LAKO DO DOZVOLE

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Moja drugarica polaze voznju, ali zeli da ide kracim putem, tj. da potplati i prodje. Rekla sam joj da to nije dobra ideja, i to me pogadja, zato sto ona ima novca i moze da prodje lakooo. Da li vas ovakve stvari razbesne... Sta vi mislite o tome, da li biste to uradili...
 
Moja drugarica polaze voznju, ali zeli da ide kracim putem, tj. da potplati i prodje. Rekla sam joj da to nije dobra ideja, i to me pogadja, zato sto ona ima novca i moze da prodje lakooo. Da li vas ovakve stvari razbesne... Sta vi mislite o tome, da li biste to uradili...

Jaooo,,, tako jedan moj drug hoce da potplati nastavnike... Da nema mene da ga obuzdam ko zna sta bi bilo :confused:
 
Cinjenica je da se moze nauciti za 20 casova i proci na taliju..isto tako neko izvozi svih 40 i auto mu se gasi..u svakom slucaju ona ce izvoziti i platiti sto odobravam iz razloga sto tek posle svakodnevne voznje svojim kolima naucis i oslobodis se..nju niko nece bez osnovnog znanja pustiti u auto i na ulicu ne boj se..moj brat je kreten koji je vozio pijan xxx puta i sad ima 25 000din kazni za parkiranje..a sve je regularno prosao..lupao se x puta..tako da u svakom slucaju pamet u glavu zbog sebe i drugih
 
Jaooo,,, tako jedan moj drug hoce da potplati nastavnike... Da nema mene da ga obuzdam ko zna sta bi bilo :confused:

batice mozes ti da podmitis pandure al' recimo na polaganju imas 2 lika iz komisije i pandura i ako komisija kaze da znas da vozis a pandur da ne znas padas jer je pandurova zadnja,o5 i da je obrnuto pandurova je zadnja ;)

ja sad 18 imam polaganje testova i pascu sem ako ne podmitim :mrgreen: p.izda im materina ima toliko da se uci kao da ucim nuklearnu fiziku a ne testove o.O

zivot nije fer i ti nisi zato kriv,sto pre shvatih bice ti lakse :) u zivotu nas smrtnika ne postoji pravda jer da postoji ne bi se desilo do sada milion nekih stvari...da dobri samo odlaze a smradovi ostaju i snalaze se.Gore na nebu sigurno postoji ali ovde ne.

inace pre nekh 2 meseca uhapseni su u Pancevu neki likovi iz auto skole i pandur zbog primanja mita.
 
Poslednja izmena:
Moja drugarica polaze voznju, ali zeli da ide kracim putem, tj. da potplati i prodje. Rekla sam joj da to nije dobra ideja, i to me pogadja, zato sto ona ima novca i moze da prodje lakooo. Da li vas ovakve stvari razbesne... Sta vi mislite o tome, da li biste to uradili...

Da imam novca, odmah bi platio.:p
 
Ovo je vreme kada treba biti bogat.
dedica.gif
 
realno ja znam da vozim super,samo me zajebava malo rikverc ali mogu da se provucem! Elem mene zajebava kad ulicom vozim i kad su kola parkirana i samo im na kolovozu jedan tocak i ja moram da izbacim zmigavac ja to skoro uvek zaboravim ili kad skrecem u neku raskrsnicu treba da ides sto blize trotoaru, a tu su odma parkirana kola,pa ti trebas da ides do kola prakticno da ih udaris od pozadi,pa da das zmigavac da ih obidjes,e mene to mrzi ja samo obidjem kola jel mi nekako to logicnije od ovog zajebavanja! Ma ako im se ne svidis odmah te obaraju,mogu da ti nadju bilo sta za sta bi te mogli oboriti ili si se priblizio suvise kolima,ili nisi izbacio zmigavac da obilazis parkirana kola koja su na trotoaru a ne na ulici,ili nisi prosao pored parkiranog vozila u sirini otvorenih vrata,ili nisi lepo namestio sediste,ili si se priblizio suvise zaustavnoj liniji,ili nisi namestio sediste kako treba,ili vozis suvise blizu trotoara ili sredisnje linije,cak se desavalo da zajebu ljude da im kazu stani da kupim cigare na mestu gde nema zaustavljanja,ti stanes i oni te obore... Ma ima raznih fazona!
 
Moja drugarica polaze voznju, ali zeli da ide kracim putem, tj. da potplati i prodje. Rekla sam joj da to nije dobra ideja, i to me pogadja, zato sto ona ima novca i moze da prodje lakooo. Da li vas ovakve stvari razbesne... Sta vi mislite o tome, da li biste to uradili...

Koja seljanka. Sta li se pali to deriste? Ne bi mi bilo krivo da moja drugarica potplati nekog ako zna, ali ako nema pojma o zivotu i prodje onako lagano, paaa ne bi mi bilo svejedno. Jos nisam cula da je neko potplatio da bi prosao voznju...:think:
 
Moja drugarica polaze voznju, ali zeli da ide kracim putem, tj. da potplati i prodje. Rekla sam joj da to nije dobra ideja, i to me pogadja, zato sto ona ima novca i moze da prodje lakooo. Da li vas ovakve stvari razbesne... Sta vi mislite o tome, da li biste to uradili...

E kaži toj tvojoj drugarici da je mnoooooogo volim.
I molim te kaži joj da ne dolazi u moj grad. POGOTOVO NE VIKENDOM!!
 
što da me razbesni... moj moto je uglavnom, zašto teže ako može lakše... što ne znači da uvek idem tim putem... a konkretno vožnja uči se praksom, ono obučavanje, bingo je ko ubode dobrog instruktora... al možda se i to promeni... okreni obrni kad krene da pravi sranja, plaćaće, al kome treba jer neće više moći na mufte...
 
Moja drugarica polaze voznju, ali zeli da ide kracim putem, tj. da potplati i prodje. Rekla sam joj da to nije dobra ideja, i to me pogadja, zato sto ona ima novca i moze da prodje lakooo. Da li vas ovakve stvari razbesne... Sta vi mislite o tome, da li biste to uradili...

naravno da bi..
*** ko ima kesa ide brzo..ko nema cao..
sto se pre naviknes na take stvari to ce ti biti lakse..
 
što da me razbesni... moj moto je uglavnom, zašto teže ako može lakše... što ne znači da uvek idem tim putem... a konkretno vožnja uči se praksom, ono obučavanje, bingo je ko ubode dobrog instruktora... al možda se i to promeni... okreni obrni kad krene da pravi sranja, plaćaće, al kome treba jer neće više moći na mufte...

bas tako ljudi se tripuju da ako poloze vozacki da su odma' sad pro vozaci i pocnu da se glupiraju i ginu ko blesavi :roll: Citamo da negde davno neku statistiku da 70% ljudi koji dozive neke teze udese ili daleko bilo poginu su vozaci sa manje od 1-2 god iskustva voznje.
 
i recimo ovo...imas ljudi koji ceo zivot voze pazljivo,odlicni vozaci i ne glupiraju se i onda jednog dana dodje neki manijak koji se zakuca u njih i ubije ih ili ih osakati za ceo zivot i a njemu pritom dalaka sa glave ne fali...

takav je recimo moj burazer od tetke on za ovih 10 god voznje je imao oko 15ak udesa tezih al' uvek se izvlacio i ziv je i zdrav hvala Bogu a neki ljudi eto sticajem nesretnih okolnosti i tudjom krivicom zavrse 2 metra pod zemljom.

dobar vozac ne znaci automatski da ces bolje da prodjes u saobracaju od nekog indijanca koji ne bi trebalo da vozi.
 

Back
Top