Ko Vlada Svetom? - Vatikanske Ubice (Alberto Rivera)

Dio iz knjige

Atentat na papu


Netko će pitati: “Zar nije Musliman pucao na papu
i pokušao da izvrši atentat na njega?”
Da, jezuiti su to vrlo dobro isplanirali. Široke mase
su bile ganute tim incidentom. To je dalo i papi i
američkom predsjedniku Reganu nešto zajedničko.
Na obojicu je pokušan atentat, i ubrzo su postali pri-
160


jatelji. (Podjsetimo da je Regan prvi u povijesti polagao
zakletvu okrenut prema obelisku.)
Papa je dobio svjetsku popularnost i simpatije od
svih svjetskih vođa. Preko tog incidenta, islam je
postao bliži Vatikanu. Muslimani su bili veoma
poniženi pošto se mislilo da je neko od njihovih ljudi
pucao na onoga koji predstavlja proroka Isusa na
ovoj zemlji, pa su islamski ajatolasi poslali saučešća i
izvi njenje papi.
I na kraju svega, okrivili su KGB, čineći da svijet
poveruje da su komunisti papini neprijatelji. U pita -
nju je bila velika igra.
Papa Ivan Pavao II bio je dobar komunista mnogo
godina. Ako ovo nekome zvuči nevjerovatno, neka se
sjeti detalja atentata. Atentator Mehmet Ali Agdža je
bio jedan od poznatijih europskih kriminalaca i iskusan
strijelac. Pucao je sa udaljenosti od samo tri metra.
Svaki metak pogodio je papu ispod pupka.
Očigledno da nije imao nameru da ubije papu. On
je jednostavno slijedio uputstva jezuita.


Kad je svijet vidio papu kako oprašta Mehmet Ali
Agdži što je pucao u njega, skoro nijedan od milijardu
Muslimana nije mogao ništa drugo nego da se divi
“Njegovoj Svetosti’’. Mehmed Ali Agdža je nakon
toga izjavio da želi da se krsti u rimokatoličkoj crkvi.
Sve je bilo dobro planirano. I papa i Muslimani
zahvalili su Devici Mariji što on nije podlegao ranama.
Danas, papa još uvek žarko želi da dobije kontrolu
nad Jerusalemom. Cilj se nije promjenio. Muslimani će
mu pomagati u tome. Ali, Bog ima drugi plan.


163


Rimokatolička crkva je najmoćnija organizacija na
svijetu - financijski, religijski i politički. Vatikan posjeduje
svoju državu sa svim pravima, što znači da imaju
diplomatske imunitete i slično. Takođe, Rimska crkva
ima svoju banku koja je jedina banka na svijetu koja
nema superviziju, što znači da je idealno tlo za pra -
nje novca - jer nema kontrole.


Vatikanska banka, koja se naziva “Institut za religiozne
poslove”, značajan novac investira po svijetu -
u nekretnine, druge banke, poznate kompanije. Po -
red njihovih direktnih biznisa, postoji i priljev novca
od vjernika. Procjenjuje se da Rimska crkva ima oko
milijardu vjernika.


Vatikan sprovodi kontrolu glavnih tokova u svijetu
preko svojih organizacija, čiji su članovi moćni ljudi
koji zauzimaju važne funkcije na polju politike, financija
i dr. Na primjer, vatikanske glavne organizacije,
čiji su članovi položili zakletvu na lojalnost crkvi i
papi jesu: jezuiti, tajno društvo Malteški vitezovi,.......
 
Аууууууу... хвала ти до неба за овај линк..... само ми од прелиставања и летимичног читања припаде мука......
Тај податак је качен пре око годину дана, нажалост промакао ти је.

Што се тиче оних који би да генерализују и утрапе мафијашко вођство ватиканским јеретицима и убицама, морате да знате да је светска мафија децентрализована(бар за сада) и да свака група бандита има своју територију и начин деловања.

Паписти желе да узму под своје цео религијски сектор, док су Јеврејски-ционисти задужени за секуларни део (банке и медији). И једна и друга мафија одлично сарађују(имају своје мале амбасада код колега), али понекад због потребе одржавања утакмица које захтевају навијачи из оба табора, дохвате се за гуше, ал онако ко амерички рвачи(кечери).
 
Iz samog uvoda -

"Poglavlja koja su pred vama bazirana su na životnoj priči i drugim informacijama koje je bivši
visoko rangirani jezuitski sveštenik Alberto Rivera dao izdavačkoj kući Chick Publications. Do
svoje smrti 20. juna 1997, Dr Rivera intenzivno je istraživao rimokatoličku crkvu i njenu ulogu u
svetskim političkim i ekonomskim tokovima. Putovao je po svetu držeći predavanja u crkvama
i školama gde je pomogao mnogim rimokatolicima da napuste pogrešan religijski
sistem. Mnogi bivši katolici, i drugi ljudi, duguju Riveri što su dobili informacije od značaja za svoj život."

I dalje...

"Nakon višegodišnjeg školovanja, urađenog doktorata i rada u okviru rimokatoličke crkve,
saznao sam ono što nisam ni sanjao da ću saznati. Zbog toga sam morao da napustim crkvu i
da napustim Španiju, u kojoj sam radio. U Španiji sam radio kao jezuitski sveštenik i biskup u rimokatoličkoj instituciji. Jezuiti su
na samom vrhu religioznih redova u katoličkoj crkvi. Osnovani su od strane čoveka po imenu Ignacije Lojola 1541. godine sa ciljem da se zaustavi širenje svih religijskih pokreta
suprotnih rimokatolicizmu. Oni su bili inteligencija. U prošlosti, jezuiti su savetovali kraljeve i obarali vlade. I još uvek to rade. Oni su instruktori na rimokatoličkim univerzitetima.
Jezuiti su mnogo moćniji nego što bi ikada mogli i da sanjamo. Jezuita ima oko 100.000. Ovaj broj uključuje i jezuite koji su van rimokatoličkog
sveštenstva. Ljudi bi pomislili da su oni potpuno odani papi i da papa vodi Vatikan. Ali ne,
postoji jedan drugi čovek koji u stvari vodi celu predstavu. Taj čovek je jezuitski general.
Poznat je pod nazivom "crni papa”. On nije crnac, nego se samo oblači u crno. On je najmoćniji čovek u Vatikanu.
Ništa nije kao što izgleda. Rimokatolička institucija je puna iznenađenja. Što sam napredovao ka višim položajima, saznavao sam stvari koje su me sve više uznemiravale.
Pretpostavljam da zato oko 86% sveštenika (uključujući i jezuite) prolazi kroz psihološke i psihijatrijske tretmane i ispitivanja."
 
Poslednja izmena:
"Kako su godine prolazile, infiltrirao sam se u stotine crkava i drugih organizacija.
Oko 1550. godine, jezuiti su počeli da se infiltriraju u sve religije i denominacije. Oni to
rade i danas na mnogo suptilniji način, zahvaljujući ekumenskom pokretu.
Sveštenik nam je pokazivao kako da lomimo hleb i kako da se ponašamo po običajima
drugih crkava. Kada su smatrali da smo spremni, dali bi nam tačne lokacije crkava u koje
treba da se infiltriramo i rekli su nam da se pretvaramo kao da smo biblijski religiozni.
A kako smo znali gde su ove crkve locirane? Jedina dozvoljena religija u Španiji bila je
rimokatolička religija. Lokalni sveštenici su imali liste. Ako neko ne bi došao na misu, tajna
policija je bila obaveštena o tome. Policija bi ih pratila dok ne bi pronašla njihove tajne
lokacije. Naučili su nas kako da se igramo sa decom pripadnika crkava u koje bismo se
infiltrirali i koja pitanja da im postavljamo kada smo bili nasamo.
Takođe, kada bismo bili pozvani na večeru, naučili su nas da kupimo cveće njihovim
ženama i devojkama, da budemo vrlo ljubazni i da im otvaramo vrata. Rekli su nam da kada
budemo nasamo s njima treba da im laskamo kako su lepe i šarmantne. Naučili smo kako da
se igramo sa njihovim osećanjima pokazujući veliko saučešće kada umre neko od njihovih
bližnjih i pokazujući veliko interesovanje kada bi god prolazili kroz neku krizu.
Vrlo je interesantno kakvu smo taktiku koristili da podelimo crkvu i uništimo sveštenika
koji je govorio da rimokatolička crkva nije hrišćanska institucija... ili ako bi rekao da
rimokatolici nisu hrišćani. Zbog tih stavova on bi postao naša meta.
Samo u Španiji, pomogao sam uništenje 19 crkava. Dozvolio sam da budem uhvaćen u
jednoj raciji protiv jeretika u Španiji kako bi se moje ime pojavilo u novinama i kako bi javno
bio proglašen jeretikom. Takođe sam posedovao pismo od ne-katoličkog sveštenika, kojim
me on preporučuje kao dobrog hrišćanina, i čoveka dostojnog poverenja. On nije znao da
sam ja odgovoran za raciju i za to što je on u zatvoru.
Tada sam imao 17 godina. Sa pismom tog sveštenika bio sam primljen u baptističku
crkvu u Venecueli. Moja institucija me je poslala tamo da se infiltriram i da se onda
prebacim u veći interdenominacioni teološki fakultet u Kosta Rici. Moja misija je bila da uništim sveštenika, crkvu i fakultet!
Takođe je trebalo da pribavim što više imena i da ih pošaljem nazad u Rim.
Sva ta imena se ubacuju u kompjuter u Svetom uredu. Dakle, Sveti ured, koji je nekada
vodio inkviziciju još uvek postoji. Tamo su imena svakog ne-katoličkog sveštenika i imena
svih članova crkava u svetu, uključujući i rimokatolike. Ako se neko od njih u budućnosti
usprotivi jednoj svetskoj super-crkvi koju Rim planira da stvori, ti podaci će biti
upotrebljeni protiv njih. A oni neprijatelji unutar rimske institucije koji se usprotive
rimokatoličkom harizmatskom pokretu biće ubijeni.
U pitanju je nova inkvizicija. Rimska crkva planira da likvidira sve one koji žele da žive po
Božijim zapovestima. To će biti okultna ubistva povezana sa crnom misom."
 
Ovo deluje kao jos jedna podvala koja se,kao i svaka podvala, zasniva jednim delom na istini...ali se razotkriva na primer ovime...:
-teza da je vatikan pokrenuo 2 svetski rat da bi unistio Jevreje i zauzeo Jerusalim a zanemaruje se cinjenica da su oni dobili Izrael 1948 godine bas na konto tog stradanja u drugom svetskom ratu...i da je dan danas najveci greh reci nesto lose za Jevreje jer si odmah etiketiran kao antisemita..sto onda znaci da jezuitima bas i nije uspeo plan...ili bas jeste?
-da je hriscanstvo isto sto i rimokatolicizam i to pocevsi jos od cara Konstantina(a i ranije) iliti od 313 godine(samo se ponegde spominje Pravoslavlje kao problem i to jednako sa ostalim "hriscanskim crkvama")
-da je Islam napravljen od strane rimokatolika samo zbog toga da bi se "unistili" Jevreji(mada se slazem da je Islam djavolja podvala...a takodje i rimokatolicka crkva)
-A PONAJVISE:teza da je Krst demonski simbol(oprosti Boze) i da ga treba izbaciti iz kuce..

uzevsi sve ovo u obzir,odnosno,ko je ovde, jadan, oznacen kao zrtva-sta mislite,iz cije je kuhinje ova podmetacina?
 
Poslednja izmena:
Zar i 20tak godina nakon pojavljivanja Rivijerovih iskustava adventisti ne mogu da odu dalje od straha od Vatikana? Ko o cemu baba o ustipcima a HACeri o Papi, 666 i sl. Pa Isus je propovedao jevandjelje blagodati a ne jevndjelje antipapstva.

ne znam za njih,ali mi pravoslavni Srbi bi trebalo da smo itekako svesni STA je papa i kako nas je "zaduzio"...:evil:
 

Back
Top