Prljav ves

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
209.669
Dakle i kad kupimo neku novu stvar obicno je pre oblacenja operemo..pa se ona susi..pa peglanje..pa oblacenje..koliko treba vremena da prodje od raskida ili sexualnih odnosa da bi imali nesto s tom second hand osobom?
 
Dakle i kad kupimo neku novu stvar obicno je pre oblacenja operemo..pa se ona susi..pa peglanje..pa oblacenje..koliko treba vremena da prodje od raskida ili sexualnih odnosa da bi imali nesto s tom second hand osobom?

ja obično ne perem nove čarape, niti ih peglam:rumenko:
sta je second hand osoba?
ona koju smo mi prethodno oprali i iscijedili i uzeli joj dušu, ili ona kojoj je neko drugi to uradio, ili mi... pošto su i nas cijedili?
nije mi to najjjasnije
 
ja obično ne perem nove čarape, niti ih peglam:rumenko:
sta je second hand osoba?
ona koju smo mi prethodno oprali i iscijedili i uzeli joj dušu, ili ona kojoj je neko drugi to uradio, ili mi... pošto su i nas cijedili?
nije mi to najjjasnije

Pa dobro jel isti dan svejedno ako je imala sex ili raskinula..verovatno nije..znaci koliko vremena fizickog...psihickog ''pranja'' treba proci..sto toj osobi sto nama
 
Dakle i kad kupimo neku novu stvar obicno je pre oblacenja operemo..pa se ona susi..pa peglanje..pa oblacenje..koliko treba vremena da prodje od raskida ili sexualnih odnosa da bi imali nesto s tom second hand osobom?

Treba to malo sire da posmatras...

Nesto me ide statistika i uzorkovanje od jutros, elem - ne treba se stresirati oko zena - ima ih dovoljno, cak i previse...
 
Stari bunari su stari bunari - nema pravila - i novi kada se zatruje, postaje stari i neupotrebljivi bunar, ali momentalno.

Dok stari bunar, koji nije bio zagadjen, vec samo presusio, opet moze da se aktivira, samo je voda iz njega vec izgustirana...

I tako u nedogled...
 
Dakle i kad kupimo neku novu stvar obicno je pre oblacenja operemo..pa se ona susi..pa peglanje..pa oblacenje..koliko treba vremena da prodje od raskida ili sexualnih odnosa da bi imali nesto s tom second hand osobom?

Ja nemam tih problema. Obicno tipovi sa kojima raskinem, nesto besne i mrljave. Ja sam Moderna devojka, ako je kraj, kraj je. Nije nam islo i cao, bejbi.
 
jeste...oni pizzde...ma živi se pojedoše...a ti ih kuliraš...:lol:

Ja ih ne kuliram ili sta ti vec pada na pamet. Ako je veza gotova - znaci nije funkcionisalo. Neko tu nije bio zadovoljan, nekom nije bila posvecena paznja kako treba, neko je osetio da je glupo da vuce nekog za nos i da se okrene nekom ko sve to moze da mu pruzi, neko je nasao coveka, koji je normalan, glalantan, situiran, posten i iskren. Sta tu ima dalje da se prica?!
 
Dakle i kad kupimo neku novu stvar obicno je pre oblacenja operemo..pa se ona susi..pa peglanje..pa oblacenje..koliko treba vremena da prodje od raskida ili sexualnih odnosa da bi imali nesto s tom second hand osobom?

Sa svakom osobom koja je bila na neki nacin deo mog zivota pokusam da ostanem prijatelj tako da mi nije potrebno neko vreme.Osim ako on ne misli drugacije jer tada postujem njegovu oduku.
 

Back
Top