Tv Sitel

Pa dobro ako je 250e sića onda to i nije skupo:dreambox 500 S(100e)+CS(godinu dana 100e)+ruter(50e) i da se razumemo pola ljudi nema internet pa im onda ništa ne vredi bez njega mada većina ljudi gleda ono što radi piratski a za to im treba samo resiver od 70-100e a u ovoj krizi malo kome se daju pare za CS,zar nije tako druže Bokili:rida:
 
Poslednja izmena:
Ruter dobijas od svog internet provajdera ;) a i da ne dobijes za cccam ti ruter i ne treba ,moze i modem obican. Sto se ti ce cs ko kaze da mora da se placa 100e godisnje? kupi neku karticu i seruj sa drugima (sos premium karta je 45e za godinu dana). A sa tvojim risiverom od 70-100e mozes da gledas sta? Digi je zamenio 95% kartica i jako brzo ce otici na n3. Offline emulatori i ti risiveri o kojima pricas su odavno proslost jer se sada sve vrti oko interneta i linux risivera.
 
Bokili, koga sme kaj shering odnosno cccam preku router, a ti spomna deka moze i samo so modem, jas sakav da te prasuvam dali e mozno dreambox so cccam da radi preku switch???
 
Ako si samo klijent moze, ako si server ne moze jer u tom slucaju moras port da otvoris za sta ti ruter treba.

Bokili, izvini malce kasnim sa tvojot odgovor.

Jas imam ruter preku koj koristim sering. Odnosno, ja sam klient, i koristim cccam. Bidejki ruterot nije moj i treba da go vratim zato te prasuvav dali ima moznost ja da koristim switch za dremboxot? I normalno kako radi?
 
Bokili, izvini malce kasnim sa tvojot odgovor.

Jas imam ruter preku koj koristim sering. Odnosno, ja sam klient, i koristim cccam. Bidejki ruterot nije moj i treba da go vratim zato te prasuvav dali ima moznost ja da koristim switch za dremboxot? I normalno kako radi?

Moze samo swich ako si klijent......
 

Back
Top