Kad smara SMS-om

Sexy_irvas

Zainteresovan član
Poruka
208
Smara li vas devojka SMS-om ??? Da li vam salje neke pateticno poruke da vas stvarno glava zaboli od njih?

Evo ja se sad spremam da idem na neku utakmicu i rekao to curi jer me pitala ,znaci jedno 10-ak poruka dok sam je se otarasio

"Ljubavi budi dobar nocas zivota ti"
"Ljubavi ne zaboravi na mene nocas"
"Ljubavi nemoj da pravis kretena od mene,znam da si dobar"
"Volim te ,oli odma posle utakmice kuci"
"A kako da ne brinem kad ides sa drugovima,ne zaboravi da imas mene"

Znaci 10-ak ovakvih poruka dok se nisam otarasio,znaci ni na kraj pameti mi nije da je varam ali... Sta je to u zenskoj glavi :D
 
Smara li vas devojka SMS-om ??? Da li vam salje neke pateticno poruke da vas stvarno glava zaboli od njih?

Evo ja se sad spremam da idem na neku utakmicu i rekao to curi jer me pitala ,znaci jedno 10-ak poruka dok sam je se otarasio

"Ljubavi budi dobar nocas zivota ti"
"Ljubavi ne zaboravi na mene nocas"
"Ljubavi nemoj da pravis kretena od mene,znam da si dobar"
"Volim te ,oli odma posle utakmice kuci"
"A kako da ne brinem kad ides sa drugovima,ne zaboravi da imas mene"

Znaci 10-ak ovakvih poruka dok se nisam otarasio,znaci ni na kraj pameti mi nije da je varam ali... Sta je to u zenskoj glavi :D

Dobra je dok salje takve poruke, onda je drzi. A kad pocne one lose, onda kupi drugi broj.:)
 
jao kad je moja kuchka imala krpelje..pa to je uzzas zzivi, to mora neshto specijalno da se kupi, a oni kad se namnozze yeboteee ono posisa toliko krvi da se ugoji kao buba rus i promeni boju, nekako posivi..morala sam rukama da joj chupam i da ih ubijam, sve mi ruke bile krvave mamu im :evil:
:mrgreen:
 
mda, nije lepo ne odgovarati na sms..:(
ma shvatis to kao njenu malu nesigurnost, i kazes draga volim samo tebe, ne treba da se plasis..
tako jednom, drugi put, treci put..i prestace.:)
to pod uslovom da ti je stalo. ako boli uvo, ondak je pitanje suvisno.
 
Smara li vas devojka SMS-om ??? Da li vam salje neke pateticno poruke da vas stvarno glava zaboli od njih?

Evo ja se sad spremam da idem na neku utakmicu i rekao to curi jer me pitala ,znaci jedno 10-ak poruka dok sam je se otarasio

"Ljubavi budi dobar nocas zivota ti"
"Ljubavi ne zaboravi na mene nocas"
"Ljubavi nemoj da pravis kretena od mene,znam da si dobar"
"Volim te ,oli odma posle utakmice kuci"
"A kako da ne brinem kad ides sa drugovima,ne zaboravi da imas mene"

Znaci 10-ak ovakvih poruka dok se nisam otarasio,znaci ni na kraj pameti mi nije da je varam ali... Sta je to u zenskoj glavi :D

:dash::zcepanje: jel ovo vadila od nekud, sa nekog kanala, il sta li.... il je sama smislila ?
 

Back
Top