Uzalud je čudim

pura moca

Zaslužan član
Poruka
149.067
Jel vam se desilo kad ste prf put s cicom, i izvadite spolovilo očekujući da se čudi nadnaravnoj veličini, da ona bude mrtva ladna jer je imala posla i sa većim đokama? Jel ste se razočarali?
 
imala sam sa zadnjim situaciju da mi je ignorisao grudi....nisam na to navikla, jer one su bas teske za ignorisanje i muskarci sa kojima sam bila bas su im pridavali paznju.....a on doope i samo doope....sakjajdioasdhisu (ovo znaci da sam bila besna :D ).....ali, vremenom ih je zavoleo i bas mi se svidja kako se uvek prijatno iznenadi kad ih vidi.....:D
 
E, svašta, ja se baš radujem uvek kad vidim velike sesi, kad ih razotrkije i sve mi oči upadnu u sesi.
Žena bez sisa ko selo bez crkve ili kofa bez ručke. Uvek se radujem i što *****. Često mi prođe mislima: divno, sad ću da *****, prvo ću da je karam, a posle da jedem.. :lol:
 
E, svašta, ja se baš radujem uvek kad vidim velike sesi, kad ih razotrkije i sve mi oči upadnu u sesi.
Žena bez sisa ko selo bez crkve ili kofa bez ručke. Uvek se radujem i šo *****. Često mi prođe mislima: divno, sad ću da *****, prvo ću da je karam, a posle da jedem.. :lol:

:confused: pa dobro, nismo svi isti....nekim muskarcima to nije bitno....samo, cudno je bilo to sto su do tada muskarci koji su bili samnom obozavali velike grudi i dopala sam im se i zbog toga (da se ne lazemo :zcepanje: )....
 
Jel vam se desilo kad ste prf put s cicom, i izvadite spolovilo očekujući da se čudi nadnaravnoj veličini, da ona bude mrtva ladna jer je imala posla i sa većim đokama? Jel ste se razočarali?

prvi put izlazis sa njom i "vadis spolovilo"?
a kada tacno si ga izvadio, posle 3 minuta, pola sata ili 3 sata? ovo je bitno da se zna:mrgreen:
i jos da dodam da se ovde ne radi o velicini nego o tvom gestu kao takvom...
verovatno ako si to uradio onako bezveze, posle 2-3 poljupca mozda, verovatno je to za nju bila cista uvreda.
znaci, bio ti veliki ili mali pazi KADA ga vadis;)
 
Jel vam se desilo kad ste prf put s cicom, i izvadite spolovilo očekujući da se čudi nadnaravnoj veličini, da ona bude mrtva ladna jer je imala posla i sa većim đokama? Jel ste se razočarali?

na oko nikad nisu bivale...
a055.gif

...ja...? ne...što bi...
..to treba da pitamo njih...
 
prvi put izlazis sa njom i "vadis spolovilo"?
a kada tacno si ga izvadio, posle 3 minuta, pola sata ili 3 sata? ovo je bitno da se zna:mrgreen:
i jos da dodam da se ovde ne radi o velicini nego o tvom gestu kao takvom...
verovatno ako si to uradio onako bezveze, posle 2-3 poljupca mozda, verovatno je to za nju bila cista uvreda.
znaci, bio ti veliki ili mali pazi KADA ga vadis;)

1. Ne piše da je prvi izlazak, nego prvi put (nasamo, u šteku, kada je zgodno za imati seks).

2. Slatka, ti kao Brajan, kapiraš da ja postavljam pitanja podstaknut svojim doživljajima, što je pogrešno.
 

Back
Top