Napadač na Velju Ilića

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Zaista ne znam zašto se teme o napadu na Velju Iliću zatvaraju, kad je sad vrlo aktuelno. Ako ne može moderacija da se izbori s postovima, nek prepuste posao nekome ko to ume da radi. No to je već druga tema.


Dakle

Da je nekog interesovala istina, pokušali bi ste da je pronađete umesto izdr*avanja na prethodnoj zatvorenoj temi. Ja sam pronašao par detalja: Čovek je bolesnik bre, pretio je Tadiću ubistvom, smatra čedu naj političarem, a ima istetoviranog Đinđića na ruci. Najavio je napad na nekoga pre par sati, i otišao da nabode Velju. Traži ga policija zbog neke vojske, a razočaran je u državu koja ga kinji. Prso je i to se vidi iz njegovih nepismenih postova. Sluša Wham - Careless Whisper i Riblju Čorbu....

Dakle, prsotina žešća. Meni nije bio problem da to iščeprkam s CIA-inog proizvoda Facebook. Samo uneseš ime :)
 
Затварају се зато што агресивни и примитивни људи масовно позивају на насиље или подржавају насиље.


наравно. на полицији је да одради свој део посла, и нападач ће свакако бити кажњен.

Али опет, вест би имала далеко другацији изглед да је у питању било ко сем Веље, који је иначе познат по својој кроткости и дипломатском решавању свих проблема.

Што рече неко, "ко се мача лаћа, од мача ће и страдати"
 
Ma nije stvar u pozivanju, već što nema najaktuelnije dnevno-političke teme, jer je zatvore moderatori, a ostale zaključaju bez razloga.

Mislim da je stvar ipak u pozivu i podrsci nasilju.........bar kada je ova tema u pitanju......
Doslo se dotle da jedan mali primitivac i prostak otvori temu u kojoj javno cestita nasilniku koji je napao coveka (da ne zalazimo u analizu ko je i sta je Velja).
Pa zar to nije vrhunac neukusa, prostakluka i primitivizma?
 
I Velja je bio svojevremeno agresivan te udarao novinare i svako mu je odbacivao na glupost a sada kada je malo usao u godine dozivljava nalete koje je on sam proizvodio nekada.

Да ли треба оправдати и његове налете и налете оних који га не воле?
ја мислим да не. Треба их све осудити.
 
Zaista ne znam zašto se teme o napadu na Velju Iliću zatvaraju, kad je sad vrlo aktuelno. Ako ne može moderacija da se izbori s postovima, nek prepuste posao nekome ko to ume da radi. No to je već druga tema.


Dakle

Da je nekog interesovala istina, pokušali bi ste da je pronađete umesto izdr*avanja na prethodnoj zatvorenoj temi. Ja sam pronašao par detalja: Čovek je bolesnik bre, pretio je Tadiću ubistvom, smatra čedu naj političarem, a ima istetoviranog Đinđića na ruci. Najavio je napad na nekoga pre par sati, i otišao da nabode Velju. Traži ga policija zbog neke vojske, a razočaran je u državu koja ga kinji. Prso je i to se vidi iz njegovih nepismenih postova. Sluša Wham - Careless Whisper i Riblju Čorbu....

Dakle, prsotina žešća. Meni nije bio problem da to iščeprkam s CIA-inog proizvoda Facebook. Samo uneseš ime :)

Pa lepo sam ti reko jos onomad . Agresivni i militantni LDPovac . Nemoralni i svadjalacki simpatizer OVK , ko i svaki LDPovac .
 
Има Ђинђића на руци.

11836323044b6c3d73bd06f150571356_450x714.jpg
 
Zaista ne znam zašto se teme o napadu na Velju Iliću zatvaraju, kad je sad vrlo aktuelno. Ako ne može moderacija da se izbori s postovima, nek prepuste posao nekome ko to ume da radi. No to je već druga tema.


Dakle

Da je nekog interesovala istina, pokušali bi ste da je pronađete umesto izdr*avanja na prethodnoj zatvorenoj temi. Ja sam pronašao par detalja: Čovek je bolesnik bre, pretio je Tadiću ubistvom, smatra čedu naj političarem, a ima istetoviranog Đinđića na ruci. Najavio je napad na nekoga pre par sati, i otišao da nabode Velju. Traži ga policija zbog neke vojske, a razočaran je u državu koja ga kinji. Prso je i to se vidi iz njegovih nepismenih postova. Sluša Wham - Careless Whisper i Riblju Čorbu....

Dakle, prsotina žešća. Meni nije bio problem da to iščeprkam s CIA-inog proizvoda Facebook. Samo uneseš ime :)

Ako mu je Ceda naj politicar,onda nema sta da pricamo o njemu...
 
Има таквих колико ти је воља. Ја не видим разлику од ових квазипатриота са неким националистичким тетоважама и једнако нмало мозга у лобањи. Само се човек, цолом прилика нашао на погрешној страни мотке.
 
Питам се да ли је овај делузивни колега са Ђинђићем на руци и Јовановићем у срцу истовремено и форумски колега? :think:

Ако није, требало би га позвати. Одлично би се уклопио.
 

Back
Top