Pobesneli psi lutalice po Beogradu u čoporima!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario80

Legenda
Poruka
59.557
Pobesneli psi lutalice divljaju noću po Beogradu i kolju sve na šta naiđu, Noću je najpopasnije izlaziti jer uleću u čoporima od 10 u dvorišta i napadaju sve što mrda! Ovako nije bilo nikada, jednostavno su podivljali! Jedu sve živo, metal, plastiku! Ja nisam mogao da ih oteram lupanjem o roletnu i urlanjem! Pričam o centru Beograda, na samo par minuta od skupštine grada beograda! Danju viđam čopore kako se odmaraju na parkinzima ili u parkovima, zašto niko ne reaguje i ne ukloni ove silne besprizorne mačke i pse? Od drugara majku su napali i iscepali joj torbu i kišobran, jedva je uspela da se spase u haustor zgrade!

Samo je pitanje kada će neko dete biti zaklano! Ovakav bes da ste videli! Obezglavljene mačke na sve strane, creva razvučena po ulici! Iskidani automobili, neki od komšija su plaćali šlep sluzbu i nosili automobile u servis jer su im iskidana creva na motoru! Krila, haube, maske, branici, tablice - sve iskidano!

Ovo se stalno ponavlja po Beogradu, sve je veci broj divljih pasa.
Ko je odgovoran za ovakvu situaciju? Meni dete da prikolju...
Gradonačelnik Beograda?

Da li na teritoriji Beograda ima pojave besnila jer je meni ovo tako delovalo! Uopšte se nisu obazirali na nas!
Da li gradonačelnik Beograda čeka ovo da se desi kako bi reagovao???





Tablica od automobila, kako sam saznao šteta od 2000 dinara.


 
Poslednja izmena:
Ja nisam mogao da ih oteram lupanjem o roletnu i urlanjem!

ХАХАХАХАХА

Е благо твојим комшијама :)

А керови ће те појести к'о Триванку јер имамо генијалну политику шкопљења и пуштања назад на слободу, чиме се гарантује

а) да ће те ујести ушкопљен пас, и
б) да се никад нећемо отарасити подивљалих животиња, јер се спроводи најглупљи могући план
 
..kod mene u kraju neki bolidi ne daju da se ti psi uklone, kao zao im, deca ce da im izbedace..a ovi napadaju svremena na vreme ljude..pitam se, sto ih onda ne odvedu kuci i drze kao ljubimce, kad su vec tako humani..

Навикло то на село па им чудно у граду.

А неће да се врате тамо где стада, крда и чопори весело лутају.

Проблем.
 
Stvarno nikada nije bilo ovako, ovo je uzas, pasa lutalica je sve vise........pre dve nedelje su me pocepali,vratio sam se kuci sa obe sake krvave........i kome da se zalim.....od sada do vrata idem taxijem, zivimo u gradu u civilizaciji a ovakve se stvari desavaju.Ljude koji izbacuju pse na ulice treba kazniti, zbog njih jadni psi gladni i promrzli setaju ulicama...:)
 
Zivim u centru. Nisam bila u gore opisanoj situaciji, mada obliznji stanari znaju da mi kazu za kidisanje pasa na macke (u smislu - zasto hranite macke kada ih okolni psi rastrgnu).

Nije resenje da psi lutaju okolo i nije prijatno naici na copor od njih nekoliko, iako nisam za njihovo brutalno odstranjivanje sa lica Zemlje.

Cinjenica je da je hladno, pitanje je da li imaju gde i sta da pojedu, prespavaju na suvom...a to je vise nego dovoljno za ludilo koje ih obuzme. Ne opravdavam situaciju, sigurno bih se i ja uplasila i sokirala od svega, ali mislim da je problem vise u ljudima, nego u psima.
 
Проблем не постоји само у Београду и нису само у питању луталице...

О томе говори ова стравична прича од пре неки дан.

psi usmrtili svog gazdu na ulici u ljubljani

Politika - Pre sat i 16 minuta
LJUBLJANA - Tri psa napala su danas svoga gazdu na ulici u Ljubljani i usmrtili ga, javila je slovenačka novinska agencija STA.

Policija je jednog psa ubila na licu mesta, dok se ostala dva nalaze pod kontrolom, saopštila je ljubljanska policija.

Isti psi, rase bulmastif, u istoj ulici su pre tri godine napali tridesetpetogodišnjeg slučajnog prolaznika koji je jedva preživeo napad i posle koga je imao više operacija, a zbog kojeg još vodi sudski postupak za obeštećenje.

Posle napada 2006. godine, tim opasnim psima određena je zadržavanje u prihvatnom centru za pse, ali su kasnije vraćeni vlasniku pod strogim uslovima za njihovo držanje
.


Хорор!

Ово је просто невероватно и ван памети, да Словенија, уређена држава, чланица ЕУ, штити права паса убица,
ваљда по угледу на ЕУ законодавство, уместо да су агресивни и опасни пси још 2006-те, након првог напада
на случајног пролазника успавани.
 
Pobesneli psi lutalice divljaju noću po Beogradu i kolju sve na šta naiđu, Noću je najpopasnije izlaziti jer uleću u čoporima od 10 u dvorišta i napadaju sve što mrda! Ovako nije bilo nikada, jednostavno su podivljali! Jedu sve živo, metal, plastiku! Ja nisam mogao da ih oteram lupanjem o roletnu i urlanjem! Pričam o centru Beograda, na samo par minuta od skupštine grada beograda! Danju viđam čopore kako se odmaraju na parkinzima ili u parkovima, zašto niko ne reaguje i ne ukloni ove silne besprizorne mačke i pse? Od drugara majku su napali i iscepali joj torbu i kišobran, jedva je uspela da se spase u haustor zgrade!

[

Ja skoro bila u BG i nisam videla nijednog.:eek: A bas su mi nedostajali u centru.:(
 
Pobesneli psi lutalice divljaju noću po Beogradu i kolju sve na šta naiđu, Noću je najpopasnije izlaziti jer uleću u čoporima od 10 u dvorišta i napadaju sve što mrda! Ovako nije bilo nikada, jednostavno su podivljali! Jedu sve živo, metal, plastiku! Ja nisam mogao da ih oteram lupanjem o roletnu i urlanjem! Pričam o centru Beograda, na samo par minuta od skupštine grada beograda! Danju viđam čopore kako se odmaraju na parkinzima ili u parkovima, zašto niko ne reaguje i ne ukloni ove silne besprizorne mačke i pse? Od drugara majku su napali i iscepali joj torbu i kišobran, jedva je uspela da se spase u haustor zgrade!

Samo je pitanje kada će neko dete biti zaklano! Ovakav bes da ste videli! Obezglavljene mačke na sve strane, creva razvučena po ulici! Iskidani automobili, neki od komšija su plaćali šlep sluzbu i nosili automobile u servis jer su im iskidana creva na motoru! Krila, haube, maske, branici, tablice - sve iskidano!

Ovo se stalno ponavlja po Beogradu, sve je veci broj divljih pasa.
Ko je odgovoran za ovakvu situaciju? Meni dete da prikolju...
Gradonačelnik Beograda?

Da li na teritoriji Beograda ima pojave besnila jer je meni ovo tako delovalo! Uopšte se nisu obazirali na nas!
Da li gradonačelnik Beograda čeka ovo da se desi kako bi reagovao???





Tablica od automobila, kako sam saznao šteta od 2000 dinara.



Превише цепу политику.:hahaha::hahaha:
 
..kod mene u kraju neki bolidi ne daju da se ti psi uklone, kao zao im, deca ce da im izbedace..a ovi napadaju svremena na vreme ljude..pitam se, sto ih onda ne odvedu kuci i drze kao ljubimce, kad su vec tako humani..

Ima onih koji su vec uzeli deo pasa/macaka sa ulice i prihvatili ih u svojim domovima ili udomili, ali ima i laznih humanista koji se samo dive tudjem radu, a sami ne cine nista.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top