Pazi manijak!

Poruka
22.606
Da li vam se nekada dogodilo ovako nešto....


03a.gif



....meni jeste:lol:
 
ozbiljno sta je bilo kako...ja nikad nisam cula da se to nekome desilo...pa eto sad me uhvatila radoznalost :rumenka:

U vlaku .. još ga je i navuka malo .. a ja u kupeu sa babom nekom , baba nije ništa skontala, ja povukla zavjesu (onu smrdljivu) i nastavila citat novine .
Taj dan mi je bio super baš.. :mrgreen:
Inace normalan decko, cak i zgodan..

ebote , ono veliko mi je ZAŠTO bilo nad glavom ..:neutral:
 
u skladu sa pdfom :zper:

pazi ovako je to bilo,mislim da sam išla u 7. razred i trčali smo po parku da bi vežbali za hebeni kros i mi devojčice smo uvek trčale u grupi, kad na jednom neko nam iz žbunja dobaci nešto kao ‚‚ks....ks...ks‚‚....i mi se okrenemo imamo šta da vidimo:eek: čika ga izbacio i mota sve u 16....a mi se ukočile i ni da mrdnemo... msm ne viđa se to svaki dan a ipak i šok je u pitanju:eek:....onda se jedna moja drugarica još sagne zagledajući i pita ‚‚jel to kuwac?!‚‚ i tada smo sve počele da se smejemo a čika manijak je pobegao:lol:...tako da je u tom trenutku ‚‚Pinki video tukija‚‚....
 
Poslednja izmena:
pazi ovako je to bilo,mislim da sam išla u 7. razred i trčali smo po parku da bi vežbali za hebeni kros i mi devojčice smo uvek trčale u grupi, kad na jednom neko nam iz žbunja dobaci nešto kao ‚‚ks....ks...ks‚‚....i mi se okrenemo imamo šta da vidimo:eek: čika ga izbacio i mota sve u 16....a mi se ukočile i ni da mrdnemo... msm ne viđa se to svaki dan a ipak i šok je u pitanju:eek:....onda se jedna moja drugarica još sagne zagledajući i pita ‚‚jel to kuwac?!‚‚ i tada smo sve počele da se smejemo a čika manijak je pobegao:lol:...tako da je u tom trenutku ‚‚Pinki video tukija‚‚....

:zcepanje::zcepanje:
 
.. ajme , naišla sam ja i na druge price povezane sa slicnim akterima.. i to u jedno kratko vrijeme gro puta , znala san si rec kad idem u grad: ajme necu valjda opet vidit neki qurac na izolite.. :confused:

I onda je stalo ( da pokucam u drvo)

ja sam vidjala beskucnike dok zalivaju neki cosak il ako su pogubljeni onda nije cosak nego na sred trotoara :lol:
al nikad te fore da mi ga namenski pokazu
 
da znas da jeste...uhapsili ga kasnije...neki rom kauz, po svim naseljima operisao... samo pridje devojci sa ledja u mraku i uhvati je par puta i pobegne...

Joj a bio je kod mene u naselju jedan takav pre jedno 10 tak godina, zamaskiran nekim šalom i na bajku i misliš pošto je zima da je čoveku hladno kad vozi bajk pa se zamotao a on te ladno onako u prolazu uhvati za sissu ili bulju zavisno odakle ti dolazi... ja ga jurila jednom jer me je tako dohvatio ali mamu mu hebem izveštio se pa dobro vozi bajk i po snegu pa mi pobeg'o:evil:
 

Back
Top