Tata,mama ja sam GAY.....

apotekarka:
Bilo bi mo žao što će morati da se bori sa predrasudama i više bih se brinula za njegovu bezbednost i sigurnost.
Naravno da bih osećala sve isto kao i pre priznanja.

Ma naravno....najzeznitije je ono boldovano...pravi roditelj na kraju ipak mora da shvati da su razlichitosti normalne...a sad shto je procenat upao i u njegovu kucu, jeb`ga...samo nek je zivo i zdravo i neka nosi kishni mantil :(
 
Ovde se mogu ocekivati krajnje licemerni odgovori onih koji su protiv homoseksualizma.
Nije li to sebicno.Pa koliko sam gledao na ovom forumu vecina ljudi je protiv toga,a kada je u pitanju rodjeno dete,sta onda? Bacanje kletve? Voleli biste ipak da je vase dete straight,ali eto nije,ali tako biste voleli da je normalno,zar ne?
Hej,cekajte malo,vase dete je vas zivi spomenik,i moj savet je vama da ne pljujete sada po homoseksualcima jer postoji mogucnost da se to desi i sa vasim detetom.To je prosto tako,pokazite pravednost.Ne mrzite ga ako dodje sa takvim priznanjem ispred vas,zagrlite ga i pruzite mu podrsku jer to je prosto tako.Samo dajte sve od sebe.
Svaka cast onim ljudima i onim roditeljima koji nemaju nista protiv homoseksualizma jer oni imaju sasvim dovoljnu sirinu da sagledaju sve moguce aspekte koje postoje u zivotu a vezane su za decu.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ovde se mogu ocekivati krajnje licemerni odgovori onih koji su protiv homoseksualizma.
Nije li to sebicno.Pa koliko sam gledao na ovom forumu vecina ljudi je protiv toga,a kada je u pitanju rodjeno dete,sta onda? Bacanje kletve? Voleli biste ipak da je vase dete straight,ali eto nije,ali tako biste voleli da je normalno,zar ne?
Hej,cekajte malo,vase dete je vas zivi spomenik,i moj savet je vama da ne pljujete sada po homoseksualcima jer postoji mogucnost da se to desi i sa vasim detetom.To je prosto tako,pokazite pravednost.Ne mrzite ga ako dodje sa takvim priznanjem ispred vas,zagrlite ga i pruzite mu podrsku jer to je prosto tako.Samo dajte sve od sebe.
Svaka cast onim ljudima i onim roditeljima koji nemaju nista protiv homoseksualizma jer oni imaju sasvim dovoljnu sirinu da sagledaju sve moguce aspekte koje postoje u zivotu a vezane su za decu.

Ma naravno...nije sex najbitnije u zivotu i da ljude posmatramo po opredeljenju u toj spheri....
 
Dont_Break_The_Oath:
Ovde se mogu ocekivati krajnje licemerni odgovori onih koji su protiv homoseksualizma.
Nije li to sebicno.Pa koliko sam gledao na ovom forumu vecina ljudi je protiv toga,a kada je u pitanju rodjeno dete,sta onda? Bacanje kletve? Voleli biste ipak da je vase dete straight,ali eto nije,ali tako biste voleli da je normalno,zar ne?
Hej,cekajte malo,vase dete je vas zivi spomenik,i moj savet je vama da ne pljujete sada po homoseksualcima jer postoji mogucnost da se to desi i sa vasim detetom.To je prosto tako,pokazite pravednost.Ne mrzite ga ako dodje sa takvim priznanjem ispred vas,zagrlite ga i pruzite mu podrsku jer to je prosto tako.Samo dajte sve od sebe.
Svaka cast onim ljudima i onim roditeljima koji nemaju nista protiv homoseksualizma jer oni imaju sasvim dovoljnu sirinu da sagledaju sve moguce aspekte koje postoje u zivotu a vezane su za decu.


Daj keveti ne se*i,svi mrze homose nego se foliraju kao ja nemam nista protiv toga,ja postujem svacije misljenje itd.Ko bi voleo da mu sin ima decka umesto devojke,da kad mu dodje decko kod njega vama kaze dobar dan,a sa njim se poljubi,pa nek bude i poljubac na blic a kamoli da ih vidim kako se zvalave,pa obesio bi ih oboje.

Ajde sad na mene drvlje i kamenje,i razne odgovore pune razumevanja za pedere.
 
makijato:
Koj bi vas odgovor bio da vam dete kaze da je homoseksualac,sta bi ste osecali prema njemu??? :?: :?: :?:

Obzirom na sredinu u kojoj živimo i na sve probleme sa kojima se oni suočavaju, da imam dete, ne znam kako bih mu pomogla i zaštitila.Sigurno mi ne bi bilo svejedno ali moje dete bi i dalje bilo moje dete
 
Steffan:
kučka:
makijato:
Koj bi vas odgovor bio da vam dete kaze da je homoseksualac,sta bi ste osecali prema njemu??? :?: :?: :?:

Obzirom na sredinu u kojoj živimo i na sve probleme sa kojima se oni suočavaju, da imam dete, ne znam kako bih mu pomogla i zaštitila.Sigurno mi ne bi bilo svejedno ali moje dete bi i dalje bilo moje dete

To jest son of a bitch... :P

I sigurno se ne bi zvao Steffan :D
 
cvele_kv:
Dont_Break_The_Oath:
Ovde se mogu ocekivati krajnje licemerni odgovori onih koji su protiv homoseksualizma.
Nije li to sebicno.Pa koliko sam gledao na ovom forumu vecina ljudi je protiv toga,a kada je u pitanju rodjeno dete,sta onda? Bacanje kletve? Voleli biste ipak da je vase dete straight,ali eto nije,ali tako biste voleli da je normalno,zar ne?
Hej,cekajte malo,vase dete je vas zivi spomenik,i moj savet je vama da ne pljujete sada po homoseksualcima jer postoji mogucnost da se to desi i sa vasim detetom.To je prosto tako,pokazite pravednost.Ne mrzite ga ako dodje sa takvim priznanjem ispred vas,zagrlite ga i pruzite mu podrsku jer to je prosto tako.Samo dajte sve od sebe.
Svaka cast onim ljudima i onim roditeljima koji nemaju nista protiv homoseksualizma jer oni imaju sasvim dovoljnu sirinu da sagledaju sve moguce aspekte koje postoje u zivotu a vezane su za decu.


Daj keveti ne se*i,svi mrze homose nego se foliraju kao ja nemam nista protiv toga,ja postujem svacije misljenje itd.Ko bi voleo da mu sin ima decka umesto devojke,da kad mu dodje decko kod njega vama kaze dobar dan,a sa njim se poljubi,pa nek bude i poljubac na blic a kamoli da ih vidim kako se zvalave,pa obesio bi ih oboje.
:lol: :lol: U potpunosti se slazem sa tobom!!! :twisted: :twisted: sve je to OK dok nije u mojoj kuci...:evil:
Pa zar ja koji je ponosan na svaku svoju devojku (i bivse i sadasnju) 8) da dozivim tako nesto?? Nikako mi se ne bi svidela ta ideja... :evil: :twisted: Sorry ako se neko ne slaze samnom, ali to je moje licno misljenje (a i moja kuca) :) P.S kaze se OBOJICU :wink: [/u]
 
dakipro:
cvele_kv:
Dont_Break_The_Oath:
quote]


Daj keveti ne se*i,svi mrze homose nego se foliraju kao ja nemam nista protiv toga,ja postujem svacije misljenje itd.Ko bi voleo da mu sin ima decka umesto devojke,da kad mu dodje decko kod njega vama kaze dobar dan,a sa njim se poljubi,pa nek bude i poljubac na blic a kamoli da ih vidim kako se zvalave,pa obesio bi ih oboje.
:lol: :lol: U potpunosti se slazem sa tobom!!! :twisted: :twisted: sve je to OK dok nije u mojoj kuci...:evil:
Pa zar ja koji je ponosan na svaku svoju devojku (i bivse i sadasnju) 8) da dozivim tako nesto?? Nikako mi se ne bi svidela ta ideja... :evil: :twisted: Sorry ako se neko ne slaze samnom, ali to je moje licno misljenje (a i moja kuca) :) P.S kaze se OBOJICU :wink: [/u]

Pa naravno,Ti i Tvoja licnost na prvom mestu,kao da se Tebi dogadja a ne tvom detetu,sta si ti prosao,kakav si ti bio,bla bla bla,odvratne sovinisticke teme kako ste vi muskarci takve niske inteligencije gazde u kuci.Najlakse je obesiti sopstveno dete ako nesto "zgresi" i posatane gay.
Hajde pokazi pamet i razumi ga.Ili je to previse tesko i vredja tvoj ponos i tvoju cast toliko da bi zrtvovao sopstveno dete radi sopstvene gluposti.
Tipicno,nema sta.Ovo je dokaz koliko ljudi zaista razmisljaju.Primitivno,nema sta.E zbog takvih ljudi koji svoj ponos i cast brane svim sredstvima treba doneti zakon o legalizaciji gay brakova da bi te ljude zastitili od fasista tvoje vrste.Ili se mozda iz toga krije srpsko-nacionalisticka ideja o sveheterosksualnom srpstvu mozda?
 
peculiar:
wet look:
(ja se izvinjavam sto uzurpiram,ali sta je "DSDS"? :roll: :roll: :roll: )

Pa zar ti od sve dece?? Ccc....
Evo mali hint ;-)
Sadržaj > Svaštara > DA SE DOBRO SVRSI!!!!!!(stranka koja raste)

PS Pa ti si bar vrlo jaka, da ne kazem burna, po pitanju ove teme ;-)


nemo' BRE da zbunjujes ljude :lol: :lol: :lol:

ionako sam misanderstudovana , heheheheheh :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top