Sentenced

Ernesto_Che

Aktivan član
Poruka
1.295
pa dakle evo sad ih slusam, i resih da zapocnem jednu onako najbanalniju temu....da li ih neko voli, koje su omiljene pesme itd...
i ako bi mi neko rekao koliko su albuma izdali, bila bi mi doveka zahvalna?
 
Adresa sajta im je www.sentenced.org pa tamo idite i sve cete saznati sta vas zanima. Imate cak i nekoliko spotova da skinete.
Inace meni je od njih, kao sto sam jednom napisao, najbolja NOOSE!

I'll drink the booze to depress myself
then I take the rope and express myself
I'll leave this world without shedding a tear
without hope, without fear
 
Ukucala sam u "Pretrazhi ovaj forum" i ladno nisam nashla temu :?
Dakle shta mislite o njima....koja omiljena pesma i to..znate shta treba :lol:
meni su oni jedni od omiljenih, stvarno su odlichni... 8-)
 
Volim ih, iako su pozerski goth-rock.

Album "frozen" ima stvarno par dobri pesama.. Kao i "Down". Nekako fincima to dobro ide....
Mada iako isforsirana depresija, stvarno im stoji..

Nego raspali su se.

Ville Laihiala ima novi bend i zove se Poisonblack. Glupavo ime, al opet bend ima svoje momente.
 
Volim ih, iako su pozerski goth-rock.

Album "frozen" ima stvarno par dobri pesama.. Kao i "Down". Nekako fincima to dobro ide....
Mada iako isforsirana depresija, stvarno im stoji..

Nego raspali su se.

Ville Laihiala ima novi bend i zove se Poisonblack. Glupavo ime, al opet bend ima svoje momente.

ene...ja sam chula za Poisonblack...
al samo mi se svidja "Love infernal" i nishta vishe :|
 
Volim ih, iako su pozerski goth-rock.

Album "frozen" ima stvarno par dobri pesama.. Kao i "Down". Nekako fincima to dobro ide....
Mada iako isforsirana depresija, stvarno im stoji..

Nego raspali su se.

Ville Laihiala ima novi bend i zove se Poisonblack. Glupavo ime, al opet bend ima svoje momente.

Ne pricaj o stvarima u koje se ne razumes Oni su DOOM METAL...
Bez primesa gotike, svideli su mi se tvoji postovi na drugim temama ali ovo je konpletno razocarenje....
Album 2000 Crimson...
 
Prvi albumi imaju itekako dooma u sebi, zadnji su cist gotik.
Crimson je do jaja album.. Sa njega najvise volim "no more beating as one" i "bleed in my arms".
Slusao sam i ovaj Poisonblack. Nisu losi, malo su jaci od Sentenceda, ali nije to bas ista muzika...
Inace, kome se svidja Crimson posebno, kao jedan od meksih albuma, nek nadje na netu bend "For My Pain.. " ;)
 
"bleed in my arms" najbolja pesma...
Mislim glupo mi je da se raspravljam koja su oni vrsta benda posto ste ga izgleda povrsno slusali znam par ljudi koji zive za od i kroz doticne i morala sam da pitam da li sam ja u pravu i gle cuda jesam!!!
 

Back
Top