Draga mama...

Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

kategoricno ne!! ne dozvoljavam to ni svojoj mami a kamoli nekoj tudjoj:rtfm:
 
mislim da tako posesivan odnos majki ima izuzetno uvredljiv karakter prema deci. vredja njegovu/njenu inteligenciju. ispada debil, slepac, neko ko ne ume sam da procenjuje, odlucuje, razmislja, analizira, nego mu treba neka baba sa strane da mu kroji i vaze. ako su te majke zaista bar mrvu postuju svoju decu, ako vide u njima sposobna bica, ne bi se mesale. ali u osnovi svega lezi kljucno nipodastavanje dece kao razumnih jedinki. otuda i takva drskost druge strane. ukoliko misli da joj je dete (od 20, 30 i vise godina:)) retardirana mazga, neka se trpa. ali ako u njemu moze da prepozna mrvicu zdravog razuma, trebalo bi da pokaze osnovno postovanje coveka prema coveku. sto znaci, postovati njegov izbor i njegov zivot, ma kako njoj sve to izgledalo. u suprotnom, smatra da od deteta ima debila, pa opet ga je ona debilom i stvorila. uglavnom.
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

......."...drago zvocalo evo pishem u pero advokatu krste u sluchaju da me nema nekoliko dana :.....zelim da saznam a i ceo forum verovatno ,sa kakvim se ti to frajerima muvash ili si se muvala kad stalno ovakve teme otvarash ,pratim ponekad shpanske serije a boga mi i mexichke ali ovake primere od jedne osobe nalazim samo na krsti ,sa zeljom da nadjesh pravog tipa bez ovoliko anomalija prikljuchujem se grupi :FRAJER po meri da ne zvoca vishe ...........", iskreno tvoj vrsni poklonik lika i dela,ucveljeni zbog neuzvracene ljubavi ,dobri i pomalo poshteni Kambi ............:zag:
 
......."...drago zvocalo evo pishem u pero advokatu krste u sluchaju da me nema nekoliko dana :.....zelim da saznam a i ceo forum verovatno ,sa kakvim se ti to frajerima muvash ili si se muvala kad stalno ovakve teme otvarash ,pratim ponekad shpanske serije a boga mi i mexichke ali ovake primere od jedne osobe nalazim samo na krsti ,sa zeljom da nadjesh pravog tipa bez ovoliko anomalija prikljuchujem se grupi :FRAJER po meri da ne zvoca vishe ...........", iskreno tvoj vrsni poklonik lika i dela,ucveljeni zbog neuzvracene ljubavi ,dobri i pomalo poshteni Kambi ............:zag:

E moj Kambi:( tebe nema a ja sam u kandžma svih tih papaka...dođi i uzmi me već jednom:zper:...preživet ne mogu:(....umesto što se priključuješ kojekakvim grupama od kojih nema vajde....:(
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:
Не, не бих.
Али не зато што је мама битнија, већ зато што је то незрео мушкарац.
Исто тако, не бих могла да будем са неким ко не поштује родитеље.
Ако не поштује њих, како ли ће мене? :confused:
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

dokle god vucara mamu za sobom taj se nece ozeniti...ko ga ebe eto mu mama pa nek nju piiip...ovo spada u domen crnog humora
 

Back
Top