Драган Тодоровић: Украјина за Русију као Косово за Србију

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
У свом интервјуу за "Глас Русије", лидер Тадикала Драган "Мозак ми ради на Дурасел батерије" Тодоровић је поистоветио Украјину и Косово- рекавши да је Украјина оно што је Косово за Србију.


Драган Тодоровић: Украјина за Русију као Косово за Србију

"Али се надамо, да ће победом на председничким изборима господина Јануковича ићи много боље, него што је то било до сада у време Јушченка. Посебно имајући у виду Украјину као земљу, која је постојбина Русије, руске културе, вере. Као што је Косово за Србију, тако мислим, да је у великој мери Кијев за Русију. И ми смо и на прошлим изборима, и на овим изборима изразили подршку господину Јануковичу."

http://serbian.ruvr.ru/main.php?lng=scr&q=19061&cid=66&p=29.01.2010
 
Твој проблем је што си необразован па не знаш за Кијевску Русију Свјатослава и Владимира.
Уосталом, да бар познајеш СОПСТВЕНУ политичку историју не би био у странци која се зове Напредна.
 
У свом интервјуу за "Глас Русије", лидер Тадикала Драган "Мозак ми ради на Дурасел батерије" Тодоровић је поистоветио Украјину и Косово- рекавши да је Украјина оно што је Косово за Србију.


Драган Тодоровић: Украјина за Русију као Косово за Србију

"Али се надамо, да ће победом на председничким изборима господина Јануковича ићи много боље, него што је то било до сада у време Јушченка. Посебно имајући у виду Украјину као земљу, која је постојбина Русије, руске културе, вере. Као што је Косово за Србију, тако мислим, да је у великој мери Кијев за Русију. И ми смо и на прошлим изборима, и на овим изборима изразили подршку господину Јануковичу."

http://serbian.ruvr.ru/main.php?lng=scr&q=19061&cid=66&p=29.01.2010

Ајд нека иде ....

мада не видим какве везе има наслов са уводним постом ....
Naslov je cista provokacija,i nema veze sa istinom............
molim moderatore da promene naziv ,a postavljaca adekvatno kazne
..............sirenje lazi po forumu je strogo zabranjeno:rtfm::mrgreen:
 
Koji moderatori?
Pogledaj temu koju je otvorio licno moderator, citirajuci Tabloid:
http://forum.krstarica.com/threads/350549
Naslov odgovara sadrzaju teksta,za razliku od ovoga:rtfm:
.............znaci ,kako su to radikali priznali Kosovo,
vasa zlonamernost prelazi svaku granicu ,...........
on poredi Kosovo i Ukrajinu ,zato sto su obe postojbine nasih naroda,i njihovih kultura i vere,
.............nemojte vecito izvrcati reci
 
Naslov odgovara sadrzaju teksta,za razliku od ovoga:rtfm:
.............znaci ,kako su to radikali priznali Kosovo,
vasa zlonamernost prelazi svaku granicu ,...........
on poredi Kosovo i Ukrajinu ,zato sto su obe postojbine nasih naroda,i njihovih kultura i vere,
.............nemojte vecito izvrcati reci

JA nisam otvorila temu, zlonamerno je smeti ljagati jednog, stititi drugog, narocito kad od tog jednog ne zavisi nista u Srbiji, od drugog-SVE!

Ako naslov odgovara temi, i ja sam na istoj ostavila priloge iz istog izvora, Tabloida, pa ti sad poreci da jedno odgovara i da je istina, a drugo ne odgovara i nije istina, kad je IZVOR ISTI:D
 
JA nisam otvorila temu, zlonamerno je smeti ljagati jednog, stititi drugog, narocito kad od tog jednog ne zavisi nista u Srbiji, od drugog-SVE!

Ako naslov odgovara temi, i ja sam na istoj ostavila priloge iz istog izvora, Tabloida, pa ti sad poreci da jedno odgovara i da je istina, a drugo ne odgovara i nije istina, kad je IZVOR ISTI:D

Смета им кад их боли:)
 
Твој проблем је што си необразован па не знаш за Кијевску Русију Свјатослава и Владимира.
Уосталом, да бар познајеш СОПСТВЕНУ политичку историју не би био у странци која се зове Напредна.

:ok::zcepanje: Па шта мислиш какви су ти који могу да приђу овом љаксе гробару из бајчетинске бљузге...сличан се сличном радује , вазда било :mrgreen::worth:


Naslov je cista provokacija,i nema veze sa istinom............
molim moderatore da promene naziv ,a postavljaca adekvatno kazne
..............sirenje lazi po forumu je strogo zabranjeno:rtfm::mrgreen:

А неко му па нешто и верује :rotf::rotf:
 
У свом интервјуу за "Глас Русије", лидер Тадикала Драган "Мозак ми ради на Дурасел батерије" Тодоровић је поистоветио Украјину и Косово- рекавши да је Украјина оно што је Косово за Србију.


Драган Тодоровић: Украјина за Русију као Косово за Србију

"Али се надамо, да ће победом на председничким изборима господина Јануковича ићи много боље, него што је то било до сада у време Јушченка. Посебно имајући у виду Украјину као земљу, која је постојбина Русије, руске културе, вере. Као што је Косово за Србију, тако мислим, да је у великој мери Кијев за Русију. И ми смо и на прошлим изборима, и на овим изборима изразили подршку господину Јануковичу."

http://serbian.ruvr.ru/main.php?lng=scr&q=19061&cid=66&p=29.01.2010

Јел није доста што вас они гађају враџбинама?
Ово није добар аргумент за ниподаштавање Тодоровића, можда је неспретно срочен или неспретно пренет , али се види да нема афирмациони став према КиМ као држави. Он је Украјину свео на руски регион у овој изјави, и поистоветио је, што је истина, са колевком српства на КиМ.
 
Јел није доста што вас они гађају враџбинама?
Ово није добар аргумент за ниподаштавање Тодоровића, можда је неспретно срочен или неспретно пренет , али се види да нема афирмациони став према КиМ као држави. Он је Украјину свео на руски регион у овој изјави, и поистоветио је, што је истина, са колевком српства на КиМ.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top