ja, zena sa sela...

A izgleda da si ti pročitao samo prvu rečenicu. Zašto se nisi fokusirao na ''muževi im ne dozvoljavaju da rade'', ''muž htao samo jedno dete'' itd.


O muškarcima koji rade za paklu cigara i penziju.

Kako si smesna..pa to ti je isti nivo samo u gradu upakovan..ona je zapostavila karijeru pevacice i fotomodela da bi podizala decu a on donosi kesh:lol:ovo sam unapred napisao posto sam znao da je to poenta kao on joj ne da da radi:lol:
Inace ti odobravas da jos radjaju dece u takvim uslovima..alal vera:lol:
 
To nema veze sa selom,sta da radi u gradu ako nije ekonomski samostalna,da ide na "stajgu"?!
Ljudi na selu su uskraceni za puno toga,to je cinjenica,narocito u pasivnim krajevima.Ni njen muz nema svoje"ja",vezan je za tu siromasnu zemlju k`o bik strangom,gde ce?!

Pa i štajga je njen IZBOR.
Muž svoje ja može da iskaže kroz odlučivanje o kući, imanju, životu dece i te žene. A žena?
 
Kako si smesna..pa to ti je isti nivo samo u gradu upakovan..ona je zapostavila karijeru pevacice i fotomodela da bi podizala decu a on donosi kesh:lol:ovo sam unapred napisao posto sam znao da je to poenta kao on joj ne da da radi:lol:
Inace ti odobravas da jos radjaju dece u takvim uslovima..alal vera:lol:

:zcepanje: Ja smešna? Ti i dalje nisi shvatio šta sam ti napisala? Ni ovo za rađanje dece nisi razumeo! :eek: :eek: :eek:

P.S. Imaš sutra u podne reprizu, pogledaj, pa se vrati da probamo da pričamo iz ravnopravnog položaja. :cao:
 
Onda bolje sugerisi postavljacici da pojasni post znas..malo je upakovan ofrlje..ono sto sve zene rade je njoj teret jer misli da je ko na farmi s pinka selo..za njih je to zivot i ne trebaju im hi teck nebuloze koje ne zna da ukljuci

ja se izvinjavam sto ne zivim na selu! :roll:

vidim da se kacis za ono "ustajanje u 5". sto se toga tice, ne nije mi tesko. nisam jednom ustala u 5. poenta je u tome da ona MORA svako jutro da ustane tada, znaci SVAKO JUTRO, pa cak i nedeljom, kada bi ONA mozda ZELELA da spava, bar jos par minuta duze.
poenta je u tome da MORA.
isto kao sto je MORALA da abortira, jer znas, njen muz je zeleo samo jedno dete. ONA SE NIJE NI PITALA!!!
isto tako njega ne zanima sto joj je ruka utrnula jer je ocigledno srcani bolesnik, ali to ga interesuje koliko mene interesuje tvoj holivud. nema kod lekara, nema lekova...
a tvoja poenta je? da je njihov zivot lak? da teze zive muskarci tamo???? :roll:
 
Pa i štajga je njen IZBOR.
Muž svoje ja može da iskaže kroz odlučivanje o kući, imanju, životu dece i te žene. A žena?

Mislim da si pogrešila u daljem toku razgovora sa Gorgjunom.
Niti je njen muž kriv što ona nema ni završenu osnovnu školu ( a nema je ni njen muž )
Sistem vrednosti je poremećen u Srbiji već 60 godina i sama promena u svesti naroda je veoma teška.
Drugo, sama država se ne brine dovoljno, niti želi o svojim gradjanima, a to dokazuje svakim danom.
 
ja se izvinjavam sto ne zivim na selu! :roll:

vidim da se kacis za ono "ustajanje u 5". sto se toga tice, ne nije mi tesko. nisam jednom ustala u 5. poenta je u tome da ona MORA svako jutro da ustane tada, znaci SVAKO JUTRO, pa cak i nedeljom, kada bi ONA mozda ZELELA da spava, bar jos par minuta duze.
poenta je u tome da MORA.
isto kao sto je MORALA da abortira, jer znas, njen muz je zeleo samo jedno dete. ONA SE NIJE NI PITALA!!!
isto tako njega ne zanima sto joj je ruka utrnula jer je ocigledno srcani bolesnik, ali to ga interesuje koliko mene interesuje tvoj holivud. nema kod lekara, nema lekova...
a tvoja poenta je? da je njihov zivot lak? da teze zive muskarci tamo???? :roll:

Neće krava sama da se pomuze.
Možda u Beogradu raste mleko u terapaku ali na selu je drugačije i mora da se radi, da bi imali osnovnu energiju, a to je hrana.
 
Mislim da si pogrešila u daljem toku razgovora sa Gorgjunom.
Niti je njen muž kriv što ona nema ni završenu osnovnu školu ( a nema je ni njen muž )
Sistem vrednosti je poremećen u Srbiji već 60 godina i sama promena u svesti naroda je veoma teška.
Drugo, sama država se ne brine dovoljno, niti želi o svojim gradjanima, a to dokazuje svakim danom.

Pa jel krivi neko njenog muža što je toliko istraumiran i homofobičan da misli da će mu žena pobeći ako vidi Beograd? Ja se ne sećam da sam okrivila muža. Ne sećam se da sam ikoga okrivila! :rtfm:
 
Imao sam prilike da vidim zivot ljudi u pasivnim krajevima.To je stvarno tesko,nema veze sa polovima.Vise torture prema zenam ima po gradovima,ali to je druga tema.
Njima je zivot tezak,tim ljudima!

Vidi bio sam na slavi kod pozarevca gde je covek iskolovao dve talentovane divne cerke..poceo je kucu praviti pre 10ak god i stao zbog njihovog skolovanja..zive u staroj svi..bio i na ratistu..majka i zena normalno rade sve kucne i oko kuce poslove..da naglasim da imaju poljski wc..vodu samo u dvoristu..ali se smeju kao niko i obraduju se kad nas vide kao rod rodjeni..ne mozes im videti umor na licu nikad..samo osmeh nikad kukanje da im nesto fali
 
ja se izvinjavam sto ne zivim na selu! :roll:

vidim da se kacis za ono "ustajanje u 5". sto se toga tice, ne nije mi tesko. nisam jednom ustala u 5. poenta je u tome da ona MORA svako jutro da ustane tada, znaci SVAKO JUTRO, pa cak i nedeljom, kada bi ONA mozda ZELELA da spava, bar jos par minuta duze.
poenta je u tome da MORA.
isto kao sto je MORALA da abortira, jer znas, njen muz je zeleo samo jedno dete. ONA SE NIJE NI PITALA!!!
isto tako njega ne zanima sto joj je ruka utrnula jer je ocigledno srcani bolesnik, ali to ga interesuje koliko mene interesuje tvoj holivud. nema kod lekara, nema lekova...
a tvoja poenta je? da je njihov zivot lak? da teze zive muskarci tamo???? :roll:

Neće krava sama da se pomuze.
Možda u Beogradu raste mleko u tetrapaku ali na selu je drugačije i mora da se radi, da bi imali osnovnu energiju, a to je hrana.
 
Neće krava sama da se pomuze.
Možda u Beogradu raste mleko u terapaku ali na selu je drugačije i mora da se radi, da bi imali osnovnu energiju, a to je hrana.

zar je toliko tesko da se shvati? ne mislim da krompir raste u hipermarketu niti mleko u tetarpaku, ali mislim da taj njen muz, moze jedno jutro da pomuze te iste krave, da je odvede kod lekara, da je pita kako joj je. nece mu ruke od toga otpasti.
 
Vidi bio sam na slavi kod pozarevca gde je covek iskolovao dve talentovane divne cerke..poceo je kucu praviti pre 10ak god i stao zbog njihovog skolovanja..zive u staroj svi..bio i na ratistu..majka i zena normalno rade sve kucne i oko kuce poslove..da naglasim da imaju poljski wc..vodu samo u dvoristu..ali se smeju kao niko i obraduju se kad nas vide kao rod rodjeni..ne mozes im videti umor na licu nikad..samo osmeh nikad kukanje da im nesto fali

nije poenta u samoj tezini rada, poenta je u tome sto u ovom slucaju zena zivi kao rob, a u tvom slucaju verovatno ne.
 

Back
Top