Hoću da mi kažeš da me voliš ili odhebi...

Poruka
22.606
Stojim ja večeras na buskoj i malo dalje od mene stoji klinac,tipka broj- priča telefonom sa devojkom, pošto čak i da nisam htela da slušam šta priča, toliko je bio glasan da bi ga i gluv čuo....elem, gde sam stala...a da...razgovor je tekao ovako nekako ‚‚hajde sad ti meni reci da ti je žao i da me voliš.....ne,hoću tako da mi kažeš....ne,tako kaži ‚‚meni je žao što sam bila kreten i volim te‚‚....e ako mi ne kažeš tako nemoj više ni da mi se javljaš....e tako, vidiš kako si pametna ajd' zdravo....i tu se razgovor završi.:confused:

E sad se meni mota po glavi,jel ona stvarno tako, da ne kažem glupa, pa je pristala na tu njegovu manipulaciju ili je on đubre jedno neverovatno, koje je videlo da se može tako zahebavati sa njom?:neutral:
 
Sama kazes da su klinci u pitanju a kod njih je normalan takav nacin komunikacije.Ta devojcica nije glupa,samo je verovatno jako neiskusna i zaljubljena a kad se ta dva spoje razvijaju se razni oblici zaslepljenosti i nazovi gluposti.

Bila sam i ja klinac pa nije mogao niko tako da se ponaša prema meni.Ja da sam na njenom mestu oterala bi ga u ******.
 
Stojim ja večeras na buskoj i malo dalje od mene stoji klinac,tipka broj- priča telefonom sa devojkom, pošto čak i da nisam htela da slušam šta priča, toliko je bio glasan da bi ga i gluv čuo....elem, gde sam stala...a da...razgovor je tekao ovako nekako ‚‚hajde sad ti meni reci da ti je žao i da me voliš.....ne,hoću tako da mi kažeš....ne,tako kaži ‚‚meni je žao što sam bila kreten i volim te‚‚....e ako mi ne kažeš tako nemoj više ni da mi se javljaš....e tako, vidiš kako si pametna ajd' zdravo....i tu se razgovor završi.:confused:

E sad se meni mota po glavi,jel ona stvarno tako, da ne kažem glupa, pa je pristala na tu njegovu manipulaciju ili je on đubre jedno neverovatno, koje je videlo da se može tako zahebavati sa njom?:neutral:


Nema tu manipulacije, najverovatnije. Ko zna sta je zasrala, a on joj je dao sansu.
 
pa, sad... ovako kako si ti opisala i zvuci malo bzvz... al' nikad ne znas sta se sve desilo pre toga... mozda je ona njega sto puta pre toga isto tako ucenjivala? ili jos gore? mislim, i dalje ne opravdavam takvo ponasanje, samo primecujem... isto kao kad neki muz ostavi zenu i decu i svi njega osudjuju.. 'bezosecajni kreten', 'bila mu je dobra dok mu je prala ves' i taj rad... a nikad ne razmisljaju o uzrocima koji su doveli do tog njegovog poteza... da se razumemo, moze isto tako da bude i obrnuta situacija.. cisto da posle ne bi' morao da se izvinjavam pripadnicama feministickog pokreta na krstarici...
 
pa, sad... ovako kako si ti opisala i zvuci malo bzvz... al' nikad ne znas sta se sve desilo pre toga... mozda je ona njega sto puta pre toga isto tako ucenjivala? ili jos gore? mislim, i dalje ne opravdavam takvo ponasanje, samo primecujem... isto kao kad neki muz ostavi zenu i decu i svi njega osudjuju.. 'bezosecajni kreten', 'bila mu je dobra dok mu je prala ves' i taj rad... a nikad ne razmisljaju o uzrocima koji su doveli do tog njegovog poteza... da se razumemo, moze isto tako da bude i obrnuta situacija.. cisto da posle ne bi' morao da se izvinjavam pripadnicama feministickog pokreta na krstarici...


Yebes muskarca koji odlazi od kuce i koji ne moze sa zenom resiti problem.
 
Ae ne kenj,aj. Ko zna sta tebi tvoj radi i ti ga trpis jer te dobro istorba ko pavijana.

Pa ne bi ti za dzabe svaku noc tu napusavala ljude, jer mi ti nista ne znacimo, a on ako ti ukine torbanje, moze ti biti lose.

:zcepanje: a sto se ti prepoznajes u gore pomenutoj prici :zcepanje:
ja komentarisem idiotsko ponasenje klinje iz uvodnog posta...nema razloga da se prepoznajes...stvarno ne znam kako ti postupas sa svojim devojkama niti me zanima...pa te molim da ne reflektujes
 
Stojim ja večeras na buskoj i malo dalje od mene stoji klinac,tipka broj- priča telefonom sa devojkom, pošto čak i da nisam htela da slušam šta priča, toliko je bio glasan da bi ga i gluv čuo....elem, gde sam stala...a da...razgovor je tekao ovako nekako ‚‚hajde sad ti meni reci da ti je žao i da me voliš.....ne,hoću tako da mi kažeš....ne,tako kaži ‚‚meni je žao što sam bila kreten i volim te‚‚....e ako mi ne kažeš tako nemoj više ni da mi se javljaš....e tako, vidiš kako si pametna ajd' zdravo....i tu se razgovor završi.:confused:

E sad se meni mota po glavi,jel ona stvarno tako, da ne kažem glupa, pa je pristala na tu njegovu manipulaciju ili je on đubre jedno neverovatno, koje je videlo da se može tako zahebavati sa njom?:neutral:
both. :dash:
 
Nema tu manipulacije, najverovatnije. Ko zna sta je zasrala, a on joj je dao sansu.

slazem se.

sem toga,mozda je ona bezosecajna bila..
da sam ja u vezi,i da mi decko kojeg jako volim i sa kojim imam neshto posebno jednom u sto godina kaze da me voli,ili uopshte ne i pritom me tretira kao da sam mu krpa neka,a glumi ludilo da zeli da ostanem pored njega ,pa postupila bih isto ko taj decko.to nije nikakvo ''glumljenje baje '', vec samoposhtovanje..da necehs ostati u nekoj vezi,u kojoj ti neko ne daje istu kolicinu ljubavi/poshtovanja { '' bila si kreten '' deo } koju ti zasluzujesh,jer svako zasluzuje da bude voljen,i kad bi doshlo do toga,mozda bih i ja identicno rekla ko taj decko. Tretirash me loshe,a navodno me volis,ne interesuje me,ja zelim da cujem te rechi ''volim te, zao mi je shto sam bio gad prema tebi '' ili odlazim.
 

Back
Top