bela košulja

Вeštija

Zainteresovan član
Poruka
466
krećem u potragu za neobičnom belom košuljom..
nešto ih ne viđam po bg-u, verovatno sam lenčuga!
eksperti nek pomognu sa informacijama i slikama...:)

3836403341_a5028ddc4e.jpg
 
...oooo...dobrodošla....Bila već tema, načeo je dragi Muerte...
Ja sam zavisnica od belih košulja...Svaku Novu godinu počnem tako što kupim belu košulju.To mi je sad dođe kao neka mantra...I tako...
 
...kod nas- u Azaru ,u Benetonu, u Narakamiće...U stvari- kao omađijana idem ka košuljama, samo kad vidim da je bela...Ali ih donosim i iz inostranstva...
Jednog dana ,još novembra meseca, pojavio se mm na vratima sa Lakostinom belom i rekao mi: Znam da sa ovim ne mogu omašiti, tako da ti je ovo za početak NG...
 
danas sam odgledala film moj zivot u rusevinama.glavna glumica sve vreme nosi neke preslatke bele kosuljice,bas sam se odusevila.mislim da takve imaju po indijskim radnjama.samo bih ja volela da su sa neobicnim izrezom,a ne obicno kopcanje.
 
strašno! već pola sata tražim po netu bele košulje ničeg zanimljivog ili ja ne umem da tržim...:(
nego, kako se našminkate da vam se šminka ne preslika ni malo na belu košulju?
ono da postoji puder koji se ne preslikava je laž neopevana...:lol:



white-shirt-ascension.jpg


za ovakve lone mi treba šulja :)
 
Poslednja izmena:
strašno! već pola sata tražim po netu bele košulje ničeg zanimljivog ili ja ne umem da tržim...:(
nego, kako se našminkate da vam se šminka ne preslika ni malo na belu košulju?
ono da postoji puder koji se ne preslikava je laž neopevana...:lol:



white-shirt-ascension.jpg


za ovakve lone mi treba šulja :)


...Koliko vidim, radi se o pantalonama klasicnog 'muskog' kroja (easy fit) i cini mi se da bi im klasicna bela kosulja istog, 'muskog' kroja (strukirana varijanta) najbolje odgovarala...Iako se ne radi o dramaticnom, vec vise klasicnom, Marlene Deitrich stilu, uz adekvatnu frizuru, sminku i aksesoar (kravata, nakit, prsluk, korset, muski dzepni sat...), moguce je kreirati razlicite vizuelne efekte...

...Ukoliko je cilj kosulja neobicnog, ekstravagantnog kroja, najbolja destinacija je 'Nara Camicie', a dogodi se i da 'Studio IT' u Knez Mihajlovoj ima poneki atraktivan model...

...Nisam kupac 'Victoria's Secret', osim kada su pizame u pitanju, ali cesto koristim fotografije modela iz njihove online ponude, jer su odlicni ilustrativni primeri:


v241761rcgrey.jpg
v257700combowfsplit1.jpg


...Nosim uglavnom bele, klasicne kosulje i nemam problem sa tragovima make up-a, jer ne toniram vrat (nema potrebe ukoliko je nijansa pudera adekvatna, odnosno, ukoliko ne postoji vidljiv prelaz)...Takodje, kada se radi o odeci koja se ne raskopcava, poput rolki ili pulovera, preko glave/lica stavljam maramu i na taj nacin izbegavam eventualne fleke od sminke i cupanje kose, a i oblacenje je daleko lakse... :)
 
...Bela boja nije laka za nosenje, ne samo u estetskom smislu, vec i iz prakticnih razloga o kojima pisemo ovde...Licno nemam problem sa kragnom, ali imam sa manzetnama koje su samo par sati nakon oblacenja ciste onoliko koliko bih zelela da budu...Zato imam vise identicnih, klasicnih belih kosulja (sklona sam jednostavnom, svedenom i u sustini veoma klasicnom stilu) koje retko nosim vise od jednom pre ciscenja - isti rezim kao kod muskih kosulja...:)

5861310.jpg
AW0602_20070200_030_01_fig01.jpg


46907oudl.jpg
45088oudl.jpg
 
...evo jedne moje poslovne kombinacije, sa sve belom košuljom..."muški kroj" sa manžetnama i dugmićima
Molim, ne obraćati pažnju na dužinu 'aljinčeta..:lol: Bez njega bi mi "poslovni uspeh" tog dana bio sigurno manji...:rumenko:
CopyofIMG_2943-1.jpg
 

Back
Top