U FRIZERSKOM SALONU

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Sta vam je najbitnije kad odete u salon. Osoblje, nacin rada, ambijent, atmosfera...kakav je salon po vasoj meri, i sta ima onaj u koji idete, pa ste odlucile bas tamo da odlazite...:bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
To zavisi isključivo od finansijske situacije. Kada imam lovu, idem tamo gde imaju moj karton (sve lepo zabeleže kako su mi mešali farbe, kako su me šišali i fenirali), gde me ponude kapućinom i limunadom :lol: a kada sam bez novca i no-name frizer na Bulevaru mi je sasvim ok. Nisam gadljiva, a svaki frizer će me ošišati bolje nego što ja sebe ulepšavam - obično oko dva ujutru, kad sam dokona...
 
To zavisi isključivo od finansijske situacije. Kada imam lovu, idem tamo gde imaju moj karton (sve lepo zabeleže kako su mi mešali farbe, kako su me šišali i fenirali), gde me ponude kapućinom i limunadom :lol: a kada sam bez novca i no-name frizer na Bulevaru mi je sasvim ok. Nisam gadljiva, a svaki frizer će me ošišati bolje nego što ja sebe ulepšavam - obično oko dva ujutru, kad sam dokona...
Hm...karton, to nigde nisam imala, sta pisu...
 
Hm...karton, to nigde nisam imala, sta pisu...

da, to je super fora. sve zapišu kako su ti mešali farbe (mene su farbali - farbaju, kad sam pri lovi - onako boje žita šareno, prirodnije od prirodnog!) i sve lepo zapišu, i kad dođem sledeći put, ako želim istu stvar ne moram ništa da objašnjavam, lepo izvade karton i sve piše, kao kod doktora :lol:
 
muvalo i kod mene isti slucaj.par puta godisnje odem da me osisa super frizer koji u kompjuteru ima sve podatke.cak sam i rodjendansku cestitku od njega dobila postom.kad sam bila prvi put,uzeli su mi sve podatke.inace to je bila jedina cestitka stigla postom.a vrlo sam sretna,jer sam otkrila da baba iznad mene ima u stanu frizeraj,onaj klasican za ladne trajne,pa smo napravile dogovor.moja farba,namacka me za 100 din i ja sidjem dole u svoj stan i perem kosu.ne podnosim ja to da mi sto puta przi kosu fenom i cetkom.samo razmisljam hoce li mi ista ostati na glavi.
 
muvalo i kod mene isti slucaj.par puta godisnje odem da me osisa super frizer koji u kompjuteru ima sve podatke.cak sam i rodjendansku cestitku od njega dobila postom.kad sam bila prvi put,uzeli su mi sve podatke.inace to je bila jedina cestitka stigla postom.a vrlo sam sretna,jer sam otkrila da baba iznad mene ima u stanu frizeraj,onaj klasican za ladne trajne,pa smo napravile dogovor.moja farba,namacka me za 100 din i ja sidjem dole u svoj stan i perem kosu.ne podnosim ja to da mi sto puta przi kosu fenom i cetkom.samo razmisljam hoce li mi ista ostati na glavi.

odlično :ok:
 
Najvažnije mi je da me dobro ošišaju i ofarbaju. Našla sam super salon blizu mene na Novom Beogradu, uvek sam bila zadovoljna, predivni pramenovi, čak i bolji od onog što sam ja zamislila da bi mi lepo stajalo, uvek odlično ošišana... Salon ni previše fensi, ni zapušten, lepo pročitam novine i popijem sok dok me srede. Frizerka mojih godina je sad otišla na porodiljsko, tako da ću opet da se zlopatim:aha:
 
ja sam imala problem sa nalazenjem salona pa sam otvorila svoj i tako resila problem frizera.......sredila ga po svom ukusu tako da se razlikuje od svih ostalih zaposlila frizere koji dobro rade koristim dobre preparate i tako.......

Cestitam:klap::klap::klap:...javi kada pocne sa radom...ja ne idem kod frizera znam znam stidim se i bas bih volela da pocnem pa bih probala kod tebe...imam nezahvalnu kosu kmek smrc:sad2::sad2::sad2:
 
Јао...........:sad2:
Мени се још ниједан фризерски салон није скроз свидео... Наравно, због фризерки... :roll:
Мислим... добро су уређени, чисто је, али џаба када госпође не раде свој посао како треба, а папрено ти наплате!!! :evil:

Мислим да је најбитнији квалитет рада, наравно...
 
Јао...........:sad2:
Мени се још ниједан фризерски салон није скроз свидео... Наравно, због фризерки... :roll:
Мислим... добро су уређени, чисто је, али џаба када госпође не раде свој посао како треба, а папрено ти наплате!!! :evil:

Мислим да је најбитнији квалитет рада, наравно...
A zašto plaćaš ako nisi zadovoljna uslugom, traži korekcije pa onda plati.
 

Back
Top