Odsustvo aspekata

Negde po knjigama sam pročitala da nedostatak opozicija u natalu može da govori o potencijalnom problemu u odnosima, pošto opozicija kao aspekt u stvari najviše govori o odnosima i ravnoteži (odnos 1/7) pa osoba na neki način ne ume da balansira i uvek ima problem sa drugom stranom.

Ovo je naravno teorija :) Da li osoba stvarno ima taj problem vidi se kroz ostatak natalne karte.
 
Šta znači kad natalna karta nema planete u opoziciji...? (prevod na srpski molim)

Izgleda da sam ja podstakla...?
Pored onog sto su navele emilly i Virtuelle...da se nadovezem...

Kako je najlakse zamisliti opoziciju?

Pa...recimo, zamisliti Vladu...koja nema opoziciju...nema oponiranje, nema nikog da joj uputi kritiku...moz' da radi sta 'oce i kako 'oce...jelte...? :)

Tako i sa nedostatkom planete u opoziciji...nema ko da daje "odraz u ogledalu" u vezi razmisljanja ili postupaka...

ALI...sa veliko ALI...zato osoba u horoskopu ima dva~tri dobra kvadrata...
...koji osobi, doduse predstavljaju problem,
ali koji osobu podsticu i aktiviraju da bude jaca, bolja, snaznija...
...da iz peroda puzanja, pocne da hoda...
..kada padne da ponovo ustane...
...izadje na ispit, iako ima tremu...

Primeceno je da osobe sa opozicijama i ~ili kvadratima postizu bolje rezultate, borbeniji su u ostvarenju nekih svojih planova i zamisli...

Moja cerka nema opozicije...ali ima 2~3 podsticajna kvadrata....:)
 
Izgleda da sam ja podstakla...?
Pored onog sto su navele emilly i Virtuelle...da se nadovezem...

Kako je najlakse zamisliti opoziciju?

Pa...recimo, zamisliti Vladu...koja nema opoziciju...nema oponiranje, nema nikog da joj uputi kritiku...moz' da radi sta 'oce i kako 'oce...jelte...? :)

Tako i sa nedostatkom planete u opoziciji...nema ko da daje "odraz u ogledalu" u vezi razmisljanja ili postupaka...

ALI...sa veliko ALI...zato osoba u horoskopu ima dva~tri dobra kvadrata...
...koji osobi, doduse predstavljaju problem,
ali koji osobu podsticu i aktiviraju da bude jaca, bolja, snaznija...
...da iz peroda puzanja, pocne da hoda...
..kada padne da ponovo ustane...
...izadje na ispit, iako ima tremu...

Primeceno je da osobe sa opozicijama i ~ili kvadratima postizu bolje rezultate, borbeniji su u ostvarenju nekih svojih planova i zamisli...

Moja cerka nema opozicije...ali ima 2~3 podsticajna kvadrata....:)

Ok, malo mi ko bistrije...:)

Interesuje me jos samo ovo - neko sa foruma spomenu ovo u mojoj karti...citiram "A evo sto je meni interesantna..posto je Tvoj podznak Skorpija i 1 polje - koje predstavlja Teb e, onda je preko puta 7polje koje predstavlja partnerstvo, brak, nacin na kog ces upoznati svog zivotnog partnera u Biku. A vladar Bika je Venera i ona je u 12-om polju, a to je polje TAJNI. A priom to 1 i 7 polje su ako primecujes umetnuti u 1 znak. I pocinju i zavrsavaju se u 1 znaku, prvo u Skorpiji, a 7 u Biku. Vladar 1-og i 7pg su u konjukciji-pokazuje teznju za idealizmom, pa ti sam zakljuci na sta se odnosi u kombinaciji TI-LJUBAV.." zavrsen citat...
Sta je sad ovo? (opet molim prevod)
 

Back
Top