би подржали такву одлуку ,да се донесе?

Да се Србија коначно усправи и подигне главу, и устане ,бар у спомен својим жртвама
НАТО агресије!

први пут да видим нешто нормално од тебе

браво

само кад би се ми питали, ко што никад нисмо
 
Ма подржао бих, него нека ДСС започне и неку конкретну акцију против режима, не само против НАТО. ОК, жутомицин је лепа и симпатична идеја, но се бојим да ће се стати на томе. Ја више кривим Тадића него НАТО за садашње стање у Србији, јер би Тадић као Србин требало да буде национално одговоран, а није, док НАТО по дефиницији не може да има такав осећај одговорности.
 
Зар ја пишем нешто ненормално:eek:

па оне бајке крв, убијање, револуције подржане америчким новцем, па опет голи отоци, сибир и гулази

свако ко то призива неможе баш да се подведе под нормалу
 
Ма подржао бих, него нека ДСС започне и неку конкретну акцију против режима, не само против НАТО. ОК, жутомицин је лепа и симпатична идеја, но се бојим да ће се стати на томе. Ја више кривим Тадића него НАТО за садашње стање у Србији, јер би Тадић као Србин требало да буде национално одговоран, а није, док НАТО по дефиницији не може да има такав осећај одговорности.

Наравно да Тадић ,као предеседник Србије, има одговорност да ПРВО И ЈЕДИНО
осуди злочине извршене над српским народом ,па онда да иде даље!

Један од првих је НАТО агресија!
 
Poslednja izmena:
Наравно да Тадић као предеседник Србија има одговорност да ПРВО И ЈЕДИНО
осуди злочине извршене над српским народом ,па онда да иде даље!

Један од првих је НАТО агресија!

НАТО и КГБ су гурнули југославију у грађански рат

они су и инсталирали своје пришипетље на власти 90-тих, од србије преко босне и хрватске
 
Pretpostavljam da mislis na rezoluciju a ne na referendum (kao sto pise u nazivu teme)...

Podrzavam... Cak sta vise, ta rezolucija bi trebala prva da se usvoji, pa tek onda sve ostalo... Valjda bi najvise trebalo da nas bole nase zrtve...

Ako uopste bilo kakva rezolucija ima smisla... Papir svasta trpi...

Да ето ,преправи ако ти није тешко!

Ова би имала смисла,друже,Србија би напон имала "вајде" од председника ,а и устала би у своју корист и помен својим жртвама!

Нико се није извино што су наша деца побијена 1999 године а и пре тога!
 
Наравно да Тадић ,као предеседник Србије, има одговорност да ПРВО И ЈЕДИНО
осуди злочине извршене над српским народом ,па онда да иде даље!

Један од првих је НАТО агресија!
ОК, слажем се, међутим онда морамо и да се одредимо против приступања НАТО пакту, јер не можемо бити пола баба, пола девојка, а бојим се да политичка воља за то у Србији не постоји.
Мада, кажем, ако неко икада буде тражио потпис за то, ту сам, никакав проблем...
 
ОК, слажем се, међутим онда морамо и да се одредимо против приступања НАТО пакту, јер не можемо бити пола баба, пола девојка, а бојим се да политичка воља за то у Србији не постоји.
Мада, кажем, ако неко икада буде тражио потпис за то, ту сам, никакав проблем...

Зато ,прво резолуција о НАТО агресије а онда да видим ,да се неко усуди Србији поменути улазак у НАТО ПАКТ!

Само да Србија устане да каже, и докаже, да није заборавила ,своју убијену децу !
 
podrzavam rezoluciju protiv nacisticke zlikovacke alijanse

takodje mislim da je jedini izlaz za srbiju u ovoj situaciji da postane deo ruske federacije.

naravno sa ocuvanom autonomijom spoljnom i unutrasnjom politikom ali u svakom slucaju da postane ruski saveznik i deo ruskog bezbedonosnog sistema.

to sto smo okruzeni nato drzavama ne znaci nista, i kaljigrad je ruska enklava okruzena sa NATO-om pa su tamo stacionirani veliki kapaciteti ruskog nuklearnog arsenala za unistenje nato nacizma
 
podrzavam rezoluciju protiv nacisticke zlikovacke alijanse

takodje mislim da je jedini izlaz za srbiju u ovoj situaciji da postane deo ruske federacije.

naravno sa ocuvanom autonomijom spoljnom i unutrasnjom politikom ali u svakom slucaju da postane ruski saveznik i deo ruskog bezbedonosnog sistema.

to sto smo okruzeni nato drzavama ne znaci nista, i kaljigrad je ruska enklava okruzena sa NATO-om pa su tamo stacionirani veliki kapaciteti ruskog nuklearnog arsenala za unistenje nato nacizma

Онда можеш и ти да направиш петицију ,скупиш потписе или само чекате нас комунисте да то ураде.Ми смо једини изгледа који се боримо против НАТО пакта и уласка у 4 РАЈХ.
 
Када је у питању национални интерес, када је у питању животни стандард морамо направити што шири фронт. Дакле, уколико 24.3 буде реприза митинга, сви морамо бити ту, заједно. Ми, десни конзервативци, са левим комунистима. Око много чега се не слажемо, око много чега разликујемо али Србија и њена деца су најпречи, те се мора сарађивати по неким питањима.
 
Када је у питању национални интерес, када је у питању животни стандард морамо направити што шири фронт. Дакле, уколико 24.3 буде реприза митинга, сви морамо бити ту, заједно. Ми, десни конзервативци, са левим комунистима. Око много чега се не слажемо, око много чега разликујемо али Србија и њена деца су најпречи, те се мора сарађивати по неким питањима.

Управо тако!
Истина и нама, и вама, је први и једини интерес СРБИЈА и ИСТИНА!
 
Више је потребније него да се усвајају бајке о Сребреници!

Да ли би подржали такву одлуку ,да се донесе?

Да се Србија коначно усправи и подигне главу, и устане ,бар у спомен својим жртвама
НАТО агресије!


Да погнута и мртва Србија бар једном устане за своје жртве и каже

ДЕЦУ ТИ НЕЋУ ОПРОСТИТИ

Prvo četničke Vojvode da obelodanite dje su ..........a lako je za ostale........
 

Back
Top