Godine 2009-e u Srbiji 172000 ljudi ostalo bez posla

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Cuh danas na TV-u ovu informaciju.

Posto je Tadic obecao 250000 radnih mesta a umesto toga 172000 je izduvalo za posao to znaci da je Tadic slagao za 422000 radnih mesta.

U zemljama u kojima postoji odgovornost za datu rec i gde postoje neke moralne vrednosti neko ko bi ovako slagao u najboljem slucaju bi dao ostavku a negde bi i harakiri izvrsio.
 
Ipak nije bila u jeku.

Maja '08 nije bila kriza, niti je ko mogao sa sigurnoscu da zna kako ce da padne berza sredinom septembra te iste godine.

ja sam znao da ce to da se desi jos 2006 . mislim na krizu u srbiji. . samo nisam znao tacno kad a ocekivao sam da udarac bude 2009 i 2010.

znaci ja sam znao. sto znaci da su znali i oni. samo su vas lagali i obecavali vam kule i gradove da bi im opet dali glas i vlast.
 
druga stvar - odgovoran i posten covek , kada nesto obeca pa ne ispuni on da ostavku. Tako to rade u zemljama gde su na vlasti posteni ljudi.

Jer posten covek ima savest i odgovornost za ono sto je obecao a nije ispunio.

A Tadic se samo napravi budala i tera dalje ko da nista nije bilo.

Tacno je da su trebali da ponude ostavke, ali ne Tadic, njegov izbor je bio jos januara '08, nego Cvetkovic i citava Vlada.
 
ja sam znao da ce to da se desi jos 2006 . mislim na krizu u srbiji. . samo nisam znao tacno kad a ocekivao sam da udarac bude 2009 i 2010.

znaci ja sam znao. sto znaci da su znali i oni. samo su vas lagali i obecavali vam kule i gradove da bi im opet dali glas i vlast.

Kako si to znao, nije tacno! Nego si sad naknadno citao da su neki Rusi kao predvideli to...

Kako si to mogao da znas, zivo me interesuje?:D
 
Tadic ako zeli da pokaze da je ipak covek od bar malo casti jedino mu ovo preostaje

2qid5kh.jpg
 
Kako sito znao, nije tacno! Nergo si sad naknadno citao da su neki Rusi kao predvideli to...

Kako si to mogao da znas, zivo me interesuje?:D

ja ti kazem da sam znao. a ti kako hoces.

znao sam na osnovu ekonomskih parametara koji su u nasem slucaju svi bili totalno negativni

uvoz duplo veci od izvoza sto znaci spoljnotrgovinski deficit od 10 milijardi, precenjen kurs dinara, proizvodnja nikakva, od 2000te su se uzimali nonstop krediti sa grejs periodom od 2-3-4 godine i glavno opterecenje po osnovi tih kredita je bas 2008 pocelo sa naglaskom na 2009 i 2010 godinu . samim tim je kriza bila neminovna i neizbezna.

isto kao sto je neizbezno da dinar dodje na svoj realan kurs samo je pitanje koliko ce duboko srpska drzava i narod da se uvale u g0vna i kredite pre nego neko u vlasti shvati da vodi bitku koju ne moze da dobije.

ako sam ja znao, siguran sam da je znao i ekonomski timborisa tadica na celu sa onim stamenkovicem. nego im se ne isplati da kazu narodu istinu - laz je uvek bolja od istine . narod voli da ga politicari lepo lazu , makar i znao da je sve laz.
 
ja ti kazem da sam znao. a ti kako hoces.

znao sam na osnovu ekonomskih parametara koji su u nasem slucaju svi bili totalno negativni

uvoz duplo veci od izvoza sto znaci spoljnotrgovinski deficit od 10 milijardi, precenjen kurs dinara, proizvodnja nikakva, od 2000te su se uzimali nonstop krediti sa grejs periodom od 2-3-4 godine i glavno opterecenje po osnovi tih kredita je bas 2008 pocelo sa naglaskom na 2009 i 2010 godinu . samim tim je kriza bila neminovna i neizbezna.

isto kao sto je neizbezno da dinar dodje na svoj realan kurs samo je pitanje koliko ce duboko srpska drzava i narod da se uvale u g0vna i kredite pre nego neko u vlasti shvati da vodi bitku koju ne moze da dobije.

ako sam ja znao, siguran sam da je znao i ekonomski timborisa tadica na celu sa onim stamenkovicem. nego im se ne isplati da kazu narodu istinu - laz je uvek bolja od istine . narod voli da ga politicari lepo lazu , makar i znao da je sve laz.

Ljubi ga Picolo, pa 300 puta sam ti rekla da je kriza pocela u Americi, u finansijskom sektoru, a ne kod nas.:lol::hahaha::zag::mazi:
 
Ljubi ga Picolo, pa 300 puta sam ti rekla da je kriza pocela u Americi, u finansijskom sektoru, a ne kod nas.:lol::hahaha::zag::mazi:

ta kriza tamo nema veze sa krizom u srbiji.

ta kriza tamo je samo izgovor za krizu kod nas.

kriza u srbiji je nastala usled namernog unistenja domace privrede i proizvodnje, usled pljacke drzavne imovine i budzeta, usled isplacivanja nezaredjenih plata budzetlijama , usled podizanja kredita od 2000te do danas koji nisu investirani vec koji su troseni. Ta kriza bi nastala da u celom ostalom svetu tece med i mleko . Ona je bila neizbezna.
 

Back
Top