Напредњаци хоће да разбију српски корпус у БиХ учествујући на изборима

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

КУРЂЕЛ

Primećen član
Banovan
Poruka
668
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/175620/Vucic-Ucestvovacemo-na-oktobarskim-izborima-u-BiH
Vučić: Učestvovaćemo na oktobarskim izborima u BiH
Zamenik predsednika Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas u Banjaluci da će ta stranka učestvovati na oktobarskim izborima u BiH, ali da još nije odlučeno da li će nastupiti samostalno ili u nekoj od koalicija.
2063_aleksandarvucic03-fonet_f.jpg

U kojoj god formi izađemo na izbore svi će se iznenaditi rezultatima", rekao je Vučić na konferenciji za novinare. On je poručio da SNS ne namerava da na "političkom tržištu RS bude nečija ikebana, već da pobeđuje".
Vučić je rekao da će o načinu učešća na oktobarskim izborima odlučiti stranački organi SNS iz RS u dogovoru sa stranačkim organima iz Srbije, dodajući da je SNS iz RS autonomna politička stranka koja deli ista uverenja i ideje sa SNS-om iz Srbije. On je ocenio da je dosadašnje delovanje SNS u RS bilo "niskog
intenziteta, jer naprednjaci nisu hteli previše da se pokazuju u javnosti, već su polako pripremali formiranje i jačanje stranke".
Govoreći o mogućem ulasku Dragana Kalinića u SNS, Vučić je kazao da toj stranci može da pristupi svako ko to želi, ali da sa Kalinićem nije bilo takve vrste kontakta. Zamenik predsednika SNS-a je poručio da će njegova stranka uvek
štititi teritorijalni integritet RS unutar BiH i njene nacionalne interese, ali da će voditi računa o njenoj budućnosti, boriti se protiv kriminala i korupcije i zalagati se za bolje ekonomske i socijalne uslove života građana. SNS u RS je osnovan prošle godine, a njegov predsednik je Luka Kecman.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
У Србији су разбили опозицију, без икаквог изгледа ка скором
уједињењу исте.
Сад прелазе у БиХ, како би и тамо ослабили јединствени српски корпус у РС.
Паклени план налогодаваца са запада мора да се одради.
:per: :per: :per:
 
SNSD je bio u zenitu, a sada je u laganom opadanju. Na kraju će da ljosne na pitanju ekonomije - na onome što je neosnovano koristio u EPP svrhe.

Dodik ce puno da izgubi narocito sad posle negiranja namjere da odrzi referendum o nezavisnosti RS,

sds i radikali ce uzeti puno,sds se obracunao sa izdajnicima i stranim marionetama i izbacio ih iz stranke a uz to se ujedinio sa radikalnom Srpsko strankom Guge Lazarevcica


a ovaj Kalinic koji bi trebao da udje u tu novoformiranu SNS RS je bivsi sdsovac koji zavio u crno RS zajedno sa cavicem i ostalim poslusnicama americke ambasade i ohr
 
Ako njihovo dejstvo bude pogubno kao u Srbiji, R. Srpska ce doziveti puno stete.

Sta je to "pogubila" Srbija zbog SNS-a:eek:
Pa, ne mogu se oni nametnuti, valjda ce ih birati ili ih nece birati?!
Imaju li pravo gradjani RS (kao i Srbije) da odlucuju o sopstvenom izboru (glasu) ili je tamo zabranjeno?
Ovde jos uvek nije, mada bi neki zeleli:mrgreen:
 
Sta je to "pogubila" Srbija zbog SNS-a:eek:
Pa, ne mogu se oni nametnuti, valjda ce ih birati ili ih nece birati?!
Imaju li pravo gradjani RS (kao i Srbije) da odlucuju o sopstvenom izboru (glasu) ili je tamo zabranjeno?
Ovde jos uvek nije, mada bi neki zeleli:mrgreen:

Unistili su jedinu realnu sansu za obaranje rezima.
 
Докиковог?
Па сад ми ништа ниеј јасно!
Meni jos manje:eek:
Tema je da naprednjaci hoce da razbiju srpski korpus u BiH (ja pitah jesu li se kandidovali ispred Muslimana ili Hrvata, niko mi ne odgovori), a sad su ovim kandidovanjem unististili sansu za obaranje rezima:think:
Dodikovog:dontunderstand:
 
Срби са оне стране Дрине....
Не дозволите да вам се ико уплиће, да вас лаже, да вам обећава....
Сведоци смо ми, са ове стране....Ништа добити нећете од обећаног.
Ако поверујете, па вас изделе, одосте по кувцу, као и ми овде.
;)
 
Meni jos manje:eek:
Tema je da naprednjaci hoce da razbiju srpski korpus u BiH (ja pitah jesu li se kandidovali ispred Muslimana ili Hrvata, niko mi ne odgovori), a sad su ovim kandidovanjem unististili sansu za obaranje rezima:think:
Dodikovog:dontunderstand:

Биљо....А што се правиш толико наивна....
Напредњаци су разбили опозицију у Србији, сад хоће српски корпус у Босни,
а при том се залажу за прихватање неке резолуције о Сербреници...
Да ли их Турци финансирају, како би то одрадили...?
:sad2:
 
Poslednja izmena:
Биљо....А што се правиш толико наивна....
Напредњаци су разбили опозицију у Србији, сад хоће српски корпус у Босни,
а при том се залажу за прихватање неке резолуције о Срдбреници...
Да ли их Турци финансирају, како би то одрадили...?
:sad2:

Напредњаци ЈЕСУ опозиција у Србији.
Колико видим сви остали раде за Хашки суд.
 
Meni jos manje:eek:
Tema je da naprednjaci hoce da razbiju srpski korpus u BiH (ja pitah jesu li se kandidovali ispred Muslimana ili Hrvata, niko mi ne odgovori), a sad su ovim kandidovanjem unististili sansu za obaranje rezima:think:
Dodikovog:dontunderstand:

Kad su narodnjacki blok i SRS po istrazivanjima javnog mnenja po podrsci u narodu poceli prestizati koaliciju na vlasti, Nikolic i Vucic razbijaju radikale. Sada se prebacuju u R. Srpsku. Zasto? Sta je namera?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top