Klot - Frket
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: Klot - Frket

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Podrazumevano Klot - Frket

jel vi opletete po vasoj polovini sa drustvom?...a posebno me interesuje jel to radite al u negativnom kontekstu...

mislim razumem ja ono iznervira te posvadjate se bla bla...al sad bas da sednes s nekim i da ga ocrnis...meni je to grozno...stvarno...sad nismo svi isti al ja licno nisam nikad pozvala drugaricu i zalila se na decka...a vala ja im dodjem ko ispovedaonica...ok neka, jes da malo gusi al aj sad...al najfantasticniji su mi slucajevi kad se posvadjaju pa dodje pa mu izdeli epitete dok ga ogovara a vis sutra su opet zajedno golupcici ....kako je to divno

svi mi pricamo o svojim partnerima...al mene interesuje na koji nacin vi to radite ?..i kosto rekoh, jel ogovarate u negativnom smislu?

meni su ca rekle da nisam interesantna , samo im pricam neke forice ...oce zenske vise akcije...nije zanimljivo dok ne krenem da kukam a one da mi izigravaju savetu ...zemljo otvori se
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Podrazumevano Re: Klot - Frket

Uh to zene vole da ogovaraju decka i traze savet kako da mu doakajuil pozitivno il ne pricam cak ni posle jedino ako je neka kratka lujka u pitanju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Ako me iznervira , odmah krenem da ga pljujem.. Ne pricam konkretno situaciju jer i mene smara prepricavanje (a i da se ne bi ljudi smejali oko cega se svadjamo ) i niko ne moze da razume sto sam se ja oko toga toliiiiiiiko uzrujala. Ali obavezno moram da se 'ispraznim'

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

ja kontam da ti treba praznjenje...u sustini bolje je vama koji se izjadate okolini nego meni koja sedi blene u zid i nervira se...da uvatim neku drugaricu da ga ispljuljem verovatno bi mi u tom momentu bilo lakse...al znam da bi se posle pojela ziva sto sam ga napljuvala
    al zato nemam frke njemu da kazem ...mislim kad te taj neko iznervira onda ga scepas pa njemu trtljas usput mu se naebes keve i ispraznis

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa zavisi,.... uglavnom pricam kakav je bio sex i da li je dobar ili ne...

a ako me iznervira kao sto kaze Godess onda krene pljuvanje....

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Samantha Jones Pogledaj poruku
    Pa zavisi,.... uglavnom pricam kakav je bio sex i da li je dobar ili ne...

a ako me iznervira kao sto kaze Godess onda krene pljuvanje....
    Ja recimo mogu da pricam sve sem toga. Mislim, to uporedjivanje velicina (ne napadam nista licno pre nego sto me ne shvatis pogresno) mi je oduvek bilo glupo. Kao : E znas kakav moi je decko je.bach .
    Te neke igrice ostaju izmedju mene i njega. Zauvek.

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Goddess Cipelic Pogledaj poruku
    Ja recimo mogu da pricam sve sem toga. Mislim, to uporedjivanje velicina (ne napadam nista licno pre nego sto me ne shvatis pogresno) mi je oduvek bilo glupo. Kao : E znas kakav moi je decko je.bach .
    Hahhahahahaha ja volim da im pricam... ali ne tako ali znas ono....:" dobar nam je sex, super mu je,.. bla bla bla bla " Ili kad se nesto desi vezano za sex i onda i to ispircam...

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

ja obrnuto...lakse pricam o sexu, o forama, dogadjima i td, nego o svojim emocijama (bile one pozitivne ili negativne) ...meni je lakse da caskam sa drugaricom o tehnici pusenja nego o nekim emotivnim stvarima ( a u to spadaju i svadje i ljutnje i bes...zato to i ne govorim)
    pa sto sam najvise na ljsu

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    jel vi opletete po vasoj polovini sa drustvom?...a posebno me interesuje jel to radite al u negativnom kontekstu...

mislim razumem ja ono iznervira te posvadjate se bla bla...al sad bas da sednes s nekim i da ga ocrnis...meni je to grozno...stvarno...sad nismo svi isti al ja licno nisam nikad pozvala drugaricu i zalila se na decka...a vala ja im dodjem ko ispovedaonica...ok neka, jes da malo gusi al aj sad...al najfantasticniji su mi slucajevi kad se posvadjaju pa dodje pa mu izdeli epitete dok ga ogovara a vis sutra su opet zajedno golupcici ....kako je to divno

svi mi pricamo o svojim partnerima...al mene interesuje na koji nacin vi to radite ?..i kosto rekoh, jel ogovarate u negativnom smislu?

meni su ca rekle da nisam interesantna , samo im pricam neke forice ...oce zenske vise akcije...nije zanimljivo dok ne krenem da kukam a one da mi izigravaju savetu ...zemljo otvori se
    Ako me jako iznervira,a desava se odmah idem na kafu kod moje drugarice i ocrnim ga da crnji ne moze biti.To mi dodje kao neki izduvni ventil ,lakse mi je..
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Citat Original postavio Samantha Jones Pogledaj poruku
    Hahhahahahaha ja volim da im pricam... ali ne tako ali znas ono....:" dobar nam je sex, super mu je,.. bla bla bla bla " Ili kad se nesto desi vezano za sex i onda i to ispircam...
    ja jesam ranije ...al sad sam prestala...dve glavne za tracaranje su upale u neku krizu sa vezama samo kukaju na sve...nekako mi bude zao da posle njene price o tome kako je ne zadovoljava ja krenem e znas ja juce samo sto nisam pala u nesvest od orgazmicenja
    kvare mi zabavu...mora nadjem neke zadovljne

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

ja obrnuto...lakse pricam o sexu, o forama, dogadjima i td, nego o svojim emocijama (bile one pozitivne ili negativne) ...meni je lakse da caskam sa drugaricom o tehnici pusenja nego o nekim emotivnim stvarima ( a u to spadaju i svadje i ljutnje i bes...zato to i ne govorim)
    pa sto sam najvise na ljsu
    sad sve zavisi ko kako i sta smatra intimom

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Citat Original postavio Luna72 Pogledaj poruku
    Ako me jako iznervira,a desava se odmah idem na kafu kod moje drugarice i ocrnim ga da crnji ne moze biti.To mi dodje kao neki izduvni ventil ,lakse mi je..
    jojj siroma

e a sta mislite da on/ona tako za vas?

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

E to je stvarno dresh kad pricas detalje sexa..meni krivo kad to u pocetku nekom kazem dok ne znam kolko ce trajati..a ostanem dugo u vezi..bas bas ko po sebi da pljujem
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

gost 113085 nije na forumu
    ...cao,cao...vidimo se neki drugi put...odlaziiiiiiiiiim...:)
    Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ne pricam loshe o njemu,niti dozvoljavam da neko prica loshe o njemu u mom prisustvu...

ne kazem da se ne jadam drugaricama kad bude neki problem,Boze moj,svi imamo probleme,ali sad da kazem da je idiot,ovakav,onakav....ne pada mi na pamet,da je takav ne bih bila s njim...

aaaaa,i pricam o sexu...
    znaci problemi i sex...ovo izmedju mi nije zanimljivo za prepricavanje

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

sad sve zavisi ko kako i sta smatra intimom
    pa to

koliki mu je? a? a?

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Citat Original postavio Firestarter_Max Pogledaj poruku
    ne pricam loshe o njemu,niti dozvoljavam da neko prica loshe o njemu u mom prisustvu...

ne kazem da se ne jadam drugaricama kad bude neki problem,Boze moj,svi imamo probleme,ali sad da kazem da je idiot,ovakav,onakav....ne pada mi na pamet,da je takav ne bih bila s njim...

aaaaa,i pricam o sexu...
    znaci problemi i sex...ovo izmedju mi nije zanimljivo za prepricavanje
    a bas sam se pitala kad ce neko da bocne sustinu
    slazem se klonu moj

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

jojj siroma

e a sta mislite da on/ona tako za vas?
    Pa kome da se pozalim kad me jako iznervira?Njegovoj mami ?
    Ili da cutim i jednog dana spakujem stvari i odem u nepoznatom pravcu?
    Nista mu ne fali
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

a bas sam se pitala kad ce neko da bocne sustinu
    slazem se klonu moj

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    E to je stvarno dresh kad pricas detalje sexa..meni krivo kad to u pocetku nekom kazem dok ne znam kolko ce trajati..a ostanem dugo u vezi..bas bas ko po sebi da pljujem
    pa sad...detalje ja licno ne...al neke forice ovo ono...da malo zabiberi...uostalom koj moj radimo ovde na ljsu - serendamo o sexu

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Uh, i mene nervira kad neko oplete po dečku, i posle 2 minuta sve je super, krasno, vole se najviše na svetu, a do malo pre ga klela i pljuvala najstrašnije
    I jare i pare.

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa sad...detalje ja licno ne...al neke forice ovo ono...da malo zabiberi...uostalom koj moj radimo ovde na ljsu - serendamo o sexu
    detalje ne,ali gdje smo se, i koliko puta

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

nem pojma kad sam u ozbiljnoj vezi nekako mi glupo..vise dajem neke vrdave odrednice
    i zato Bog stvori psihoterapiju
    a inace kad nije ozbiljno je mnogo lakse za opanjkavanje
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Pa drugo je ovde nego pred drustvom a izlazimo zajedno..bas mi bzvz da kazem ni da je dobra ili losa

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

neegoo bre zene mnogo vi kao samo lepo o partneru...a ja jos ne upoznah zenu koja samo lepo o partneru..za to bi isti morao da bude savrsen
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Citat Original postavio Firestarter_Max Pogledaj poruku
    detalje ne,ali gdje smo se, i koliko puta

mora nabavim pod hitno neku druzbenicu zadovoljenu koja prede ...ne moz covek ni da se pofali posteno vise

Slične teme

1. klod frket i isidora bjelica
    Autor kewa u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 23.06.2007., 22:34
  2. KLOT-FRKET
    Autor esperanca137 u forumu Žene
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 08.12.2005., 12:56
  3. Klot Frket
    Autor Georgio u forumu Muškarci
    Odgovora: 22