Re: ZASTITA OD NEZELJENE TRUDNOCE

nici102

Početnik
Poruka
18
imam ja jedno pitanje, pa bih molila da mi neko iskusniji, strucniji stariji od mene odgovori na pitanje :)) spavala sam sa deckom, imao je kondom, izvadio je penis pre nego sto je svrsio a zatim skinuo kondom. verovatno nije mogoce da sam trudna, ali meni kasni par dana, pa se onda brinem, molim vas nek neko odgovori .
 
Не касни ти због тога.
Дај мало више података, да ли ти некад касни, да ли су били плодни дани...
У сваком случају, ако се десило то што кажеш, онда немаш разлога за бригу.
 
imam ja jedno pitanje, pa bih molila da mi neko iskusniji, strucniji stariji od mene odgovori na pitanje :)) spavala sam sa deckom, imao je kondom, izvadio je penis pre nego sto je svrsio a zatim skinuo kondom. verovatno nije mogoce da sam trudna, ali meni kasni par dana, pa se onda brinem, molim vas nek neko odgovori .

pa kako zamisljas da si trudna

aman zene sta vam? je udarila zelja za majcinstvom?...cim vam kasni odma ste trudne...:roll:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

al zezas garant :aha:
 
imam ja jedno pitanje, pa bih molila da mi neko iskusniji, strucniji stariji od mene odgovori na pitanje :)) spavala sam sa deckom, imao je kondom, izvadio je penis pre nego sto je svrsio a zatim skinuo kondom. verovatno nije mogoce da sam trudna, ali meni kasni par dana, pa se onda brinem, molim vas nek neko odgovori .

Ako je sve tako bilo kao što si opisala nema šanse da si trudna ali hoće da kasni i od stresa meni se to dogodilo.:neutral:
 
pa posle toga smo opet, naravno sa kondomom, i opet ista prica kao i sto sam gore navela, izvadio je penis pre nego sto je svrsio, i onda je skinuo kondom :) znaci nema sanse da sam trudna??

a jel ti znas kako se prave bebe?
ozbiljno pitam
jel znas za ovulaciju, oplodnju
jel znas za spajanje jajne celije i spermatozoida
koji se to spermatozoid spojio sa kojom jajnom celijom pa si ti trudna

el ovo neka fora da nas zekis malo?
 
garant

e pricala mi prijateljica kevina kaze kad su bili na praksi na ginekologiji (studirala med) i sad dolazi klinka tako oko 16 god utripovala se da je trudna pa da je pregleda kaze joj doktor skinite se i lezite...ona se skine on pridje navuce rukavice i taman da "udje" stane izbeci oci i kaze pa vi gospodjice niste skinuli gacice...a tek ce ona: a jel, nisam znala da treba
:dash:
a znala si onda da treba a
 
Nisi trudna.posle ciklusa od cetvrtog pa narednih deset su plodni.e sad neko kaze,da su i prva dva dana posle ciklusa plodna.ja sam ovo videla na sajtu roditeljstvo.

po nekim pravilima ovulacija je 14. dana ciklusa (ciklus od 28 dana)...ali naravno nije kod svih isto...pogotovo sto se to pomera, od stresa, hormoni bla bla...nikad ne treba biti nacisto s tim

a u ovom slucaju nije ni butno kad su joj plodni dani kad je koristila kondom...
zaebava bre neko
 
po nekim pravilima ovulacija je 14. dana ciklusa (ciklus od 28 dana)...ali naravno nije kod svih isto...pogotovo sto se to pomera, od stresa, hormoni bla bla...nikad ne treba biti nacisto s tim

a u ovom slucaju nije ni butno kad su joj plodni dani kad je koristila kondom...
zaebava bre neko

Da 14 dan,i to sam procitala.A ona kaze ne zna da li su bili plodni dani.Zato to napisah.Al ne vredi,ako nema redovno.Sto mislis da neko zaebava?
 
Da 14 dan,i to sam procitala.A ona kaze ne zna da li su bili plodni dani.Zato to napisah.Al ne vredi,ako nema redovno.Sto mislis da neko zaebava?

mislim da pravi parodiju na one teme koje klinke otvaraju spavala sam sa deckom puko kondom jel da gutam, ili bez kondoma da li da gutam...sve jedno na tu foru ima koliko oces tema na krsti...malo malo pa sve isto...
mislim... imala sam sex sa kondomom jesam li trudna... ma daj...zeza garant...drugo ni na jedan komentar nije odreagovala...samo postavi uvod i nestane...mamac
 
Метло, нажалост, мислим да не заебава.
Опет се враћамо на причу са друге теме да је неопходно сексуално образовање у школама.
Клинци се крешу, то умеју.
А ништа друго не знају, не знају како да се заштите, не знају кад су плодни дани, не знају како им тело фунционише, не знају...
 
Метло, нажалост, мислим да не заебава.
Опет се враћамо на причу са друге теме да је неопходно сексуално образовање у школама.
Клинци се крешу, то умеју.
А ништа друго не знају, не знају како да се заштите, не знају кад су плодни дани, не знају како им тело фунционише, не знају...

ma to da ima i tih tema vec smo raspravljali...to pod hitno...al ko zna kad ce kod nas

pa znas sta nista me ne bi cudilo...mozda ne zeza...al eto nesto mi smrducka....nema ni jedan cinilac koji bi je natero da posumnja...toliko bas da ne znaju i nije
 
ma to da ima i tih tema vec smo raspravljali...to pod hitno...al ko zna kad ce kod nas

pa znas sta nista me ne bi cudilo...mozda ne zeza...al eto nesto mi smrducka....nema ni jedan cinilac koji bi je natero da posumnja...toliko bas da ne znaju i nije

Сад бих ти причала како су се неке моје другарице хвалиле сексуалним искуствима,па кад сам им препоручила ,,патентекс'' вагиналете, једна од њих гутала! А имала је неколико момака са којима се сексала пре тога!
И мислим да је сад још гора ситуација иако је мнооого више извора из којих се могу сазнати те ствари.
Доста погледати по темама.
 
Сад бих ти причала како су се неке моје другарице хвалиле сексуалним искуствима,па кад сам им препоручила ,,патентекс'' вагиналете, једна од њих гутала! А имала је неколико момака са којима се сексала пре тога!
И мислим да је сад још гора ситуација иако је мнооого више извора из којих се могу сазнати те ствари.
Доста погледати по темама.

Kakve su te vaginalete,u koju svrhu se koriste?
 
Сад бих ти причала како су се неке моје другарице хвалиле сексуалним искуствима,па кад сам им препоручила ,,патентекс'' вагиналете, једна од њих гутала! А имала је неколико момака са којима се сексала пре тога!
И мислим да је сад још гора ситуација иако је мнооого више извора из којих се могу сазнати те ствари.
Доста погледати по темама.

ma znam i za takve slucajeve :lol:
ne kazem da je nemoguce al eto sumnjivo mi je..ebi ga ovde na ljs nikad nisi na sigurnom :lol:
 

Back
Top