sama mama

Imam drugara koji je trenutno u trećem braku ... Iz prvog nema, iz drugog ima klinca a iz važećeg ćerkicu. Sadašnjoj supruzi je on drugi muž, a iz prvog braka ima ćerku.

Svaki put se nasmejem kad kaže : moje, njeno i naše dete :D


meni bi bio bivši ... nismo na pijaci pa da gledam koja je čija kesa
 
A zamisli situaciju u kojoj bi oni živeli zajedno, kad bi porodicu sačinjavali dete iz prethodne ženine veze, ona, on i njegova majka. :D
i sunce ti :eek:
svaka cast ako toga ima....ne moz to svako
Ma kad bi joj klinče reklo "bako" stara bi se rastopila :)

ima koje bi...al retko...genetika je cudo i primarni instinkt ka sirenju svog genskog materijala...to nije dete njenog sina...to nije njena "krv" (u narodu receno, ustvari njen gen. materijal)
 
i sunce ti :eek:
svaka cast ako toga ima....ne moz to svako

Ne mogu ljudi lako da izguraju ako žive zajedno sa nečijim roditeljima, to je činjenica, najbolje je posebno.

ima koje bi...al retko...genetika je cudo i primarni instinkt ka sirenju svog genskog materijala...to nije dete njenog sina...to nije njena "krv" (u narodu receno, ustvari njen gen. materijal)
Stoji to, ali malo ko od starih ne bi popustio zbog unučeta, makar ne bilo njegove krvi, to bi morao da bude težak namćor da ga unuče ne dodiruje.
 
Ne mogu ljudi lako da izguraju ako žive zajedno sa nečijim roditeljima, to je činjenica, najbolje je posebno.


Stoji to, ali malo ko od starih ne bi popustio zbog unučeta, makar ne bilo njegove krvi, to bi morao da bude težak namćor da ga unuče ne dodiruje.

pa kazu da ljudi s godinama postaju sve veci namcori :lol:
necu da generalizujem...uvek ce biti namcora uvek ce biti dobrica
nisam ni mislila da odem tako daleko da ga ne pomazi...moze ta "baba" da bude ok sa "unukom" ali da joj unutra tinja zelja za biloskim naslednikom njene loze...i da joj se ne svidja ideja da gaji tudje dete...oce svoje unuce...i to je potpuno prirodno...mozemo da osudjujemo mozemo da se slazemo kako god, al je prirodno...a naravno da je lepo kad se svi slazu
 
nema veze s tim dal smo mi namcori il jok...prosto prirodna zelja za svojim potomstvom

pa kazu da ljudi s godinama postaju sve veci namcori :lol:
necu da generalizujem...uvek ce biti namcora uvek ce biti dobrica
nisam ni mislila da odem tako daleko da ga ne pomazi...moze ta "baba" da bude ok sa "unukom" ali da joj unutra tinja zelja za biloskim naslednikom njene loze...i da joj se ne svidja ideja da gaji tudje dete...oce svoje unuce...i to je potpuno prirodno...mozemo da osudjujemo mozemo da se slazemo kako god, al je prirodno...a naravno da je lepo kad se svi slazu
U pravu si Metlidžonu, ali poenta je ta da retko koji babac ostane tvrdokoran i zadrt pred unučetom, čak i kad nije "njena krv". E, pa poznajem ljude kojima su draži takvi unučići nego "stopostotno" njihovi, ljubav prema deci je čudnovata, nema tu pravila, dobro si primetila - ne može se generalizovati, kao što rekoh - ljudi smo ili neljudi, iskreno nekog prihvatamo ili u sebi mislimo ko zna šta o tom nekom...
:eek:
:worth: :heart: ljubav pregolema :lol:
I moja... :zjede: :D
 
U pravu si Metlidžonu, ali poenta je ta da retko koji babac ostane tvrdokoran i zadrt pred unučetom, čak i kad nije "njena krv". E, pa poznajem ljude kojima su draži takvi unučići nego "stopostotno" njihovi, ljubav prema deci je čudnovata, nema tu pravila, dobro si primetila - ne može se generalizovati, kao što rekoh - ljudi smo ili neljudi, iskreno nekog prihvatamo ili u sebi mislimo ko zna šta o tom nekom...

I moja... :zjede: :D

ma primera raznoraznih ima oko nas...nema pravila naravno :D

sto ti dobar friz :cool:
pa nema smisla sad mi se jede
199.gif
...kad bih ja znala od kad se otvara onaj sarajevski :think:
 
ma primera raznoraznih ima oko nas...nema pravila naravno :D

sto ti dobar friz :cool:
pa nema smisla sad mi se jede
199.gif
...kad bih ja znala od kad se otvara onaj sarajevski :think:

Ne znam samo odakle momku inspiracija za temu, kao što većina ljudi ovde napisa niko povodom tih stvari ne ferma roditelje (pazi samo koliko ljudi posle kukaju kad nastupe kojekakvi lomovi i nevolje u stilu "e da sam poslušala/o moje ne bi se ovako provela/o" :D).

Sarajevski u Nemanjinoj? :D

Hvala na komplimentu, friz je Krstina kreacija.:rumenko:
 
Ne znam za sarajevski, ali ja brojim sitno... još 32 minuta ... pa prstima, lisku po lisku ... a sir ispada a ja ga skupljam ... :lol:

ne znam de si al ovde u bg nema dobrog bureka...tog klasicno...znaci gomila kora nigde fila i uzasno mnogo ulja...pliva, cedi se...katastrofa...to ko svari svaka mu cast
a sad su poceli da se otvaraju lokali sa sarajevskim burekom...jedna od retko dobrih stvari begrada...a nije cak ni beogradski :zcepanje:
 

Back
Top