Dobar ginekolog u Nišu

Bojan Lukić, Gradska bolnica.

U Mirabilisu moja drugarica preporučuje dr Olju.

Porodio me čovek za pet minuta. Tek sam to shvatila kad sam pročitala u istoriji bolesti okačenoj na krevetu. Primljena u bolnicu u 6:55, porodila se u 7:05. Ni rez, ni kopča, ni rana, ko da sam snela jaje. Hvala mu od srca. I to na kraju dežurstva. Doduše, bio mi je to drugi porođaj.
 
Porodio me čovek za pet minuta. Tek sam to shvatila kad sam pročitala u istoriji bolesti okačenoj na krevetu. Primljena u bolnicu u 6:55, porodila se u 7:05. Ni rez, ni kopča, ni rana, ko da sam snela jaje. Hvala mu od srca. I to na kraju dežurstva. Doduše, bio mi je to drugi porođaj.

Nema veze koji po redu, moja majka je na prvom snela jaje, a na drugom se (sa mnom :zper:) namučila...
A kad je porođaj u pitanju, dosta je u umešnosti lekara.

Naravno, najbitnije nije samo iskustvo, već i pristup koji doktor ima, sposobnost da ''oseti'' pacijenta i prilagodi se, a ne da ''otaljava'' posao i da je previše knjiški, bubalački, bez talenta u pregledima i dijagnosticiranju.

A ko te porodio prvi put?
 
Jel neko zna kakav je lekar Dragan Stefanovic iz Doma zdravlja ?
Mene nervira sto kod nas ti jedan doktor vodi trudnocu , drugi poradja..
Jel neko uopste zna kakva je procedura sto se toga tice u Nisu?

Jako je fin. Bio mi je izabrani lekar kad je Tanasković otišao u penziju. Mada nije imao puno posla sa mnom. Samo mi je konstatovao dve neželjene trudnoće, koje sam prekinula u bolnici.

A šta ti fali da te porodi dežurni lekar? Smatram da je mnogo opuštenija atmosfera i za doktora i za pacijenta kad se ne poznaju.
 
Slobodno idite kod dr. Matijaševića. Imam iskustva upravo sa tim problemom, sve sam završila bezbolno i u dva odlaska kod njega, dok bih ovako izgubila 2-3 meseca čekajući da mi zakažu prvo biopsiju, pa onda i uklanjanje u Domu zdravlja. A da ne pričam o tome koliko bih se stresirala i nervirala u medjuvremenu.
 
Jel neko zna kakav je lekar Dragan Stefanovic iz Doma zdravlja ?
Mene nervira sto kod nas ti jedan doktor vodi trudnocu , drugi poradja..
Jel neko uopste zna kakva je procedura sto se toga tice u Nisu?

Divan covek,pomogao mi je kad sam mislila da mi se rusi svet,naime prokrvarila sam u trecem mesecu-reagovao je munjevito i ja danas imam jednu divnu malu devojcicu od 5.5 godina...i njegov brat isto Stefanovic(ne secam se imena) je takodje ginekolog i radi u bolnici,on mi je bio doktor kad sam lezala u bolnici,takodje sve preporuke...
 

Back
Top