Zasto Srbija skriva genocid izvrsen nad krajiskim Srbima ?

Krajiski_fenix

Iskusan
Banovan
Poruka
5.364
Genocid nad Srbima izvrsen u NDH, komunisti su 45e tabuizirali u ime poretka
bratstva i jedinstva, cime je neposredno omogucen recidiv 95e, od izvrsioca sa
nesto drukcijim nazivom TKZ R Hrvatske.

Srbija, priznanjem takve drzave prikriva genocid izvrsen nad krajiskim Srbima, cime
je kod cjelokupnog hrvatskog, a i srpskog naroda stvorena iluzija da isti nije ni pocinien.

Sada suprotno svemu ovome, Srbija treba donjeti rezoluciju o genocidu navodno pocinjenom u Srebrenici.

IMA LI KRAJA SRPSKOM MAZOHISTICKOM LUDILU ?


Ko, za koliko, ili u ime kojeg novog poretka, misli izbrisati iz istorijskog postojanja

jedan autohtoni drzavotvorni narod, Srbe Krajine ?
 
Prestanite sa odlaskom u proslost, nikada necemo u buducnost ako se osvrcemo na proslost, greske ce se ispraviti samo ako postanemo bolji ljudi, pravde ce biti samo ako se odreknemo mrznje u nama.

Да ли то важи и за Среберницу?
Занчи да не треба да доносимо никакву резолуцију?
 
Да ли то важи и за Среберницу?
Занчи да не треба да доносимо никакву резолуцију?

Ajmo jedni drugima da se poizvinjavamo za sve unazad "do Hrista" pa da budemo LJUDI nakon toga, a ne Srbi, Bosanci, Hrvati, Amerikanci, Rusi, Albanci, ajmo da zivimo za BOLJE SUTRA?
 
Masiras sa tim mantrama, probaj malo te masaze na nekom hrvatskom forumu.

Zao mi je sto se osecas "masiranim", "vracaj se unazad" i pokusaj sebi da objasnis zasto je to tako, zasto bih te ja koji govorim o miru i razumevanju masirao? Sta se desilo?
Isprao ti je neko/nesto mozak? Zasto me saljes na "hrvatski forum" ? Tamo mogu slobodno da govore o ovome o cemu ja ili mislis da sam "jedan od njih" ?
 
Прочитај нова правила на форуму, те стога било би уљудно придржавати се истих !?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12597644&postcount=11

svako dalje obracanje sa siptaru, bugarine, ili bilo kojim imenom pripadnika neke nacije, bice kaznjeno ukoliko se korisnik koji je tako oslovljen zali.
mi ne znamo ko je koje nacionalnosti, i nije ni vazno. ovde su svi su korisnici , i pominjanje naroda u medjusobnom oslovljanju suvisno je, i ocita provokacija

Ako ti nije problem da objasniš koje slovo pravilnika sam ja to prekršio? :think:
 
Ajmo jedni drugima da se poizvinjavamo za sve unazad "do Hrista" pa da budemo LJUDI nakon toga, a ne Srbi, Bosanci, Hrvati, Amerikanci, Rusi, Albanci, ajmo da zivimo za BOLJE SUTRA?

ајде молим те одговори на питање
Да ли треба да заборавимо и на Сребреницу и да се манемо разних резолуција и извињавања?
 
Ako ti nije problem da objasniš koje slovo pravilnika sam ja to prekršio? :think:
Ословљавати корисника националном припадношћу и то оном којој неприпада је провоцирање, погледај колико пута си се кориснику тако обратио само на овој теми, а о другим темамо да и не говоримо.
Ипак ово је форум једне метрополе није провинцијски.;)
 

Back
Top