Kako zavrsiti Doom 3

gileboj

Početnik
Poruka
1
Posle 20 dana igranja konacno sam dosao do zavrsnog nivoa ove ogromne igre. Medjutim sada se postavqa pitanje kako ubiti glavno cudoviste i zavrsiti igru.
Ako je neko dosao dovde molim neka mi samo odgovori u cemu je caka?
 
to je definitivno najdebilniji nacin ubijanja boss-a kao na aparatima 80-tih.
prvo moras da pobijes one reflektore sto lete oko njega.Dok on bude stvarao nove bice ranjiv u tim trenutcima-znaci oprzi ga i tako uradis nekoliko puta i presao si ovu debilnu igru.
Nemoj se cuditi sto je pljujem jer stvarno mislim da je igra SMECE od tekstura do fizike i nestajanja tela,krvi,rupa od metaka itd.
Igraj staru igru System Shock 2 i videces odakle je Doom 3 UKRAO ideju......doduse to je samo beeeedan pokusaj da se napravi horor igra.
Nadam se da sam ti pomogao :)
 
Zanimljivo je sto se Doom svidja jedino Doomashima.
Definitivno je kopija System Shocka.Sve je u zatvorenom tj. u bazi. S.S je doduse na brodu ali isti djavo. Cak je Doom i ukrao ideju sa preslusavanjem dnevnika, poruka itd. A enterijer je jaaako slican samo doduse u Shocku je sve osvetljenije sa vise zivljih boja. Zvuk me razocarao sve je moglo mnooogo bolje. Kada sam video Demo mislio sam uuuuu jedva cekam da igram...ali kada sam uzeo igru nema veze sa onim sto sam video.Grafika je jjjako losa osim modela koji su lepo uradjeni. Onda nestajanje tela,rupa od metaka, fleka krvi.....sve to je veoma bedno uradjeno. A da ne govorim kada sam gadjao bure kroz resetku a metak udari unevidljivu teksturu :( Mislim da ni programeri nisu znali sta zele da naprave....avanturu...horor ili pucacinu pa su sve srochili u jedno i dobili hibrid sa veoma malo ukusa. Ne znam......da je radjeno 3 godine ranije...to bi bila druga stvar ali ovako...grafika me u celini nije zainteresovala. A najtuznije je sto Sam probao sve ovo na ultra -detaljima a imam ATI 9600XT Barton i 768 Mb :( Daleeeeeeko je ovo od Far Cry-ja a toliko su se duvali da ce ga pojesti kad ono....nista.
 
El Muerte:
to je definitivno najdebilniji nacin ubijanja boss-a kao na aparatima 80-tih.
prvo moras da pobijes one reflektore sto lete oko njega.Dok on bude stvarao nove bice ranjiv u tim trenutcima-znaci oprzi ga i tako uradis nekoliko puta i presao si ovu debilnu igru.
Nemoj se cuditi sto je pljujem jer stvarno mislim da je igra SMECE od tekstura do fizike i nestajanja tela,krvi,rupa od metaka itd.
Igraj staru igru System Shock 2 i videces odakle je Doom 3 UKRAO ideju......doduse to je samo beeeedan pokusaj da se napravi horor igra.
Nadam se da sam ti pomogao :)
To o cemu ti pricas uopste nije kraj igre ima jos 7 nivoa posle toga. Na zadnjem nivou imas jednog mnogo gadnog lika koga mozes da roknes samo soul c. i to iz desetak puta. Kocku punis tako sto svaki put kad protcis pored rupe iz nje istrci jedan manji koga ubijes i tako pet puta. Srecno!
 

Back
Top