Gradjani Kosova uskoro bez viza u Evropu

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Па не знам колико сте тамо у Танзанији обавештени, али прошле године европа ишутирала све прекобројне шиптаре и још по неке.

Odlicno smo obavesteni.Kao sto vidis, imamo i internet.;)

Isutirala je i cigane iz Srbije, pa oni sad izvadise crvene soshke i eto ih ponovo u Austriju!:)
 
ja sam u zadnjih mjesec dva cuo i poznajem 5-6 ljudi koji su radili niz godina u Njemackoj ,Italiji,tamo imali papire i odlucili da se vrate u Republiku Srpsku,jedan rodjak otisao u italiju 1996 sredio papire odveo zenu i djecu skoro se vratio,zaradjivao oko 1300 eura ali dok platis stan ,djeca skola tamo vamo nista na kraju nemas ,zato je odlucio da je bolje ovde raditi za 4-500 eura ima svoju kucu zaraddi skoro istu kao Italiji.
 
ja sam u zadnjih mjesec dva cuo i poznajem 5-6 ljudi koji su radili niz godina u Njemackoj ,Italiji,tamo imali papire i odlucili da se vrate u Republiku Srpsku,jedan rodjak otisao u italiju 1996 sredio papire odveo zenu i djecu skoro se vratio,zaradjivao oko 1300 eura ali dok platis stan ,djeca skola tamo vamo nista na kraju nemas ,zato je odlucio da je bolje ovde raditi za 4-500 eura ima svoju kucu zaraddi skoro istu kao Italiji.

Tacno ! Sa jednom takvom platom je veoma tesko opstati, za normalu treba 2000€
 

Građani BiH i Albanije bezvizno od decembra?


Evropska komisija je predala zvanični dokument Evropskom parlamentu i Veću ministara u kome pozitivno ocenjuje napredak BiH i Albanije u ispunjavanju uslova iz Mape puta. U prevodu, beli Šengen možda i do kraja godine.

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,6007288,00.html?maca=ser-Blic Online-2569-xml-mrss

Rekoh vam...
 

Back
Top