kako da objasnim drugu da knjiga NIJE KOD MENE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
Drug me napada da je neka njegova knjiga kod mene a ta knjiga uopste nije kod mene i ja mu kazem da nije ali ne vred on i dalje tvrdi kod tebe je kod tebe je, pretrazio sam celu kucu i nije kod mene. Kako to da mu objasnim ali na lep nacin da se ne svadjamo? reko sam mu i da dodje kod mene da pretrazi celu kucu ali on nece nego samo kaze kod tebe je, kod tebe je. :eek:
 
Reci mu da je kod tebe i da neces da je vratis dok ti on ne vrati tvoju knjigu, koja je kod njega ... I tako kad god ti opet zatrazi knjigu , ti trazi od njega svoju ... i sve tako dok on ne odustane ....
success-kid-meme-090.jpg
 
Poslednja izmena:
Drug me napada da je neka njegova knjiga kod mene a ta knjiga uopste nije kod mene i ja mu kazem da nije ali ne vred on i dalje tvrdi kod tebe je kod tebe je, pretrazio sam celu kucu i nije kod mene. Kako to da mu objasnim ali na lep nacin da se ne svadjamo? reko sam mu i da dodje kod mene da pretrazi celu kucu ali on nece nego samo kaze kod tebe je, kod tebe je. :eek:

Daj, prestani se zaebavati i vrati drugu knjigu!
 
Drug me napada da je neka njegova knjiga kod mene a ta knjiga uopste nije kod mene i ja mu kazem da nije ali ne vred on i dalje tvrdi kod tebe je kod tebe je, pretrazio sam celu kucu i nije kod mene. Kako to da mu objasnim ali na lep nacin da se ne svadjamo? reko sam mu i da dodje kod mene da pretrazi celu kucu ali on nece nego samo kaze kod tebe je, kod tebe je. :eek:

Kazi mu jeste kod mene a ja sam pogan i bezobraznik pa necu da ti je vratim;)
 
e,a mene bruka,drugaricina knjiga stoji gotovo godinu dana kod mene:rumenka:
i sad,niti je ona spominje,niti ja
i sta da radim?

Tako su i meni dok sam bio bolestan na duze vreme donosili neke knjige, stripove itd, i ja sam vecini "zaboravio" da vratim -.-", sta cu sad, sta je tu je, sad me je i sramota da spomenem to jer je proslo ko zna kolko godina od toga -.-
A i koliko sam ja cuo "kradja" knjiga se ne smatra grehom :mrgreen:

@Thread
Mislim da je Pedo sve rekao :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top