Ko je protiv moderatora nek se prijavi na ovaj post!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pera_sklek2

Početnik
Poruka
10
Mislim da su moderatori naduvani kreteni
jer misle da su popili svu pamet ovog
sveta(a ipak poslali su samo nekoliko
postova). Nazalost gluplji su nego sto
svi mi mislimo. Obrazlozenje ovoga sto
sam ja uradio jeste da sam sebi obecao da cu ako vidim jos jedno pljuvanje ljudi u postovima morati da izrazim svoje pljuvanje prema njima.
Prvo: mnogo ste mali da biste skidali i zakljucavali teme na kojima ljudi ponekad i nesto napisu.
Verujem da imate neku ulogu u svemu ovome ali mislim da previse preterujete!!!!
Ako ste dobili obavezu da rasciscavate ovaj forum onda to radite normalno BEZ bilo kakvog pljuvanja po ljudima kao sto vi umete.
Svaku temu koju zakljucate prvo dobro ispljujete i poserete se po njoj a onda svoj izvestaj zavrsite u stilu LOCK!!!!!
Nijedan covek vam se vise nece prikljuciti ukoliko vidi da svakoga ponaosob pljujete nenormalno.
U svakom poslu treba imati ljubaznosti,
NIJE TESKO BITI FIN!!!!!!!!

Iskreno vas pera sklek!!
(Usput forum vam je shit)
 
pera_sklek2:
Mislim da su moderatori naduvani kreteni
A kol'ko ti imas godina? Generalizuju samo klinci u pubertetu... Nemoj se ljututi, nista licno...
pera_sklek2:
jer misle da su popili svu pamet ovog
sveta(a ipak poslali su samo nekoliko
postova).
Da bi neko uzeo tvoje stavove kao merodavne... oni moraju imati argumente. Idi i proveri koliko postova imaju moderatori (naravno, mislim na one koji su vezani za diskusije, ne obavestenja, pomoc i zakljucavanja)...
pera_sklek2:
Nazalost gluplji su nego sto
svi mi mislimo. Obrazlozenje ovoga sto
sam ja uradio jeste da sam sebi obecao da cu ako vidim jos jedno pljuvanje ljudi u postovima morati da izrazim svoje pljuvanje prema njima.
Prvo: mnogo ste mali da biste skidali i zakljucavali teme na kojima ljudi ponekad i nesto napisu.
Verujem da imate neku ulogu u svemu ovome ali mislim da previse preterujete!!!!
Opet generalizacija. Navedi primer pljuvanja, a pre toga proceni situaciju i razmisli ko je bio u pravu. Masa ponekad zaista ume biti stoka (nazalost).
,Mnogo ste mali'... nikad ne potcenjuj osobu zbog godina provedenih u ovom zivotu. Zivot siba, i na kraju se ispostavi da je klinac od 16 zreliji nego covek od 30 godina...
Sto se tice zatvaranja odredjenih tema, imas pravilnik o tome. Svako zakljucavanje (koje sam ja videla) je bilo opravdano. Zato, hajde dokazi da je bilo i onih drugih... ovako presipas iz supljeg u prazno...
pera_sklek2:
Ako ste dobili obavezu da rasciscavate ovaj forum onda to radite normalno BEZ bilo kakvog pljuvanja po ljudima kao sto vi umete.
Svaku temu koju zakljucate prvo dobro ispljujete i poserete se po njoj a onda svoj izvestaj zavrsite u stilu LOCK!!!!!
Opet... daj primer...
Sto se tice cuvenog ,LOCK'... smisli nesto originalnije pa nas prosvetli... (;
pera_sklek2:
Nijedan covek vam se vise nece prikljuciti ukoliko vidi da svakoga ponaosob pljujete nenormalno.
U svakom poslu treba imati ljubaznosti,
NIJE TESKO BITI FIN!!!!!!!!
I nije tesko... biti smiren...
peace people... (8
pera_sklek2:
(Usput forum vam je *)
Jeste... forum nam je mator k'o Cira... To mozes reci negom drugom. Samim tim sto si se obratio nama (koji nemamo mogucnosti da bilo sta izmenimo) pokazujes koliko si ogorcen i nervozan...
toliko o tome...
 
Alexandra9:
pera_sklek2:
Mislim da su moderatori naduvani kreteni
A kol'ko ti imas godina? Generalizuju samo klinci u pubertetu... Nemoj se ljututi, nista licno...
pera_sklek2:
jer misle da su popili svu pamet ovog
sveta(a ipak poslali su samo nekoliko
postova).
Da bi neko uzeo tvoje stavove kao merodavne... oni moraju imati argumente. Idi i proveri koliko postova imaju moderatori (naravno, mislim na one koji su vezani za diskusije, ne obavestenja, pomoc i zakljucavanja)...
pera_sklek2:
Nazalost gluplji su nego sto
svi mi mislimo. Obrazlozenje ovoga sto
sam ja uradio jeste da sam sebi obecao da cu ako vidim jos jedno pljuvanje ljudi u postovima morati da izrazim svoje pljuvanje prema njima.
Prvo: mnogo ste mali da biste skidali i zakljucavali teme na kojima ljudi ponekad i nesto napisu.
Verujem da imate neku ulogu u svemu ovome ali mislim da previse preterujete!!!!
Opet generalizacija. Navedi primer pljuvanja, a pre toga proceni situaciju i razmisli ko je bio u pravu. Masa ponekad zaista ume biti stoka (nazalost).
,Mnogo ste mali'... nikad ne potcenjuj osobu zbog godina provedenih u ovom zivotu. Zivot siba, i na kraju se ispostavi da je klinac od 16 zreliji nego covek od 30 godina...
Sto se tice zatvaranja odredjenih tema, imas pravilnik o tome. Svako zakljucavanje (koje sam ja videla) je bilo opravdano. Zato, hajde dokazi da je bilo i onih drugih... ovako presipas iz supljeg u prazno...
pera_sklek2:
Ako ste dobili obavezu da rasciscavate ovaj forum onda to radite normalno BEZ bilo kakvog pljuvanja po ljudima kao sto vi umete.
Svaku temu koju zakljucate prvo dobro ispljujete i poserete se po njoj a onda svoj izvestaj zavrsite u stilu LOCK!!!!!
Opet... daj primer...
Sto se tice cuvenog ,LOCK'... smisli nesto originalnije pa nas prosvetli... (;
pera_sklek2:
Nijedan covek vam se vise nece prikljuciti ukoliko vidi da svakoga ponaosob pljujete nenormalno.
U svakom poslu treba imati ljubaznosti,
NIJE TESKO BITI FIN!!!!!!!!
I nije tesko... biti smiren...
peace people... (8
pera_sklek2:
(Usput forum vam je *)
Jeste... forum nam je mator k'o Cira... To mozes reci negom drugom. Samim tim sto si se obratio nama (koji nemamo mogucnosti da bilo sta izmenimo) pokazujes koliko si ogorcen i nervozan...
toliko o tome...
:da: :da: :da: :da: naaarvno!... :da: :da: :da:
/me potvrdno klima glavom
 
Gde je sada? :pih:
Taman sam se ponadala da ce se ovde veceras razviti neka ,diskusija'... :puke: :pPp

Mani brisanje teme...
Hajde... neka dodje svako ko ima prigovor na rad moderatora, pa cu ja pricati sa njima... hajde... (((:
... nemate cega da se bojite ako su vam stavovi poduprti argumentima... onda vam niko nista ne sme... :p
Hajde... ko je hrabar? Bolje da sve sada rascistimo i pokopamo ratne sekire nego da kasnije bude nesporazuma...
 
bleach:
*november rain*:
o boze...cime se sve ljudi bave... :roll:
8) 8) 8)
ma samo opusteno, sta se uzbudjuju, a?... 8) 8) 8)
ooopusteno... (8 (8 (8

kako da ne... 8) 8) 8) 8)

p.s. ne mogu sad da citiram ono sto je alex napisala jer bi mi trebalo vise vremena (jaaaako mi se sporo otvaraju stranice.hm..mislim da sam to vec spomenula..mm...nebitno. (8 ), pa cu ovako da napisem...
'aham... takodje klimam glavom... i opet.. daa.. uprabvo to...' 8) 8)
 
pera_sklek2:
Mislim da su moderatori naduvani kreteni
jer misle da su popili svu pamet ovog
sveta
(a ipak poslali su samo nekoliko
postova). Nazalost gluplji su nego sto
svi mi mislimo. Obrazlozenje ovoga sto
sam ja uradio jeste da sam sebi obecao da cu ako vidim jos jedno pljuvanje ljudi u postovima morati da izrazim svoje pljuvanje prema njima.
Prvo: mnogo ste mali da biste skidali i zakljucavali teme na kojima ljudi ponekad i nesto napisu.
Verujem da imate neku ulogu u svemu ovome ali mislim da previse preterujete!!!!
Ako ste dobili obavezu da rasciscavate ovaj forum onda to radite normalno BEZ bilo kakvog pljuvanja po ljudima kao sto vi umete.
Svaku temu koju zakljucate prvo dobro ispljujete i poserete se po njoj a onda svoj izvestaj zavrsite u stilu LOCK!!!!!
Nijedan covek vam se vise nece prikljuciti ukoliko vidi da svakoga ponaosob pljujete nenormalno.
U svakom poslu treba imati ljubaznosti,
NIJE TESKO BITI FIN!!!!!!!!

Iskreno vas pera sklek!!
(Usput forum vam je *)
Прво:нико не мисли да је попио сву памет овог света,посебно не ја ,с обзиром да има много старијих чланова на овом форуму од мене.Не бих рекла да сам се икад правила нешто паметна,и да сам без разлога затварала теме.

Друго:Нико ,али НИКО ,од модератора није пљувао неког од чланова,без обзира колико тема била безвезна.

Треће:Ако мислиш да је форум сра*е,ти немој да долазиш,ја не знам шта друго да ти кажем.Исто важи и за модераторе,ако ти се не свиђају,ти изволи напиши пп администратору ,покажи му теме на којима неко од поменутих пљује било ког члана овог форума па нек он среди све што треба.Ако се људима не свиђа како ми "радимо" нека кажу ,ја ћу драге воље предати своје место некоме ко мисли да ће бити бољи у овоме.


pera_sklek2:
Bliznakinja je k*u*r*v*a*j*a!!!!!!!!!!
:ppppppppppppppppppppppp
Ако је ово требало да ме увреди ,веруј ми да ме није дотакло ни мало.Провери у речнику шта та реч значи :wink:

Umno poremecena osoba:
A Bliznakinjino ime nemoj vise uzimati u ta tvoja pogana usta....
:wink: :wink: :wink:

Aleksandra9:
Kazem ti... ne treba zakljucavati niti brisati... treba rascistiti sada i zakopati zauvek... (;
Наравно да нећу да бришем ,нити да закључавам..рашчистимо сад ово једном за свагда,да се увери човек да људи са овог форума немају ништа против нас модератора...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top