pokusao sa "operativni sistemi" forumom ali bez od
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: pokusao sa "operativni sistemi" forumom ali bez od

Guest

Podrazumevano pokusao sa "operativni sistemi" forumom ali bez od

zna li neko mozda na ovom forumu...

Hteo bih da pretrazujem stranice na ruskom i beloruskom, imam instaliranu kao sekundarnu (i tercijalnu rusku i belorusku tastaturu. Medjutim meni kompletna ta prica sa kodnim stranama nije bas najjasnija. Nesto mogu da pretrazujem a nekada jednostavno je (i ako je u momentu aktivna neka od tih tastatura) sve u "znacima pitanja i sl. hijeroglifima". Da li postoji mogucnost da na Win XP Home edition "ozivim" mogucnost da mi se ruski i beloruski pojave valjano u svakoj prilici. Hvala unapred

Guest

Podrazumevano

Control Panel>Add Remove Programs>Windows Setup>U Components nadji Multilanguage Support pa cekiraj tu opciju > Klik na Details u Description na vrhu cekiraj `Cyrillic language support` >OK

Guest

Podrazumevano

...Tools > Internet Options > General > Fonts

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Control Panel>Add Remove Programs>Windows Setup>U Components nadji Multilanguage Support pa cekiraj tu opciju > Klik na Details u Description na vrhu cekiraj `Cyrillic language support` >OK
    nemam tu opciju windows setup; a u window compnents nema ponudjenu opciju multilanguage support. D ali mozda treba da se vratim na kompletnu reinstalaciju Win XP? Hvala

Guest

Podrazumevano

Control Panel > Date, Time, Language and Regional Options > Add other languages >
    ili
    Regional and Language Options > Languages tab >

Details u "Text Services and Input Languages > Add > izaberi Russian ASDF i klikci na OK dok ne pozatvaras sve prozore. Mozda ce ti trebati i
    fbruss.zip
    http://zsigri.tripod.com/fontboard/cyrinst.html

Guest

Podrazumevano samo da se...

ZAHVALIM

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •