Ajd' zdravo!!!!

Poruka
22.606
Šta je to što bi vas toliko moglo razbesneti da raskinete vezu,razvedete brak ili kres kombinaciju? (zavisno od toga u čemu ste:lol:)


05a.gif


....klik na sličicu;)
 
Mene sitnice muce..nakupi se, bre..pa kad vidim da sam pocela da mu prebacujem za neke stvari koje su se desile odavno..i to se skuplja i skuplja..pa se napravi jedna gromada gorcine..e, tu je onda kraj.
 
E ***,treba dosta dobrih razloga da bi se raskinula ozbiljna veza...ne znam kako da ti odgovorim,trenutno sam stabilan u tom pravcu...mislim da bi o tome trebalo pricati...
Poz.!!!
 
Šta je to što bi vas toliko moglo razbesneti da raskinete vezu,razvedete brak ili kres kombinaciju? (zavisno od toga u čemu ste:lol:)


Pogledajte prilog 71944

....klik na sličicu;)

kad se casa prepuni

a sad sam rekla aj zdravo tinejdzerima...ljudi sad sam usla u onaj pdf i nikad vise :eek:...pa ja jedva citam sta oni tamo pisu :eek: nove reci, nove skracenice, menjanje redosleda slova u reci je postalo in...zamena nekih slova u reci...leleee jedva protumacih sta pise :confused:
 
kad se casa prepuni

a sad sam rekla aj zdravo tinejdzerima...ljudi sad sam usla u onaj pdf i nikad vise :eek:...pa ja jedva citam sta oni tamo pisu :eek: nove reci, nove skracenice, menjanje redosleda slova u reci je postalo in...zamena nekih slova u reci...leleee jedva protumacih sta pise :confused:

zasto da ne metlo?missim moramo da budemo u zonfa,kako bi rekli mladi..;rumenko; ja samo biJo malo danaske tamo,nanekoj temi kako biti fejsbuk drolja..bilo lepo..puno dece..:pedofilsmajli::rumenko::lol:
 
zasto da ne metlo?missim moramo da budemo u zonfa,kako bi rekli mladi..;rumenko; ja samo biJo malo danaske tamo,nanekoj temi kako biti fejsbuk drolja..bilo lepo..puno dece..:pedofilsmajli::rumenko::lol:

pa tu sam i usla...navuko me majko momak los...ja tu usla jednom u taj pdf pogledala samo naslove tema i izasla...i sad uzela da vidim tu temu...odustajem stvarno...neka pobedili su ...sve su u pravu...samo da ne citam vise ono :eek:
 

Back
Top