Mount and Blade
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Mount and Blade

Početnik godday (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mount and Blade

Moze li neko da mi kaze aktivacioni broj ili serijski broj za Mount & Blade

Početnik godday (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mount and Blade

Ima li neko neki sajt sa koga mogu free da skinem serial for mount and blade

Iskusan 1DaL (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio godday Pogledaj poruku
    Ima li neko neki sajt sa koga mogu free da skinem serial for mount and blade
    Pa mozes i sa ovog gore, samo uzmi screenshot pre nego sto ti iskoci ono sranje
    Each day I would …. limit how much of my IN-VALID self I would leave in the VALID world.

Veoma poznat Akay (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    640

Trenutno igram igricu,savrsena je... Topla preporuka... Samo mi se cini da su mogli da ubace jos opcija posto su mogucnosti ogranicene...

Savet: Da brzo zaradite denarije (ili dinare ) pridruzite se kraljevstvu koje najmanje ratuje,ili ima samo jednog neprijatelja.... Najbolji regruti su od Kahngata ili Swadije. Swadian knight ubedljivo najjaci vojnik u igrici... Pljackajte neprijateljska sela - hostile action - burn and rob... Valjda sam ubo Tako cete u rekordnom vremenu osvojite rekordne svote novca.

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Alhemym007 Pogledaj poruku
    Trenutno igram igricu,savrsena je... Topla preporuka... Samo mi se cini da su mogli da ubace jos opcija posto su mogucnosti ogranicene...

Savet: Da brzo zaradite denarije (ili dinare ) pridruzite se kraljevstvu koje najmanje ratuje,ili ima samo jednog neprijatelja.... Najbolji regruti su od Kahngata ili Swadije. Swadian knight ubedljivo najjaci vojnik u igrici... Pljackajte neprijateljska sela - hostile action - burn and rob... Valjda sam ubo Tako cete u rekordnom vremenu osvojite rekordne svote novca.
    I kraljevstvo i sela su sica, jos ima da ucis A swadian knights su preterani
    Za brzo mlacenje para, soliras looter-e (zarobljavanje) i sea rider-e. I osvajas turnir u Pravenu koji je cisto lancer-ski, pa moz da ga osvojis i kad si lvl 1.

Kom trebaju saveti i prljavi trikovi, slobodno nek pita, ja sam se opasno navukooo, vrtim je ima godinu dana
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    640

Citat Original postavio placenik Pogledaj poruku
    I kraljevstvo i sela su sica, jos ima da ucis A swadian knights su preterani
    Za brzo mlacenje para, soliras looter-e (zarobljavanje) i sea rider-e. I osvajas turnir u Pravenu koji je cisto lancer-ski, pa moz da ga osvojis i kad si lvl 1.

Kom trebaju saveti i prljavi trikovi, slobodno nek pita, ja sam se opasno navukooo, vrtim je ima godinu dana
    Jeste donekle,ali ovo selo spalis za 20 sec i uzmes im sve i prodas i dobijes po 2500...
    A turnir dok osvojim smorim se a i ne dobijes nesto preterano..

Koliko vojnika vodis sa sobom,a koliko heroja ?

Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Jeste donekle,ali ovo selo spalis za 20 sec i uzmes im sve i prodas i dobijes po 2500...
    A turnir dok osvojim smorim se a i ne dobijes nesto preterano..

Koliko vojnika vodis sa sobom,a koliko heroja ?
    Vojnike ne vodim osim kad mora da se osvaja zamak (a i tada su statisti) mnogo te usporavaju, smanjuju kolicinu plena koji mozes da dobijes i slavu od bitke, a jos mogu i da poginu. Skupljao sam ponekad sword sisters, onako iz zajebancije, kolekcionarski. Tvoj lik i 8 heroja mogu da umlate bilo kog lorda na mapi, i to na punoj tezini , a sto je najlepse nikog ne moras da juris, posto te svi (pogresno) smatraju metom, a od svih mozes da pobegnes zlu ne trebalo

PS: Od turnira se lepo zaradi na opklade a dobije se i bonus za trgovanje sa gradom. (sela ne pljackam jer mi to em ne vole kompanjoni, em ljuti lordove koji su im gazde, em ti pada odnos sa selom pa nikog ne mozes da regrutujes, karavani su vec druga stvar )

Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    640

Citat Original postavio placenik Pogledaj poruku
    Vojnike ne vodim osim kad mora da se osvaja zamak (a i tada su statisti) mnogo te usporavaju, smanjuju kolicinu plena koji mozes da dobijes i slavu od bitke, a jos mogu i da poginu. Skupljao sam ponekad sword sisters, onako iz zajebancije, kolekcionarski. Tvoj lik i 8 heroja mogu da umlate bilo kog lorda na mapi, i to na punoj tezini , a sto je najlepse nikog ne moras da juris, posto te svi (pogresno) smatraju metom, a od svih mozes da pobegnes zlu ne trebalo

PS: Od turnira se lepo zaradi na opklade a dobije se i bonus za trgovanje sa gradom. (sela ne pljackam jer mi to em ne vole kompanjoni, em ljuti lordove koji su im gazde, em ti pada odnos sa selom pa nikog ne mozes da regrutujes, karavani su vec druga stvar )
    Ja sam sada malo krenuo u ozbiljniju igru... Unistio sam Swadiu i Kanat - ne postoje
    A Nordi su na jako uskom prostoru i trenutno njih tamanim

A u druzini imam oko 100 ljudi.. Mahom konjanika od toga 12 heroja plus ja
    Буди промена коју желиш да видиш у свету.

Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Ja sam sada malo krenuo u ozbiljniju igru... Unistio sam Swadiu i Kanat - ne postoje
    A Nordi su na jako uskom prostoru i trenutno njih tamanim

A u druzini imam oko 100 ljudi.. Mahom konjanika od toga 12 heroja plus ja
    Mora da ides iz pobede u pobedu, kad ti se nisu razbezali heroji koji se medjusobno mrze
    A mislim da ti i postaje jasno zasto swadian knights spadaju pod lame, protiv armije istih, AI nema sansu

PS: Izasao Warband

Domaćin Maximy (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Igram igru gotovo Cele nedelje ... i sta mi se desi? BUGG !!! . Onaj heroj "Nizar" mi bio ostao u zamku a osvojili ga pre toga i sada kada hoce da se vrati,kaze mi on "im back" ili nesto na tu foru,i ja kada kliknem na "Welcome back,Friend" izbaci mi neki Bugg , a najveca fora sto sam ukljucio na Realistic (sta god da uradis uvek ti samo ide na Auto-save),tako da preporucujem ako ikad krenete da igrate NEMOJTE NIKAD NA REALISTIC !!!

Inace poceo igru od ponovo,ukucao sifre za denare,kupio sve sto mi treba osvojio grad i par zamka (cisto da nadoknadim izgubljeno vreme tokom prosle nedelje) igra je FANTASTICNA ! Samo sto ima tu i tamo par bugova.

Nego interesuje me,imam samo jedno pitanje,dakle rec je o Ratovanju,kako da sklopim mir sa nekom zemljom? Upravo ratujem sa Nordovima,a od skorog vremena zaratio i sa Swadiom,znaci svaki put kada posaljem Mir,kralj mi posalje poruku "You're lord without master...." ili nesto na tu foru,ima li neko neki predlog?
    "Look at me. Look at me. Look at how large the monster inside of me has become."

Početnik
    Učlanjen
    15.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja imam 7 heroja

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Igrao sam kao Swadian a pokorio sve osim Norda kada mi je igra kresovala, nisam mogao da pocnem ispocetka, uvek sam sa sobom vodio 50ak swadian knights i pet heroja, ostatak vojske sam drzao po zamcima. Pare sam najbrze zaradjivao od turnira, pilidzovanja i od otkupa lordova... lepa igra u svakom slucaju, sada se razmisljam da je opet instal posto sam cuo da je izasla neka nova verzija
    ...

Obećava heracle91 (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Probajte mod hegemony 268 odlican istorijski mod
    stefi

Slične teme