Уласком у НАТО Србија би признала Косово

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.527
Cetvrtak, 4.2.2010.
Ulaskom u NATO Srbija bi priznala Kosovo

aleksandar%20konuzin.jpg


BEOGRAD, 4. februara 2010. (Beta) - Ruski ambasador u Srbiji Aleksandar Konuzin izjavio je da bi Srbija pristupanjem NATO-u priznala nezavisnost Kosova, jer ta vojna organizacija Kosovo ne smatra delom Srbije.

U intervju na sajtu časopisa Ekonomist objavljenom u četvrtak, Konuzin je podržao predlog da se o ulasku Srbije u NATO održi referendum i kazao da na odnos Rusije s ostalim državama utiče i to da li su one članice te alijanse.

"NATO ima dosta odredjen stav o Kosovu i ako pristupate organizaciji koja smatra da je Kosovo nezavisna država, to znači da vi delite takav stav", kazao je Konuzin. Ruski ambasador je rekao da Srbija sama treba da odluči da li će postati član NATO-a i da u tom smislu ne treba da postoji nikakva spoljna intervencija. Konuzin je rekao i da deli mišljenje predsednice Skupštine Srbije Slavice Djukić Dejanović i patrijarha Irineja koji su se založili da se narod izjasni o ulasku Srbije u NATO.
 
Srbija saradjuje sa zemljama koje su priznale Kosovo, srpski gradjani putuju u zemlje koje su priznale Kosovo, Srbija je priznala Kosovo odavno. Ali posto ljudi vec putuju u te zemlje, posto se gledaju Premier Calcho i Bunde i posto se kladite na te timove, posto jedete u MCdolandsu, posto koristite Google, mislim da trebalo da prestanete sa mlacenjem prazne slame, trebalo bi da se okanete politike.
 
Srbija saradjuje sa zemljama koje su priznale Kosovo, srpski gradjani putuju u zemlje koje su priznale Kosovo, Srbija je priznala Kosovo odavno. Ali posto ljudi vec putuju u te zemlje, posto se gledaju Premier Calcho i Bunde i posto se kladite na te timove, posto jedete u MCdolandsu, posto koristite Google, mislim da trebalo da prestanete sa mlacenjem prazne slame, trebalo bi da se okanete politike.

Кладионица и исхрана имају много додирних тачака са политиком и правом, нема сумње.
 
Srbija saradjuje sa zemljama koje su priznale Kosovo, srpski gradjani putuju u zemlje koje su priznale Kosovo, Srbija je priznala Kosovo odavno. Ali posto ljudi vec putuju u te zemlje, posto se gledaju Premier Calcho i Bunde i posto se kladite na te timove, posto jedete u MCdolandsu, posto koristite Google, mislim da trebalo da prestanete sa mlacenjem prazne slame, trebalo bi da se okanete politike.

не мешај стаљинистичку изолацију са неким другим, битним дртжавним стварима.
не банализуј........
Ни Хитлер није напао Француску без стаљинове нафте.
 
Nato savez nije nista drugo nego legalizacija americkih vojnih baza na evropskom tlu.

Ako odbijemo ulazak u onu NATO fekaliju, morali bi ponuditi rusima zemljiste za njihove baze i aerodrome.
Morali bi se tako osigurati.

Zaiste, ko god potpise pristupnicu za nato, jeste izdajnik... ne svoje drzave, nego svoje savesti.

Ko god je zaboravio udare njihovih bombi i zrtve istih, on za mene nije covek. Nema svoje ja, nema empatiju ka svom narodu, nema osecanja a ni morala.
Takvog mozete tuci, raskrvariti ga i ebati mu kevu... i onda mu pruzite ruku i on je prihvati, vodjen logikom da je najbolje koracati linijom manjeg otpora i redovno ga od ozada primati...
 
Srbija saradjuje sa zemljama koje su priznale Kosovo, srpski gradjani putuju u zemlje koje su priznale Kosovo, Srbija je priznala Kosovo odavno. Ali posto ljudi vec putuju u te zemlje, posto se gledaju Premier Calcho i Bunde i posto se kladite na te timove, posto jedete u MCdolandsu, posto koristite Google, mislim da trebalo da prestanete sa mlacenjem prazne slame, trebalo bi da se okanete politike.
??????????????????????????????
 
Srbija saradjuje sa zemljama koje su priznale Kosovo, srpski gradjani putuju u zemlje koje su priznale Kosovo, Srbija je priznala Kosovo odavno. Ali posto ljudi vec putuju u te zemlje, posto se gledaju Premier Calcho i Bunde i posto se kladite na te timove, posto jedete u MCdolandsu, posto koristite Google, mislim da trebalo da prestanete sa mlacenjem prazne slame, trebalo bi da se okanete politike.

Ovo je pdf politika. Namenjen je politici. Ako ti smeta politika idi na pdf gde si iznosio iskustva o perverzijama sa hulahopkama majke tvog druga.:zcepanje:
 
не мешај стаљинистичку изолацију са неким другим, битним дртжавним стварима.
не банализуј........
Ни Хитлер није напао Француску без стаљинове нафте.

Moram tako, Srpske Patriote su me naterale na to. Nije banalno sejati mrznju prema Crnogorcima i Makedoncima zato sto su priznali nezavisnost, nije banalno Anu Ivanovic pljuvati zato sto se slikala sa Bil Klintonom a to sto sam rekao je banalno? Pa banalno je, naravno da je banalno...

Ne Politici - Ne Politicarima - Ne Ideologijama - Ne Verama - Ne Patriotizmu - Ne Nacionalizmu - Ne Rasizmu - Ne Sovinizmu
 
Ovo je pdf politika. Namenjen je politici. Ako ti smeta politika idi na pdf gde si iznosio iskustva o perverzijama sa hulahopkama majke tvog druga.:zcepanje:

Slusaj pametnjakovicu, ni malo mi ne spustas time sto ces mi spomenuti to i time sto ces mi se smejati zbog toga. Sve sto sam radio radio sam sa razlogom, svaku temu koju sam otvorio otvorio sam sa cvrstim razlogom, sve sto radim radim kako bih dopreo do vasih umova. Zalazem se za zivot bez Politike, ali borba koju vodim protiv toga moze se nazvati nekim vidom Politike tako da mislim da imam potpuno pravo da budem ovde, ti nemas apsolutno nikakva prava da me teras odavde.
 
Slusaj pametnjakovicu, ni malo mi ne spustas time sto ces mi spomenuti to i time sto ces mi se smejati zbog toga. Sve sto sam radio radio sam sa razlogom, svaku temu koju sam otvorio otvorio sam sa cvrstim razlogom, sve sto radim radim kako bih dopreo do vasih umova. Zalazem se za zivot bez Politike, ali borba koju vodim protiv toga moze se nazvati nekim vidom Politike tako da mislim da imam potpuno pravo da budem ovde, ti nemas apsolutno nikakva prava da me teras odavde.

А што не бих кренуо од свог ил' бар бабиног?
 
Moram tako, Srpske Patriote su me naterale na to. Nije banalno sejati mrznju prema Crnogorcima i Makedoncima zato sto su priznali nezavisnost, nije banalno Anu Ivanovic pljuvati zato sto se slikala sa Bil Klintonom a to sto sam rekao je banalno? Pa banalno je, naravno da je banalno...

Ne Politici - Ne Politicarima - Ne Ideologijama - Ne Verama - Ne Patriotizmu - Ne Nacionalizmu - Ne Rasizmu - Ne Sovinizmu
И какве везе то има са темом ?
Јел постоји негде податак колико је Срба протерано са својих вековних огњишта, цивила обичних људи само зато што су Срби и то под покровитељством НАТО пакта, јел знаш да нема по званичним подацима ни једног Србина у Приштини .

EthnoPolitical Map

Danas u Prištini ne živi nijedan pripadnik Srpske i Romske zajednice, sa izuzetkom nekoliko Srpskih porodica koje žive u zgradi Ju Programa.

There are no Serb or Roma community members living in the town of Prishtinë/Priština today, with the exception of some Serb families living in the Yu Program building.

http://www.ecmi-map.com/map/index.p...=category&layout=blog&id=42&Itemid=88&lang=sr
 
Slusaj pametnjakovicu, ni malo mi ne spustas time sto ces mi spomenuti to i time sto ces mi se smejati zbog toga. Sve sto sam radio radio sam sa razlogom, svaku temu koju sam otvorio otvorio sam sa cvrstim razlogom, sve sto radim radim kako bih dopreo do vasih umova. Zalazem se za zivot bez Politike, ali borba koju vodim protiv toga moze se nazvati nekim vidom Politike tako da mislim da imam potpuno pravo da budem ovde, ti nemas apsolutno nikakva prava da me teras odavde.

Na cemu si? Hulahopkama?http://forum.krstarica.com/threads/349804
 
И какве везе то има са темом ?
Јел постоји негде податак колико је Срба протерано са својих вековних огњишта, цивила обичних људи само зато што су Срби и то под покровитељством НАТО пакта, јел знаш да нема по званичним подацима ни једног Србина у Приштини .

EthnoPolitical Map

Danas u Prištini ne živi nijedan pripadnik Srpske i Romske zajednice, sa izuzetkom nekoliko Srpskih porodica koje žive u zgradi Ju Programa.

There are no Serb or Roma community members living in the town of Prishtinë/Priština today, with the exception of some Serb families living in the Yu Program building.

http://www.ecmi-map.com/map/index.p...=category&layout=blog&id=42&Itemid=88&lang=sr

Sto je sa aerodromom u Pristini kojeg su zauzeli rusi? Gdje su rusi sada?
:think:
 
Moram tako, Srpske Patriote su me naterale na to. Nije banalno sejati mrznju prema Crnogorcima i Makedoncima zato sto su priznali nezavisnost, nije banalno Anu Ivanovic pljuvati zato sto se slikala sa Bil Klintonom a to sto sam rekao je banalno? Pa banalno je, naravno da je banalno...

Ne Politici - Ne Politicarima - Ne Ideologijama - Ne Verama - Ne Patriotizmu - Ne Nacionalizmu - Ne Rasizmu - Ne Sovinizmu

Pa sta treba da uradimo da zahvalimo tim bivsim sunarodnicima za dobro delo sto su pocinili
ne kazem da ih treba mrzeti ali do njih mi je stalo ko do lanjskog snega!
Njihova mrznja prema svemu sto je srpsko je nemerljiva!Za mene sa CG i FYROM treba imati diplomatse odnose na nivou koje imamo sa Burundi drzavom!
 
Sto je sa aerodromom u Pristini kojeg su zauzeli rusi? Gdje su rusi sada? :think:
Тад је режим у Русији био прозападно оријентисан као и сада што је режим у Србији или у Црној Гори.
Променом режима у Србији мења се аутоматски и политика Русије просто, што би ми штитили Косово а политика у Београду се окренула Западу и повукли се. Сада јасно говоре да ако Србија уђе у НАТО Косово постаје држава, ја сам о томе писао пре пар недеља која је цена уласка у НАТО. Србија би изгубила једног пријатеља на дипломатском плану али иза Русије стоје Кина и Индија и ко зна колико земаља које сад не признају парадржаву.
Избор је на нама.
 

Back
Top