gde na vikend?

pele27

Primećen član
Poruka
959
Pozdrav!
Kakva su vasa iskustva o odlasku negde u Srbiji na vikend? Mada to ne mora biti bas vikend, vec mogu biti i dva nocenja u toku nedelje...
Gledam sada, npr Villa Breg u Vrscu....cene su paprene..jedno nocenje sa dorckom za dve osobe je 15 hiljada....uzas....
Dakle, gde ici na tako, eto, dva dana, da ima neko bazence ili neki wellness...cisto da supruga i ja odmorimo dusu i telo....Gde ste VI isli?
 
Na planinarenje.
Kreneš sa nekim planinarskim društvom na neki izlet i za jeftine pare možeš malko da pobegneš od svakodnevnosti, opustiš dušu, nadišeš se svežeg vazduha i upoznaš neki novi deo Srbije.
 
Pa klinac ima godinu i po...mada ne znam ni da li bi smo ga vodili....ma ja sam za vikend, tj 2 dana negde sa bazenom iz kog ne bih izlazio...
Evo gledam sada sajt Baba...tamo je lepo, mada malo skupo...ali sada imaju npr neki vikend paket za 10 hiljada, za dve osobe, deca do 7 god besplatno, cini mi se...Ali koliko znam tamo nema zatvorenog bazena, a imaju djakuzi a ne znam kako on funkcionise - kako ko dodje udje unutra ili sta?
 
Pa klinac ima godinu i po...mada ne znam ni da li bi smo ga vodili....ma ja sam za vikend, tj 2 dana negde sa bazenom iz kog ne bih izlazio...
Evo gledam sada sajt Baba...tamo je lepo, mada malo skupo...ali sada imaju npr neki vikend paket za 10 hiljada, za dve osobe, deca do 7 god besplatno, cini mi se...Ali koliko znam tamo nema zatvorenog bazena, a imaju djakuzi a ne znam kako on funkcionise - kako ko dodje udje unutra ili sta?
Pogledaj hotel Ždrelo.
 
Ne, ne...znam ja da hoteli sa wellnessom kostaju, ne trazim ni ja da bude dzabe a u full-u..to nema nigde..a i moja draga je vala zasluzila tako nesto....i nije mi zao....
Pa da, vidim da je S klub samo za leto, a za to da je na fotkama lepse nisam znao ali sada znam!!!!
Videcu taj hotel Zdrelo....
 
Nemoj na Palic sada, mozda leti... Bas je mrtvo, ni u zooloskom vrtu nema sta da se vidi, a za dete bi bilo bas dosadno. Ne znam cak ni da li rade hoteli kakve vi trazite, oni se sezonski otvaraju.
Mi smo bili u Vrscu letos, ima sta da se vidi a u vilu Breg mozes uci ako platis ulaznicu za bazen koja je dosta skupa ali mozes da koristis sve sadrzaje. Onda bi mogao da nadjes smestaj preko turistickog saveza kao sto smo i mi i po osobi je to bilo oko 5 evra, ima i skupljih i luksuznijih smestaja, pozovi ih pa pitaj.
 
na babama sam bila prelepo je imaju djakuzi i hidromasaznu koja je napolju al nije hladno jer je voda topla i prelepo je mesto hrana je extra priroda takodje al cene jesu onako aj sad nekakoi da platis al najgore je sto covek gleda tamo ove novopecene burzuje koje su prave sirovine mozes misliti lika od 150 kg koji skace u djakuzi kao da je svet njegov a sva voda leti napolje e ja nisam htela da cekam na red nego sm poranila ujutru kad nikoga nije bilo i uzivala sam!!!
zlatibor je usper resenje za tako nesto imas hotel mona prelepo mesto bazen unutra i imasproduzen vikend recimo pogledaj tamo!!!priroda znas i sam kakva je:) a ovi sa baba isto imaju hotel i na kopaoniku...
vila breg jeste super mesto al za vrsac mislim da su mlo preterali sa cenama
u jakovu smo bili takodje prelepo mesto za leto bazen spoljni al sta znam...usluga je uzas...cekali smo konobara recimo i po pola sata...
u svkom slucaju preporucujem monu oni cak imaju sobe i za vlasnike zivotinja koje mogu uci u hotel u te sobe posebno radjene :)bili smo do hotele al nisam boravila..mada planirala jesam
 
Ako te ne mrzi da voziš preporučio bih:
1. Divčibare, Markove konake, nije skupo
2. Zeleni čardaci, Tara... ovo je papreno ali je fantastično.
3. Bled... ima da se vozi, ali je u apartmanskom smeštaju daleko jeftinije nego u SRB a ljudi prijatniji.
 
Ako te ne mrzi da voziš preporučio bih:
1. Divčibare, Markove konake, nije skupo
2. Zeleni čardaci, Tara... ovo je papreno ali je fantastično.
3. Bled... ima da se vozi, ali je u apartmanskom smeštaju daleko jeftinije nego u SRB a ljudi prijatniji.

kako na bledu imaju dobre krempite aaaaaaaa znaci strasno :)lepo je tamo al sa proleca ne sada bas...
 
Ja zivim na Palicu poslednjih 8 godina bas zato sto je kao da ste cele godine na nekom godisnjem odmoru, ali , ovo je zaista mrtav period. Predlozeni hoteli i vile jesu dobre, kvalitetne, lepe...ali sam Palic...sada, malo je tmuran. Da je bar jezero zaledjeno pa da se moze klizati, jedriti na ledu i voziti bicikl po njemu.
Nemojte me pogresno shvatiti, i ja na neki nacin imam koristi od turizma, ali prijateljima koji me pitaju preporucujem da preskoce ovaj period za turizam. Vec kraj marta i pocetak aprila je druga prica, pa Palic je mesto sa najvise suncanih dana u zemlji, pogodan je za vikend i kongresni turizam, nesto kao Opatija u vreme stare Juge. Kad je lepse vreme ima i nekih zezalica za decu, pa pedaline, tramboline i ostale line, radi i zoovrt sa mnogo vecim izlozbenim delom, i setnja po Subotici koja je blizu je odlicna kada izbace baste, otkriju fontane...
 

Back
Top