gosti i dupli nalozi

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Par dana nisam bio na forumu i provaljujem da se nakotilo dosta gostiju i clanova sa duplim (troduplim i dalje...) nalozima. U principu, gosti mi uglavnom ne smetaju, dokle god ne lupaju gluposti ali me ponekad izivcira kad neko napravi nalog samo da bi nesto lupio i zatim nestao... Nervira me i kad neko to uradi meni u korist, recimo da bi 'osvezio' jednu temu na knjizevnosti za koju sam zainteresovan... Da ne ispadne da sam selektivan...

Pa koristim priliku da priupitam sivu eminenciju krstarice, koja mi, po definiciji delovanja sive eminencije, naravno nece odgovoriti... Ali svejedno... Da li postoji mogucnost i zelja da se registracija clanova ogranici na one koje imaju otvoren nalog kod nekog provajdera, bilo gde u svetu? Znaci, da se ignorise yahoo, hotmail i ostale zezalice...

I zanima me sta ostali misle o gostima i duplim clanovima?
 
Vec je toliko ocigledno ko ima double i triple accounte i svi znamo koji su. A najsmesnije je kada se taj neko (ili ti neki) javljaju jedno za drugim i podrzavaju onog prvog. Ili jos gore kada neko otvarajuci nove naloge reklamira svoju firmu, vrtic, apoteku i sl.
To je takodje zabranjeno, bar po pravilniku a ljudi to ipak rade.
Slazem se sa tobom da treba reagovati... ali to je na administratorima...
 
Slazem se da je glupo to sa tim sto imaju duple i troduple nazive, ali ja npr. imam adresu na yahoo a imam vise od 600 postova i samo jedan nick tako da ne mozes generalizovati na taj nacin. Ja sam za, ali da se nadje neki drugi nacin resavanja tog problema!
 
Među ljudima na forumu (ipak) postoji neka vrsta poverenja,bez obzira da li se gotive ili ne.
A dupli nick-ovi? Tužno je tretirati (druge) ljude tako.Tužno i jadno.

Jagodice to što ti ne uspevaš ne znači da neko drugi ne uživa i štaviše silno se "zabalja" sprdajući se s ljudima...
 
pa sta znam.svi smo ovde anonimni ipak. ako se zabavlja nek se zabavlja, sta mu ja mogu. moze neko da me zeza i van foruma i da se zabavlja. a i da nismo anonimni.
a na koga sumnjate
mada gubi se draz ako suvise razmisljas o tome..mada mozda ovo i jeste besmisleno
recimo da krenu roditelji da mi pisu po ovome..hmm kako bih se osecala? ili brat? ne znam
 
Kelis:
gigule:
:shock: ne razumem? Misliš da je to gotivno?
Daj molim te,to je tako nisko i jadno...

Jadno je blaga rech...
Neko ne moze da stane ni iza svog, jednog virtuelnog, lika vec se krija iza drugog, treceg, cetvrtog... Sta to govori o njemu/njoj...?


multiple personality :wink:
Mozda ce prestati, kad budu ukapirali da su provaljeni... Mogu samo da zamislim kako je zanimljivo vama :)
 
jagodica:
gigule:
:shock: ne razumem? Misliš da je to gotivno?
Daj molim te,to je tako nisko i jadno...

ma svejedno mi je, ako neko oce, nek se predstavlja. : ) uf postajem sad i ja paranoicna
a ko se tako predstavlja a da nije provaljen?
uostalom mozda to i nisi ti mozda vas ima vishe?! kako da znam?
Primer:
Jel se secaš buke koja se digla oko teme Apotekraka je muško? A jel se secaš koga su optuživali da stoji iza mistreioznog nicka? Ja se secam da je optužena Anakin.Možda je još neko,ne znam.
A Anakin nije imala blage veze s tim...
A jel znaš ko je to bio? E pa...
 
gigule:
jagodica:
gigule:
:shock: ne razumem? Misliš da je to gotivno?
Daj molim te,to je tako nisko i jadno...

ma svejedno mi je, ako neko oce, nek se predstavlja. : ) uf postajem sad i ja paranoicna
a ko se tako predstavlja a da nije provaljen?
uostalom mozda to i nisi ti mozda vas ima vishe?! kako da znam?
Primer:
Jel se secaš buke koja se digla oko teme Apotekraka je muško? A jel se secaš koga su optuživali da stoji iza mistreioznog nicka? Ja se secam da je optužena Anakin.Možda je još neko,ne znam.
A Anakin nije imala blage veze s tim...
A jel znaš ko je to bio? E pa...
Mene bas zanima :roll: Kazi,please :D
 

Back
Top