aparthotel filoxenia leptokaria
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: aparthotel filoxenia leptokaria

Nov član
    Učlanjen
    09.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano aparthotel filoxenia leptokaria

Ja sam ovde nova i nadam se da cemi neko pomoci sa svojim iskustvom ,da vise netrazim po internetu vec da mi neko kaze nesto "filoxeniji".Odnosno da krenem iz pocetka juce smo uplatili aranzman PARTHOTEL FILOXENIA U LEPTOKARIJI od 16.06. sa sopstvenim prevozom pa me zanima da li je neko vec tamo bio,kakav je smestaj ,gde se moze parkirati auto ,culi smo da se neki parkinzi placaju i da nocu cuvar cuva,a naravno da li postoji mogucnost uzimanja nekih kupona za rucak i dali je to zaista dobro?
    Hvala svima koji cemi odgovorit.

Nov član
    Učlanjen
    23.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: aparthotel filoxenia leptokaria

I hope you will be able to understand this since I can't write in your language. I've been there and had a great time. It really depends on your standard of taste. As for me, I am the type who always wants to enjoy everything and try new things. The coupon for food is alright but not great, in other words, it is just bearable and not bad either. Parking of cars is not a problem since all serviced apartments there have parking lots with roving guards. I hope I was able to help you with this post.

serviced apartments uk

Primećen član zoya-1 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: aparthotel filoxenia leptokaria

E site se ispricaste...Odlicni saveti,doduse 4 meseca kasnije,ali kad god dosli dobro dosli....:

Slične teme

1. LEPTOKARIA U SEPTEMBRU
    Autor mina21yu u forumu Putovanja
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.08.2007., 13:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •