Kvalifikacije za EP 2012

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam rekao da mi je IQ 152, nego najmanje 152 te sam to već objašnjavao. Nikad nisam mjerio profesionalno, po svemreži mi je ispadalo između 75 i 161, no po procjenama (mojim i tuđim), mislim da bi trebao bit najmanje 152...

* znao raspoznavati boje s 2 (prosječno to ljudi znaju s 5), a čitati s 4 (prosječno to ljudi znaju sa 7) godine
* naučio ćirilicu u 10 minuta
* izmislio potpuno novo pismo i pamtio ga mjesecima
* rječit, dosjetljiv, sjajno pronalazim prikrivena rješenja
* spretan, precizan
* samozadovoljavao se s 8 godina
* itd.

Tko je preveo moju anketu na srpski?!

Ne mozes sam sebi meriti IQ covece to nije merodavno. Zna se kako se meri IQ. I kakve veze ima nekakvo novo pismo koje si izmislio? Izmislio je i moj drugar pa sta. Vrlo je tesko zameniti 30 slova koje ima cirilica i latinica nekim novim simbolima i zapamtiti je. Daj bre...
A ovo sto se hvalis da si ga bacao u nesvest sa 8 godina... no comment. Da si napisao da si opalio neku zensku pa da se hvalis (mada ti ne bi verovao) a ti se hvalis necim sto rade svi klinci sveta. Sve ovo sto si napisao me navodi na to da imas ogromnu dozu narcisoiznosti u sebi.
 
Naravno da bi ispali, Rumunija je daleko bolja reprezentacija, a Nemce ste dobili jer smo ih mi izmorili u meču po grupama ... Penal nije bio jer su takva sudijska pravila ... Moraćeš da ih naučiš ...

Ne moja je preciznija jer je objektivnija, ne moram da te znam kad vidim tvoj stil pisanja i način razmišljanja koji govori da apsolutno nikako ne možeš imati IQ 152, pa makar te roditelji ubeđivali u to ... Znaš, oni nekad kažu i ono što ne misle samo da bi ti prestao da plačeš, a pošto si već veliki za cuclu, jedini način da te smire je da ti kažu kako si pametan i inteligentan ... Naravno, uskoro ćeš saznati da to nije istina ...


Pola slova su ista kao i u latinici, to što si naučio par različitih slova nije odlika genija ...

Latinica, glagoljica, kinesko pismo i arapsko nisu nikako nova pisma, ona su postojala mnooogo pre nego što si izrodio, tako da nemoj da lažeš sve se može proveriti na internetu, a tamo piše da su ta pisma i pre bila, tako da nisi mogao da ih izmisliš ...

A kome si to radio? To nije lepo raditi nekome, jer tako postaješ homoseksualac ...

Ma razumem te, iako ti je srpski malo klimav, dodaješ J u neke reči i još neke čudne imaš ... Hrvatski školski sistem je očigledno u kkuurcu, jer ni srpski niste naučili kako treba ...

Malo sam ti pomogao oko razloga zašto ne možeš da nađeš prikriveno značenje u mom prethodnom postu ...

* Rumunjska bolja od Hrvatske :hahaha: :rotf: :zcepanje: . Svaki komentar je suvišan. Objasni zašto nije bio jedanaesterac.
* Roditelji me nikad nisu uvjeravali da sam genij, to sam oduvijek znao. To znaju svi koji su me upoznali.
* :hahaha: .
* Ja sam tebi objasnio koje je drugo značenje riječi "pismo. " Naveo sam primjere postojećih pisama. Ja sam izmislio potpuno novo pismo nevezano uz ta i pamtio ga mjesecima.
* Stvarno si ili priglup ili ne razumješ ili ne želiš razumjeti, samozadovoljavanje (eng. masturbation) se nikome ne radi, SAMOzadovoljavanje, zadovoljavanje sebe. Heteroseksualan sam.
* Što će mi srpski?
 
Ne mozes sam sebi meriti IQ covece to nije merodavno. Zna se kako se meri IQ. I kakve veze ima nekakvo novo pismo koje si izmislio? Izmislio je i moj drugar pa sta. Vrlo je tesko zameniti 30 slova koje ima cirilica i latinica nekim novim simbolima i zapamtiti je. Daj bre...
A ovo sto se hvalis da si ga bacao u nesvest sa 8 godina... no comment. Da si napisao da si opalio neku zensku pa da se hvalis (mada ti ne bi verovao) a ti se hvalis necim sto rade svi klinci sveta. Sve ovo sto si napisao me navodi na to da imas ogromnu dozu narcisoiznosti u sebi.

Znam da nije mjerodavno, procjenjujem samo. U svih se pojavi svjesno samozadovoljavanje sa štrcajućom spermom od 8 do 16 godina (ako su zdravi). Meni najranije moguće - s 8. U svakom slučaju znam što mi je činiti ko IQ-a. Ako ga budem ikad profesionalno mjerio, te dobijem 111 ili više, postajem najambiciozniji čovjek na svijetu. Ako dobijem 110 ili manje, odustajem o svih životnih ciljeva i spremam samoubojstvo. No, ne brinem se, znam da ću dobit najmanje 152. To je minimum minimuma što mogu imati po procjenama.
 
* Rumunjska bolja od Hrvatske :hahaha: :rotf: :zcepanje: . Svaki komentar je suvišan. Objasni zašto nije bio jedanaesterac.
Jedanaesterac nije bio jer je igrač Hrvacke glumijo, i nije ga Rumun uopšte dirao ... Rumunija je daleko bolja od Hrvatske, na EP 2008 umalo nisu prošli grupu, a mi smo ih eto pobedili 5-0, što znači da bi Hrvacku dobili minimum 6-0 ...

* Roditelji me nikad nisu uvjeravali da sam genij, to sam oduvijek znao. To znaju svi koji su me upoznali.
Da, šteta samo što su imaginarini ti likovi što su te upoznali ...

* Ja sam tebi objasnio koje je drugo značenje riječi "pismo. " Naveo sam primjere postojećih pisama. Ja sam izmislio potpuno novo pismo nevezano uz ta i pamtio ga mjesecima.
Nisi ti ništa objasnio nego si rekao da si izmislio pismo, a pismo je izmišljeno pre tebe ... Jer i pre tebe su ljudi pisali pisma i slali drugima ... I Kinezi i Arapi i svi ostali ... To je laž, nemoguće je da si ti izmislio pismo, kao kad bih ja rekao da sam izmislio brojeve ...

* Stvarno si ili priglup ili ne razumješ ili ne želiš razumjeti, samozadovoljavanje (eng. masturbation) se nikome ne radi, SAMOzadovoljavanje, zadovoljavanje sebe. Heteroseksualan sam.
Pa da, ti zadovoljavaš samo sebe kad nekom to radiš, ne zadovoljavaš valda komšiju ... To što si heteroseksualan ti ne ide na čast, kako možeš da voliš i muškarce i žene u isto vreme?

* Što će mi srpski?
Pa moraš znati maternji jezik, to je kao kad bi Italijan rekao da neće da uči Italijanski ... Jedno je to što ne voliš Srbe, ali maternji (tj. srpski) moraš znati, jer se priča skoro svuda u svetu ...
 
U svakom slučaju znam što mi je činiti ko IQ-a. Ako ga budem ikad profesionalno mjerio, te dobijem 111 ili više, postajem najambiciozniji čovjek na svijetu.
Više od 111 je i 112, a najveća ambicija koju sa tim IQ-om možeš ostvariti je da testiraš zašto muve jedu govna ... Lepo uzmeš tanjir, mama i tata ti sipaju predmet tvog istraživanja, i ti lepo polako degustiraš i hvataš beleške ...

Ako dobijem 110 ili manje, odustajem o svih životnih ciljeva i spremam samoubojstvo. No, ne brinem se, znam da ću dobit najmanje 152. To je minimum minimuma što mogu imati po procjenama.
IQ_Test_3_The_Blonde_IQ_Test-s390x480-67319-580.jpg

bltest.jpg



Ako rešiš ova dva postoji velika verovatnoća da probiješ tu granicu od 110 i da se ne ubiješ, jer ova dva su granica za IQ 110 ...
 
Jedanaesterac nije bio jer je igrač Hrvacke glumijo, i nije ga Rumun uopšte dirao ... Rumunija je daleko bolja od Hrvatske, na EP 2008 umalo nisu prošli grupu, a mi smo ih eto pobedili 5-0, što znači da bi Hrvacku dobili minimum 6-0 ...

Da, šteta samo što su imaginarini ti likovi što su te upoznali ...

Nisi ti ništa objasnio nego si rekao da si izmislio pismo, a pismo je izmišljeno pre tebe ... Jer i pre tebe su ljudi pisali pisma i slali drugima ... I Kinezi i Arapi i svi ostali ... To je laž, nemoguće je da si ti izmislio pismo, kao kad bih ja rekao da sam izmislio brojeve ...

Pa da, ti zadovoljavaš samo sebe kad nekom to radiš, ne zadovoljavaš valda komšiju ... To što si heteroseksualan ti ne ide na čast, kako možeš da voliš i muškarce i žene u isto vreme?

Pa moraš znati maternji jezik, to je kao kad bi Italijan rekao da neće da uči Italijanski ... Jedno je to što ne voliš Srbe, ali maternji (tj. srpski) moraš znati, jer se priča skoro svuda u svetu ...

:hahaha: :rotf: :zcepanje:

Neda mi se više raspravljat s ovim, on nema pojma o životu. Srpski moj maternji jezik :hahaha: .

U svakom slučaju, ja znam da sam genij, a to što on ne vjeruje i što se trudi ne razumjeti što sam napisao, nije moja briga.
 
Neda mi se više raspravljat s ovim, on nema pojma o životu. Srpski moj maternji jezik :hahaha: .
Pa koji ti je matrenji nego srpski? Srpski je postojao pre 10000 godina po nekim istraživanjima, i svi Hrvati su pričali njime, a onda kad su se otcepili, pošto nisu mogli da izmisle nov (iako ti tvrdiš da je to moguće a nije) malo su iskvarili srpski jezik jer su bili posvađani sa Srbima i tako je nastao hrvacki ...

U svakom slučaju, ja znam da sam genij, a to što on ne vjeruje i što se trudi ne razumjeti što sam napisao, nije moja briga.
Ja znam da ti nisi genije, jer jedno je biti genije zasita a drugo je kad ti veruješ da jesi ... I ja znam da letim, ali stvarnost je sasvim drugačija ...

Ja razumem sve što si napisao, ali ne volim kad ljudi lažu kao što ti lažeš da si genije i da si izmislio novo pismo ...
 
Pa koji ti je matrenji nego srpski? Srpski je postojao pre 10000 godina po nekim istraživanjima, i svi Hrvati su pričali njime, a onda kad su se otcepili, pošto nisu mogli da izmisle nov (iako ti tvrdiš da je to moguće a nije) malo su iskvarili srpski jezik jer su bili posvađani sa Srbima i tako je nastao hrvacki ...

Ja znam da ti nisi genije, jer jedno je biti genije zasita a drugo je kad ti veruješ da jesi ... I ja znam da letim, ali stvarnost je sasvim drugačija ...

Ja razumem sve što si napisao, ali ne volim kad ljudi lažu kao što ti lažeš da si genije i da si izmislio novo pismo ...

:hahaha: :rotf: :zcepanje:

Ja jesam genij, svidjelo se to tebi ili ne, te sam izmislio novo pismo. Toliko o tome.
 
Nije lepo biti narcis i nerealan u vezi svojih mogućnosti, pravi genije nikad to sebi ne sme da dozvoli, te je to jedna od velikih razlika između istiskog genija i debila poput tebe ... Genije se nikad neće hvaliti svojim IQ-om, jer to rade samo osobe koje pate od kompleksa više vrednosti ...
 
Nije lepo biti narcis i nerealan u vezi svojih mogućnosti, pravi genije nikad to sebi ne sme da dozvoli, te je to jedna od velikih razlika između istiskog genija i debila poput tebe ... Genije se nikad neće hvaliti svojim IQ-om, jer to rade samo osobe koje pate od kompleksa više vrednosti ...

Genij može bit i narcis, inteligencija ne isključuje ine psihiške poremećaje. A reći "ja sam inteligentniji od tebe, " jednako je odraz narcisoidnosti kao reći "ja sam viši od tebe. " To nije hvaljenje, to je stvarnost. Ja sam genij, vjerovao ti u to ili ne.
 
Walken dzaba pokusavas sa njim vidis da je poludeo hrvat...

Posto je uzviseni rekao da je Hrvatska velesila a Srbija losa,kako je onda Srbija ispred Hrvatske na rang listi FIFE?:hahaha:Evo najnovije liste



1 Spain 1883 1 Up 318
2 Netherlands 1659 2 Up 428
3 Brazil 1536 -2 Down -75
4 Germany 1464 2 Up 382
5 Argentina 1289 2 Up 213
6 Uruguay 1152 10 Up 253
7 England 1125 1 Up 57
8 Portugal 1062 -5 Down -187
9 Egypt 1053 3 Up 86
10 Chile 988 8 Up 100
11 Italy 982 -6 Down -202
12 Greece 975 1 Up 11
13 USA 969 1 Up 12
13 Serbia 969 2 Up 22
15 Croatia 968 -5 Down -73
16 Paraguay 961 15 Up 141
17 Russia 956 -6 Down -59
18 Switzerland 940 6 Up 74
19 Slovenia 917 6 Up 57
20 Australia



Srbija 13. na FIFA listi

Izašao novi renking, i pored eliminacije u grupnoj fazi Mondijala, skočili smo za dva mesta. Španci naravno prvi, Holandija sa velikim zaostatkom druga...
BoginjaVelika su tumbanja na listi, naravno zbog bodova koje nosi Svetsko Prvenstvo. Španija je preuzela prvu poziciju, vladari Evrope i sveta imaju ogromnu prednost nad drugoplasiranom Holandijom.

Brazil je sa trona, pao na treću poziciju, u top 5 su Nemačka i Argentina.

Španci imaju 1883, Holandija 1659, Brazil 1536 bodova...

U prvih deset su još i Urugvaj, Engleska, Portugal, Egipat i Čile.

Italija je ispala iz uže elite, kao posledica sloma u Južnoj Africi, Srbija i Amerikanci su na deobi 13. mesta. Hrvati zatvaraju top 15.
 
Poslednja izmena:
Walken dzaba pokusavas sa njim vidis da je poludeo hrvat...

Posto je uzviseni rekao da je Hrvatska velesila a Srbija losa,kako je onda Srbija ispred Hrvatske na rang listi FIFE?:hahaha:Evo najnovije liste



1 Spain 1883 1 Up 318
2 Netherlands 1659 2 Up 428
3 Brazil 1536 -2 Down -75
4 Germany 1464 2 Up 382
5 Argentina 1289 2 Up 213
6 Uruguay 1152 10 Up 253
7 England 1125 1 Up 57
8 Portugal 1062 -5 Down -187
9 Egypt 1053 3 Up 86
10 Chile 988 8 Up 100
11 Italy 982 -6 Down -202
12 Greece 975 1 Up 11
13 USA 969 1 Up 12
13 Serbia 969 2 Up 22
15 Croatia 968 -5 Down -73
16 Paraguay 961 15 Up 141
17 Russia 956 -6 Down -59
18 Switzerland 940 6 Up 74
19 Slovenia 917 6 Up 57
20 Australia



Srbija 13. na FIFA listi

Izašao novi renking, i pored eliminacije u grupnoj fazi Mondijala, skočili smo za dva mesta. Španci naravno prvi, Holandija sa velikim zaostatkom druga...
BoginjaVelika su tumbanja na listi, naravno zbog bodova koje nosi Svetsko Prvenstvo. Španija je preuzela prvu poziciju, vladari Evrope i sveta imaju ogromnu prednost nad drugoplasiranom Holandijom.

Brazil je sa trona, pao na treću poziciju, u top 5 su Nemačka i Argentina.

Španci imaju 1883, Holandija 1659, Brazil 1536 bodova...

U prvih deset su još i Urugvaj, Engleska, Portugal, Egipat i Čile.

Italija je ispala iz uže elite, kao posledica sloma u Južnoj Africi, Srbija i Amerikanci su na deobi 13. mesta. Hrvati zatvaraju top 15.

Opet se vratili na stanje iz 2006., kad je Slaven Bilić preuzeo reprezentaciju i doveo je do 5. mjesta u jednom trenutku na FIFA-inoj ljestvici :( . Srećom pa imamo savršenu skupinu, da smo sami birali s kim ćemo igrat to bi bilo to, sigurno smo prvi u njoj i sigurno prolazimo skupinu na EP-u. I onda, ako nas ovaj put pomazi sreća i iskustvo (valjda su poslije Turske shvatili da se igra do posljednjeg sučevog zvižduka), bar na ishod iz Lyona.
 
Opet se vratili na stanje iz 2006., kad je Slaven Bilić preuzeo reprezentaciju i doveo je do 5. mjesta u jednom trenutku na FIFA-inoj ljestvici :( . Srećom pa imamo savršenu skupinu, da smo sami birali s kim ćemo igrat to bi bilo to, sigurno smo prvi u njoj i sigurno prolazimo skupinu na EP-u. I onda, ako nas ovaj put pomazi sreća i iskustvo (valjda su poslije Turske shvatili da se igra do posljednjeg sučevog zvižduka), bar na ishod iz Lyona.

I prvi ste u grupi i osvojicete EP sa svim pobedama od najmanje 2 razlike. 100% Ja vam cestitam vec sada. Mi necemo da se plasiramo jer znamo da cete osvojiti pa nema smisla ici tamo. Svaka vam cast decki iz lijepe vase!
 
HAHAHA sada smo mi ispred nogometne velesile Hrvatske, znaci da smo i mi nogometna velesila po Uzvisenovoj teoriji :per:

Naravno da niste: postojite 4 godine, kvalificirali ste se na 1/2 velika natjecanja (na tom jednom završili posljednji u skupini), znači nemate nijednu medalju, te nikad niste bili u prvih 10 na FIFA-inoj ljestvici (Hrvatska je jedno vrijeme bila 3., a prije 2 godine 5.). Znam da nikad ne ćete osvojit ništa.
 
Evo nakon 10 godina da ne pljujete po tablici.:per:

A ove teme jezik i ostalo, nisu nešto nogometne, osim ako imate nekog Vuka Karadžića, kao velikog talenta koji će vas vuć u idućim kvalifikacijama;)

Ja i dalje pljujem po toj tablici jer nema veze sa realnoscu ali mi je drago samo sto se vi uvek pozivate na nju a sada smo mi ispred pa makar i na nedelju dana.

Naravno da niste: postojite 4 godine, kvalificirali ste se na 1/2 velika natjecanja (na tom jednom završili posljednji u skupini), znači nemate nijednu medalju, te nikad niste bili u prvih 10 na FIFA-inoj ljestvici (Hrvatska je jedno vrijeme bila 3., a prije 2 godine 5.). Znam da nikad ne ćete osvojit ništa.

A slusaj ga pa ovaj filozof. Postojimo 4 godine!!! E boze nas sacuvaj ovakvih ludaka. Znaci ja imam 4 godine. Bravo za tebe i tvoju logiku. Kakve veze ima koliko dugo se drzava zove samo Srbija, i kakav je to zakljucak da za te tvoje 4 godine ne mozemo da postanemo velesila u fudbalu. Po toj logici Crnogorci za kratko vreme koliko im se sada zove drzava nisu velesila u vaterpolu. Ili se mozda ovo kosi sa tvojom glupavom logikom.
 
Poslednja izmena:
Zašto misliš da nije realna?

Imam milion dokaza da nije realna. Prvi dokaz je zdrava logika. Objasni mi kako neke reprezentacije tipa Australija koja igra kvalifikacije protiv reprezentacija tipa Indijanska ostrva ili Ostrva strokavih morzeva ili Nikadnismoigralifudbal ostrva, da budu na 20 odnosno mestu FIFA liste a jedna Francuska da bude iza njih na 21 mestu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top