CRKO HARD. ELEKTRONIKA! Ko Vraca Podatke?

Poruka
7.126
Ljudi desila mi se najgora katastrofa u istoriji. Dok je kompjuter bio iskljuchen napajanje crklo i bacilo struju na sve zhivo. Crkla plocha i hardovi, a verovatno i sve ostalo. Ako imate brojeve ljudi ili servisa koji vracaju podatke sa harda zamenom elektronike davajte odmah ili ovde ili na private. Ili ako radite javite se. 064.21.41.064. zeljko

hvala
 
cLick - OR - Die:
Ljudi desila mi se najgora katastrofa u istoriji. Dok je kompjuter bio iskljuchen napajanje crklo i bacilo struju na sve zhivo. Crkla plocha i hardovi, a verovatno i sve ostalo. Ako imate brojeve ljudi ili servisa koji vracaju podatke sa harda zamenom elektronike davajte odmah ili ovde ili na private. Ili ako radite javite se. 064.21.41.064. zeljko

hvala

evo zna djole, kome josh treba nek me pita na private pa cemod a vidimo
...a mozda ne zna bash to.ali zna ponesto
 
Da ne otvaram novu temu:

Imam disk koji je otisao pre jedno mesec dana... Kada ga prikljucim cuje se sustajuci zvuk iz harda, tipa bzzzz (bez prestanka) i lampica za disk gori non-stop...

Sta bi tu moglo biti:
Glave, diskovi, motor?
Da li neko zna nekog ko to popravlja? Ili bar vrsi data recovery sa pokvarenih diskova?
 
iluzionista:
Da ne otvaram novu temu:

Imam disk koji je otisao pre jedno mesec dana... Kada ga prikljucim cuje se sustajuci zvuk iz harda, tipa bzzzz (bez prestanka) i lampica za disk gori non-stop...

Sta bi tu moglo biti:
Glave, diskovi, motor?
Da li neko zna nekog ko to popravlja? Ili bar vrsi data recovery sa pokvarenih diskova?
Negde nesto zapinje ako je takav zvuk (od kad ga upalis pa sve dok ga ne iskljucis?)
Ako je riknula elektronika nije problem za popravku, ali ako je disk vrisno u exploziji NATO bombardovanja pa hoces sa njegovih ostataka da vratis nesto to ce da te kosta mnogo, a ko nas ne verujem ni da ces naci nekoga za to.
 
C:
iluzionista:
Da ne otvaram novu temu:

Imam disk koji je otisao pre jedno mesec dana... Kada ga prikljucim cuje se sustajuci zvuk iz harda, tipa bzzzz (bez prestanka) i lampica za disk gori non-stop...

Sta bi tu moglo biti:
Glave, diskovi, motor?
Da li neko zna nekog ko to popravlja? Ili bar vrsi data recovery sa pokvarenih diskova?
Negde nesto zapinje ako je takav zvuk (od kad ga upalis pa sve dok ga ne iskljucis?)
Ako je riknula elektronika nije problem za popravku, ali ako je disk vrisno u exploziji NATO bombardovanja pa hoces sa njegovih ostataka da vratis nesto to ce da te kosta mnogo, a ko nas ne verujem ni da ces naci nekoga za to.

Samo da dodam jos par podataka, nisam bas bio najdetaljniji... Znaci disku uopste ne mogu da pristupam i nije bootabilan... Da. zujanje je od kad ga ukljucim pa do trenutka kad bios javlja boot error (ili podigne boot disketu).

U principu mi nije hitno za vreme, ali bi mi znacilo da vratim podatke sa diska. Na njemu mi je seminarski koji je uslov za jedan ispit. heh... Bas sam baksuz... Nadam se da je elektronika, inace bi morao da pisem celu prokletu stvar ponovo. :lol:
 
rastamann:
panther:
Idi na www.pcberza.co.yu na male oglase tamo ces naci nekog ko to radi


Budesh li josh jednom dao tako glup odgovor, tipa: www.pcberza.co.yu (btw, ta pcberza je skup kretena i neznalica), trazicu da budesh odstranjen sa ovog foruma...Ako nemash pojma o dotichnoj temi, onda cuti, sigurno ce se naci neko ko mozda zna odgovor....
e bas sam se usro, a i ovde ima dosta budala to si zaboravio :shock:
 
panther:
rastamann:
panther:
Idi na www.pcberza.co.yu na male oglase tamo ces naci nekog ko to radi


Budesh li josh jednom dao tako glup odgovor, tipa: www.pcberza.co.yu (btw, ta pcberza je skup kretena i neznalica), trazicu da budesh odstranjen sa ovog foruma...Ako nemash pojma o dotichnoj temi, onda cuti, sigurno ce se naci neko ko mozda zna odgovor....
e bas sam se usro, a i ovde ima dosta budala to si zaboravio :shock:


Ovako moronski odgovor na 90% pitanja mozesh samo ti da dash..Ako ne znash odgovor, ponavljam, cuti...

Btw, to shto si se usrao...Nemash zashto, ja sam ti lepo rekao, nastavish li sa tako shturim odgovorima, vishe tvoje odgovore ovde necemo gledati
 
rastamann:
panther:
rastamann:
panther:
Idi na www.pcberza.co.yu na male oglase tamo ces naci nekog ko to radi


Budesh li josh jednom dao tako glup odgovor, tipa: www.pcberza.co.yu (btw, ta pcberza je skup kretena i neznalica), trazicu da budesh odstranjen sa ovog foruma...Ako nemash pojma o dotichnoj temi, onda cuti, sigurno ce se naci neko ko mozda zna odgovor....
e bas sam se usro, a i ovde ima dosta budala to si zaboravio :shock:


Ovako moronski odgovor na 90% pitanja mozesh samo ti da dash..Ako ne znash odgovor, ponavljam, cuti...

Btw, to shto si se usrao...Nemash zashto, ja sam ti lepo rekao, nastavish li sa tako shturim odgovorima, vishe tvoje odgovore ovde necemo gledati
VAZI "sefe" , samo ne vidim razlog zbog cega se ljutis ne pcberzi u malim oglasima imas lepo i oglase ljudi koji se time bave, moj drug je imao isti takav slucaj i preko oglasa je nasao lika i ovaj mu je to sredio, samo sam hteo da uputim coveka, ali se to izgleda ne poklapa sa tvojim interesima jer i ti imas ljude koji ce to da zavrse pa ti je verovatno u interesu da svi ovde kupuju samo od tebe ili da idu kod tvojih ljudi kako bi sve ostalo u krugu porodice :oops:
 
panther:
rastamann:
panther:
rastamann:
panther:
Idi na www.pcberza.co.yu na male oglase tamo ces naci nekog ko to radi


Budesh li josh jednom dao tako glup odgovor, tipa: www.pcberza.co.yu (btw, ta pcberza je skup kretena i neznalica), trazicu da budesh odstranjen sa ovog foruma...Ako nemash pojma o dotichnoj temi, onda cuti, sigurno ce se naci neko ko mozda zna odgovor....
e bas sam se usro, a i ovde ima dosta budala to si zaboravio :shock:


Ovako moronski odgovor na 90% pitanja mozesh samo ti da dash..Ako ne znash odgovor, ponavljam, cuti...

Btw, to shto si se usrao...Nemash zashto, ja sam ti lepo rekao, nastavish li sa tako shturim odgovorima, vishe tvoje odgovore ovde necemo gledati
VAZI "sefe" , samo ne vidim razlog zbog cega se ljutis ne pcberzi u malim oglasima imas lepo i oglase ljudi koji se time bave, moj drug je imao isti takav slucaj i preko oglasa je nasao lika i ovaj mu je to sredio, samo sam hteo da uputim coveka, ali se to izgleda ne poklapa sa tvojim interesima jer i ti imas ljude koji ce to da zavrse pa ti je verovatno u interesu da svi ovde kupuju samo od tebe ili da idu kod tvojih ljudi kako bi sve ostalo u krugu porodice :oops:

Ako dobro vidish, videcesh da sam preporuchio da se to ne radi bez preke potrebe jer je preskupo....Sa druge strane, nisam nigde napomenuo koja je firma u pitanju (sa kojom ja poslujem)...Sa druge strane, ja se na tome uopshte (chitaj NIKADA) ne gradim, vec po ugovoru likovi koji kupuju kod mene imaju popust kod njih...

1. Chovek nije moj kupac
2. Nisam ga pushkom terao da to radi

U pravu si, dobar deo "Krstarice" se i snabdeva komp opremom kod mene, ali isto tako svi vrlo dobro znaju da u svakom momentu mogu kupiti kod drugoga...Pare su njihove, kao i izbor...Ja nikoga ovde nikada nisam mlatio po ushima da kupi neshto kod mene, jer ubedjivanje nije moj nachin poslovanja...
 
Samo da javim da sam spasao MAXTOR od 80GB kod tipa koji se zove Ilija 064/2313387

za ovaj drugi od 60 mi trazi vi$e kinte jer je vi$e riknuo tako da sam ga odneo kod drugog tipa koji mi jo$ nije sredio a galami da je mega profy. Nadam se da ce da uradi ne$to.. On je skuplji ali ako 100% vraca podatke (firmama i slichno) 063.307835

javio mi se i neki tip Marko 063.8311033 koji moze to da uradi...

Jagodica i storm048 su mi se javili sa imenima njihovih ljudi koje cu da kontaktiram ako ovi ne uspeju ni$ta da urade..

hvala svima jo$ jednom.. pozdrav..

 

Back
Top