Internet kupovina
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Internet kupovina

Zainteresovan član nacafaca (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Internet kupovina

KOji je najsigurni nacin kupovine preko neta to jest placanja?Radi se o tome da smo nasli neke proizvode koji se nalaze u engleskoj,prodavac na vise od 5 prozivoda placa posljiku a ispod toga mi i to 50$ e sada mene nesto muci prodavac je kao iz Engleske a sve cene nam daje u dolarima i to mi je u staru sumnjivo a i kada nas je zbao broj je bio sakriven?Kako da budemo sigurni da cemo dobiti robu da ne isapdnemo budle i platami a roba nikada ne stigne?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: Internet kupovina

Citat Original postavio nacafaca Pogledaj poruku
    KOji je najsigurni nacin kupovine preko neta to jest placanja?Radi se o tome da smo nasli neke proizvode koji se nalaze u engleskoj,prodavac na vise od 5 prozivoda placa posljiku a ispod toga mi i to 50$ e sada mene nesto muci prodavac je kao iz Engleske a sve cene nam daje u dolarima i to mi je u staru sumnjivo a i kada nas je zbao broj je bio sakriven?Kako da budemo sigurni da cemo dobiti robu da ne isapdnemo budle i platami a roba nikada ne stigne?
    Korisiti Pay Pal .Ukoliko mozes da nadjes nekog ko ga ima registrovanog .Jer u Srbiji jos nije dozvoljena registracija Pay pala. Ndji nekog rodjaka iz inostranstva .Koliko znam kod njih mozes da trazis novac nazad ukoliko si prevaren.A oni ukoliko placas na njegov pay pal racun imaju sve podatke o njemu i racunu.
    Ali ni sam neznam koliko je sigurno nisam bio u situaciji da se petljam sa takvim stvarima.Ali sam citao da kod njih ide tako.

Domaćin
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Koristi escrow.com.

Nacin na koji ESCROW funkcionise je:

1. Ti postavis iznos koji trebas da platis na ESCROW nalogu (+ oko $100 za cenu ESCROW-a)
    2. Posto prodavac dobije potvrdu od ESCROW-a da je uplata izvrsena na njemu je da posalje proizvod tebi(DHL-om recimo, i onda unese DHL broj posiljke tako da ESCROW moze da prati posiljku)
    3. Nakon sto ti dobijes svoj proizvod i ESCROW bude obavesten o tome da je posiljka isporucena kupac biva isplacen

Americki dolar je standard za poslovanje preko Interneta tako da to ne bi trebalo toliko da te buni ali u svakom slucaju koristi trgovinski e-nalog kao sto je escrow.
    Poslednji put ažurirao/la mikki88 : 08.02.2010. u 14:48

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Ma bre ja sam ovde pokusao kupiti nesto smesno i postoji samo narucivanje preko neta..a nalaze se u kumodraskoj..ja kazem necu na nevidjeno to i to mi treba..takav kvalitet..ali ne vredi..i preko neta neki koji su se reklamirali ja im prosledim link i sve kao ok i na kraju nista..jos trebe lupam glavu koliko ce biti carina i dal ce da otvaraju paket pa mi stignu necije stare cipele
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. kupovina
    Autor zornijamilanolga u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.04.2009., 11:37
  2. internet kupovina opreme
    Autor gaco u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.03.2008., 01:25
  3. Kupovina psa
    Autor neshamaza u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 8