Autorun ?

bianco

Zainteresovan član
Poruka
246
Instalirao sam Nero, ne znam ni sam zasto al ajde, i izbrisao ga preko YU-a. Nema ga u kompjuteru vise ali kad ubacim neki novi hardver u autorun-u pored standardnih pita me da li hocu da otvorim pomocu nekog Nero ###. POred tog Nera stoji bela ikonica, kao ono kad se ne prepoznaje.. Naravno, kad kliknem na to izbaci da taj program vise ne postoji na # lokaciji u kompjuteru..

Kako da se ovoga resim i ima li neki program koji ce da skenira kompjuter i da vidi da li je sve izbrisano kako treba i ako nije da on to sam uradi ??


Hvala unapred
 
Mislis da ce bas sve tragove ocistiti, danas sam uzivao u podjebavanju kolega oko tog pitanja. Reio sam jednom zauvek da im ono sto sam trvdio i pokazem tako da sam instalirao sve programe za koje su tvrdili da ad pokrees uninstall od samog programa SVE obrise i ocisti. Nije im bilo dobro kad sam im pokazao cca 50 nepovezanih fajlova od svakog pojedinacnog programa i cak 5 sam instalirao, i ovaj put cu sa velikim perveznim uzivanjem da instairam XP. Jer drugacije ne mozes objasniti.
Elem neces ocistiti bas SVE a mozda ce te bas taj fajl zezati
 
Tačno, neki programi ostave svoje tragove i veoma teško ćemo ih očistiti. Ali, mislim da nero ne spada u tu grupu...Ove Clean Tool aplikacije treba koristiti samo nakon normalne deinstalacije programa. Ako pokušamo sa njima deinstalirati program, tragovi garant ostaju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top