VI kuca

BlueM

Obećava
Poruka
58
Koliko zaista uran u 6.oj kući može negativno da utiče na poslovnu situaciju klijenta.
Poziv za sve koji imaju Uran u 6.oj kući da iznesu svoje misljenje o ovoj temi.
Interesuje me da li imaju posao, probleme na poslu ili često menjaju posao.
Takodje poziv za one koji se vec bave astrologijom.Interesuje me njihovo glediste.
 
ja imam uran u 6.oj kuci u skorpiji na 17.om stepenu a tu je i kraj te kuce.
Iskreno uran utice na sve ne samo na posao u zavisnosti od aspekata.
ur 90 ve,ur90me,ur90mo,ur90ju,ur120mars,uran60pluton.
Na poslovnom planu tacno je da dolazi do cestih iznenadnih promena i ja sam menjao cesto posao,ali Blue M uran moze da se odrazi i na zdravlje(uran/stres)nepredvidljivo nesto iznenada.
Ja mislim da zavisi od aspekata koje pravi sa drugim pl. i koji je njegov dispozitor kako ce uticati na posao.
 
Primetila sam da nema teme i pojasnjenja seste kuce, pa bih volela da neko o tome nesto napise!
Meni je skoro sve u 6. kuci i pitam se sta to znaci? Sunce (Vaga), Mesec (Skorpija), Merkur (Devica), Venera (Skorpija) i Pluton (Skorpija) su mi u 6. kuci!
 
Kod mene su Jupiter i Uran u 6.kuci.Posao,sta da vam kazem,za sta god se uhvatim,od toga nista!Iako sve isplaniram do detalja,nocima ne spavam od silnih analiza,krenem u rrealizaciju,ali uvek mi se ispreci nesto nepredvidjeno,te moram odustati!A izludecu vise kod kuce!
 
Bas je mala zainteresovanost za VI kucu... Samo 4 posta...Meni je Uran (14 stepen Skorpije) na pocetku VI, svaki posao se zavrsavao naglo, odjednom, i to uvek bez objasnjenja. U 6-toj su jos i Venera, Neptun, Mesec i Sunce, svi u Strelcu.
 
Bas je mala zainteresovanost za VI kucu... Samo 4 posta...Meni je Uran (14 stepen Skorpije) na pocetku VI, svaki posao se zavrsavao naglo, odjednom, i to uvek bez objasnjenja. U 6-toj su jos i Venera, Neptun, Mesec i Sunce, svi u Strelcu.

Ok je neka simbolika planete sa kojom Uran ima dobar aspekt, posmatrati iz koje kuće dolazi ta planeta, kojom kućom vlada i sl...
 
Polje rada pada u Skorpiju koja ide drugim putem od zvanicnog sistema, uz jato planeta u istom polju iz znaka Strelca (*stranci) ciji vladar Jupiter gradi ugao tvom suvladaru Merkuru koji je na stepenu koji se odnosi na izvore prihoda od tudjeg novca, uz vec pomenutog Urana vladara devetog i Jupitera u Raku na stepenu slicnom znaku Blizanaca koji je inace i tvoj podznak. Po prirodi ispoljava simboliku treceg jer Merkur vlada trecim koje je polje stranog (dvanaesto cetvrtog). Dvananesto cetvrtog jer je Saturn u cetiri a Merkur u Jarcu. Sam po sebi Merkur je zarada (trgovac) sto pojacava Merkur u Jarcu koji kaze da radis ZA STRANU KOMPANIJU ALI KOD NAS u domovini, jer Jarac vlada Srbijom. Merkur u Jarcu, Jupiter u prvom.




Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima doneta je na skupstini UN dana 10. 12. 1948

Sunce te karte je u konjukciji tvom Suncu uz dodatak vec pomenutog suvladar Merkura koji je taj dan ukljesten Marsom i Jupiterom.

Mars tvoje karte je u polju prihoda (3). U karti deklaracije u polju 6, njihov sluzbenik.
 
Poslednja izmena:
Polje rada pada u Skorpiju koja ide drugim putem od zvanicnog sistema, uz jato planeta u istom polju iz znaka Strelca (*stranci) ciji vladar Jupiter gradi ugao tvom suvladaru Merkuru koji je na stepenu koji se odnosi na izvore prihoda od tudjeg novca, uz vec pomenutog Urana vladara devetog i Jupitera u Raku na stepenu slicnom znaku Blizanaca koji je inace i tvoj podznak. Po prirodi ispoljava simboliku treceg jer Merkur vlada trecim koje je polje stranog (dvanaesto cetvrtog). Dvananesto cetvrtog jer je Saturn u cetiri a Merkur u Jarcu. Sam po sebi Merkur je zarada (trgovac) sto pojacava Merkur u Jarcu koji kaze da radis ZA STRANU KOMPANIJU ALI KOD NAS u domovini, jer Jarac vlada Srbijom. Merkur u Jarcu, Jupiter u prvom.




Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima doneta je na skupstini UN dana 10. 12. 1948

Sunce te karte je u konjukciji tvom Suncu uz dodatak vec pomenutog suvladar Merkura koji je taj dan ukljesten Marsom i Jupiterom.

Mars tvoje karte je u polju prihoda. Zakljucak je sam po sebi jasan.

Kamael, HVALA TI na tako iscrpnom odgovoru! :) Sada su mi mnoooge stvari jasnije :D Boze, deklaracija doneta bas 10 decembra :D Hahhahahaahah :D Nije mi samo jasno sta znaci "Merkur ukljesten"...
 
Nadam se da sam uspeo koliko je moguce jasnije preneti parametre koji ukazuju na to da se pruza mogucnost rada u istoj. Vidis kako se uklopilo, nevladine organizacije vuku koren od univerzalne deklaracije o pravima coveka koja pocinje sa radom 10. 12. Dan tvog rodjendana, za astrologiju bitan parametar jer je sunce konjukcija sunce.


Merkur je bitan po pitanju rada i tebe u globalu jer je suvladar, nalazi se u tvom natalu na 7 Jarca. Ukljesten - izmedju Jupitera i Marsa u karti deklaracije po kojoj je Jupiter na 5 Jarca a Mars na 10 Jarca. Dakle, opet konjukcija.
 
Poslednja izmena:
Jesi, uspeo si, pohvatala sam sve vezice :) Hvala najlepse na objasnjenju, sada znam sta mi je ciniti :) Neke kockice su se poklopile, pa uskoro pocinjem raditi na jednom projektu ;) Hvala jos jednom! :D
 
Ćao, nova sam na forumu i vrlo slabo poznajem astrologiju, pa ako neko može da mi odgovori na pitanja, bila bih mu veoma zahvalna.

Zanima me da li se u natalu može videti koji posao će osoba raditi, tj. u kojoj oblasti, i da li će od tog posla imati materijalnu satisfakciju, tj. solidne prihode i naravno koje zanimanje joj najviše leži. Zanima me da li ću uskoro - npr. sledeće godine naći posao. Razmišljam da upišem neki kurs da bih se prekvalifikovala, ali ne znam šta bi mi bilo najbolje, koji kurs, šta mi još leži osim onoga za šta sam završila faks. Evo moje natalne sa tranzitima:

mlqfzn.jpg
[/IMG]


Hvala unapred!
 
Ćao, nova sam na forumu i vrlo slabo poznajem astrologiju, pa ako neko može da mi odgovori na pitanja, bila bih mu veoma zahvalna.

Zanima me da li se u natalu može videti koji posao će osoba raditi, tj. u kojoj oblasti, i da li će od tog posla imati materijalnu satisfakciju, tj. solidne prihode i naravno koje zanimanje joj najviše leži. Zanima me da li ću uskoro - npr. sledeće godine naći posao. Razmišljam da upišem neki kurs da bih se prekvalifikovala, ali ne znam šta bi mi bilo najbolje, koji kurs, šta mi još leži osim onoga za šta sam završila faks. Razmišljam da upišem kurs web dizajna, optimizacije sajtova ili 3D animacije, ali ne znam da li je to za mene pravo rešenje. Evo moje natalne sa tranzitima:

mlqfzn.jpg
[/IMG]


Hvala unapred!


Da pokušam još jednom pošto mi niko do sada nije odgovorio...

Kamael, please, da li bi mogao i meni da odgovoriš na ova moja pitanja koja sam i gore napisala - Koji posao bi za mene bio najbolje rešenje, šta mi najviše leži, osim arheologije, koju sam završila, da li imam šanse da se uskoro zaposlim, i da dodam još 1 pitanje kojeg sam se setila: Da li će moj budući posao imati ikakve veze sa inostranstvom, strancima ili putovanjima u inostranstvo?

Baš bi mnogo značio konkretan i precizan odgovor, kakav je onaj koji je dobila Keltika.

Hvala! :)
 

Back
Top