kako uspeti u zivotu?

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
Kako uspeti u zivotu BEZ SKOLE. Znaci misli na spot ili na tako te stvari, koliko treba da se trudis???????? i da ako si najbolji u nekom sportu i ako znas da si najbolji, sta da radis ako ne mozes nikom da se obratis da pocnes da treniras to profesionalno?

batalite temu ako ce te da dajete glupe savet ili nesto da lupite pa da napisete ovaj ret,ardirani smajli -------> :lol: kao sto imate obicaj u svim temama, znaci ne postoji nijedna tema u kojoj se neko ne pravi pravilan. Bar da zna da izvali neku glupost nego ne zna ni to.
 
Pa ja se nikad ne bih ogranicavao kao ne moze bolje..to ce svaki bogatun reci..sad kao uzo par miliona i nece dalje..para na paru ide i apetiti rastu..izgleda ne treba biti skroman i gledati na sve strane da se pare zgrcu
 
На поштен начин је немогуће, то је прво :(

Ovo je jedna medju većim urbanim mitovima i lažima 21.veka. Ako radiš pošteno, ne možeš se obogatiti i uspeti. To pričaju glupi ljudi koji nemaju tri čuke o biznisu. Pod "poštenje" se po njihovom smatra samo kopanje kanala i co2 varenje. To je pod jedan.

A pod dva, sve zavisi šta čovek smatra uspehom. Bogatstvo? Zdravlje? Porodica? Igrati za klub u prvoj ligi? Biti narodna pevačica? Uspeh je relativna stvar i zavisi od čoveka do čoveka. No, šta god to značilo, kako uspeti? Pa trudi se, čupaj, kopaj, ori. Tvrdim radom postignu se zavidni rezultati. :super: Ako si lenj i neradnik onda te samo loto može spasiti.
 
Kako uspeti u zivotu BEZ SKOLE. Znaci misli na spot ili na tako te stvari, koliko treba da se trudis???????? i da ako si najbolji u nekom sportu i ako znas da si najbolji, sta da radis ako ne mozes nikom da se obratis da pocnes da treniras to profesionalno?

batalite temu ako ce te da dajete glupe savet ili nesto da lupite pa da napisete ovaj ret,ardirani smajli -------> :lol: kao sto imate obicaj u svim temama, znaci ne postoji nijedna tema u kojoj se neko ne pravi pravilan. Bar da zna da izvali neku glupost nego ne zna ni to.

Danas je tesko uspeti i sa skolom, a bez skole je jos teze. Ukoliko si uspesan u nekom sportu, budi siguran da ce se neko pojaviti i primetiti te. Sta treniras? Pokusaj da razgovaras sa trenerom, on sigurno poznaje neke ljude koji imaju jaci polozaj i koji ti mogu pomoci u tome. Da sam na tvom mestu ne bih sedela skrstenih ruku. Borila bih se da nadjem i najmanju vezu koja bi mogla da mi pruzi pomoc.
 
Kako uspeti u zivotu BEZ SKOLE. Znaci misli na spot ili na tako te stvari, koliko treba da se trudis???????? i da ako si najbolji u nekom sportu i ako znas da si najbolji, sta da radis ako ne mozes nikom da se obratis da pocnes da treniras to profesionalno?

batalite temu ako ce te da dajete glupe savet ili nesto da lupite pa da napisete ovaj ret,ardirani smajli -------> :lol: kao sto imate obicaj u svim temama, znaci ne postoji nijedna tema u kojoj se neko ne pravi pravilan. Bar da zna da izvali neku glupost nego ne zna ni to.

Biti stranački angažovan lik.
 
E,pa ovako...kada sam imao 7 godina upisao sam se fudbal,trenirao sam 5 godina...i neznam koji me je ku*ac naterao da batalim fudbal :dash::dash:...posle, sa 13 godina sam opet poceo ali shvatio sam da se talenat koji sam imao negde izgubio.....ali neshto u meni mi govori da mogu opet da nastavim...i hocu sad imam 17 godina i pocet cu opet igrati...trudicu se koliko mogu,dat cu sve od sebe...tek sada vidim da je FUDBAL MOJ ZIVOT....''da bi uspeo u zivotu,moras biti uporan'' ....pozz :besna:
 

Back
Top