KAKO PROBUDITI LJUBAV JEDNE ŽENE?! ( a ne postati ***** )

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
( nije BK smislio, nego ukrao )
Priča se da na najvišoj steni Tibeta živi najveći Filozof sveta.

Jednom ga je posetio jedan mladić s pitanjem – koji put vodi ka srcu voljene žene, i upitao ga je:

“Reci mi majstore nad majstorima koji je najbrži i najkraći put ka srcu voljene žene…?!”

Majstor je ovako odgovorio:

“Nema sigurnog puta sine ka srcu jedne žene, samo provalije, uzane staze, putevi puni trnja i stena bez mapa i kompasa… puni žbunja i zmija…”

“Ali majstore, šta onda da učinim da osvojim srce moje ljubavi…”

“Zapamti učeniče moj i dobro ukopaj u svoju memoriju ono što ću ti sada savetovati… Prati ih i stići ćeš do srca voljene žene…

1. Peri zube.
2. Nemoj pred njom češati muda.
3. Nosi joj cveće i mnogo mnogo poklona
4. Pre male nužde podigni poklopac WC-a, a zatim nemoj ga zaboraviti spustiti
5. Ne muljaj kad žvačeš
6. Ne podriguj naglas ili bolje nemoj uopšte podrigivati
7. Ne prdi
8. Operi ruke pre nego što izadješ iz kupatila
9. Nemoj ružno pričati o njenoj majci, pričaj o njoj kao o svojoj
10. Nemoj psovati
11. Uvek se smej vicevima koje priča, pa makar bili loši
12. Nemoj biti ljubomoran na nju ili ako ipak, onda samo malo
13. Pusti neka onda bude ljubomorna na tebe, ona sme…
14. Nemoj puštati stomak i nemoj se debljati. Ona to sme, ali joj nikad nemoj reći
15. Nemoj dugo boraviti u kupatilu
16. Ne ostavljaj bačen peškir
17. Nemoj joj reći da ne zna voziti
18. Nemoj kasno dolaziti kući, kad završiš posao odmah kreni kući
19. Nemoj se zabavaljati s prijateljima ili još bolje, nemoj imati uopšte prijatelje
20. Nemoj sanjati o prijateljicama
21. Nemoj gledati grudi i guzice njenih prijateljica i nemoj ih ni spominjati
22. Ne budi škrtica. Koristi najmanje dve kreditne kartice i dve štedne kartice
23. Nemoj gledati druge žene, a još je bolje da zaboraviš da one uopšte i postoje
24. Nemoj priča o svojoj ex devojci. Ti nisi imao nikoga pre nje.
25. Reci joj VOLIM TE bar 24 puta dnevno
26. Nauči da kuvaš
27. Peri sudove i održavaj red u kuhinji
28. Namesti krevet (UVEK)
29. Nazovi je , bilo od kuda , makar koliko bio zauzet
30. Pusti neka kupuje cipele, haljine kad god poželi i pomozi joj u višesatnim biranjima i kupovinama ( i smeši se u međuvremenu)
31. Pusti neka satima priča telefonom, i ako je moguće , plaćaj joj mobilni
32. Ne hrči
33. Zapamti… , ti ne voliš fudbal i mrziš Formulu 1
34. Brij se svaki dan da joj ne povrediš kožu
35. Nemoj misliti stalno o seksu , ali nemoj ni pretjerati, provociraj je često pa makar bio i umoran
36. Poštuj njenu glavobolju, ali ako ona traži od tebe, odmah joj ispuni želju. Ah,da, nemoj slučajno odmah zaspati, gledaj je u oči i miluj je sve dok ona polako u miru ne zaspi
37. Reci joj svakog časa da je ona najlepša žena koju si ikad vidio…

UMORNI UČENIK SE OKRENUO DA BI SE SPUSTIO S PLANINE., a majstor je viknuo za njim:

- Čekaj sine, vrati se..,

Na to će UČENIK:

Neeeeee, majstore.., SAD VEĆ RAZUMIJEM ZAŠTO IMA TOLIKO PEDERA !!!
 
( nije BK smislio, nego ukrao )
Priča se da na najvišoj steni Tibeta živi najveći Filozof sveta.

Jednom ga je posetio jedan mladić s pitanjem – koji put vodi ka srcu voljene žene, i upitao ga je:

“Reci mi majstore nad majstorima koji je najbrži i najkraći put ka srcu voljene žene…?!”

Majstor je ovako odgovorio:

“Nema sigurnog puta sine ka srcu jedne žene, samo provalije, uzane staze, putevi puni trnja i stena bez mapa i kompasa… puni žbunja i zmija…”

“Ali majstore, šta onda da učinim da osvojim srce moje ljubavi…”

“Zapamti učeniče moj i dobro ukopaj u svoju memoriju ono što ću ti sada savetovati… Prati ih i stići ćeš do srca voljene žene…

1. Peri zube. Šta je tu požrtvovano?!?
2. Nemoj pred njom češati muda.Podrazumeva se.
3. Nosi joj cveće i mnogo mnogo poklona. To baš i ne mora, ako sam ne želi.
4. Pre male nužde podigni poklopac WC-a, a zatim nemoj ga zaboraviti spustiti Podrazumeva se
5. Ne muljaj kad žvačeš Normalno
6. Ne podriguj naglas ili bolje nemoj uopšte podrigivati Apsolutno
7. Ne prdi Svakako
8. Operi ruke pre nego što izadješ iz kupatila Šta je tu čudno?!
9. Nemoj ružno pričati o njenoj majci, pričaj o njoj kao o svojoj Što ne želiš sebi ne čini drugome
10. Nemoj psovati Ne bi bilo loše da stvarno ne psuje
11. Uvek se smej vicevima koje priča, pa makar bili loši TO NE TREBA DA RADI
12. Nemoj biti ljubomoran na nju ili ako ipak, onda samo maloKako hoće
13. Pusti neka onda bude ljubomorna na tebe, ona sme…Ne sme ni ona
14. Nemoj puštati stomak i nemoj se debljati. Ona to sme, ali joj nikad nemoj reći To već nije u njegovoj moći
15. Nemoj dugo boraviti u kupatilu Po potrebi
16. Ne ostavljaj bačen peškir Može, ako će ga skloniti sam
17. Nemoj joj reći da ne zna voziti Ako stvarno ne zna, neka kaže
18. Nemoj kasno dolaziti kući, kad završiš posao odmah kreni kući Samo izuzetno, kada se javi
19. Nemoj se zabavaljati s prijateljima ili još bolje, nemoj imati uopšte prijatelje Samo da ne laže da je sa prijateljima
20. Nemoj sanjati o prijateljicama Podrazumeva se da ih ne sanja
21. Nemoj gledati grudi i guzice njenih prijateljica i nemoj ih ni spominjati Svakako
22. Ne budi škrtica. Koristi najmanje dve kreditne kartice i dve štedne kartice Ako ima kartice, nikako ne sme da bude škrtica
23. Nemoj gledati druge žene, a još je bolje da zaboraviš da one uopšte i postoje Pa i ne treba
24. Nemoj priča o svojoj ex devojci. Ti nisi imao nikoga pre nje.Ako nema potrebe, što bi pričao
25. Reci joj VOLIM TE bar 24 puta dnevno To ne mora uopšte
26. Nauči da kuvaš Ako hoće neka nauči
27. Peri sudove i održavaj red u kuhinji Ako hoće
28. Namesti krevet (UVEK) Ako hoće
29. Nazovi je , bilo od kuda , makar koliko bio zauzet Ne mora
30. Pusti neka kupuje cipele, haljine kad god poželi i pomozi joj u višesatnim biranjima i kupovinama ( i smeši se u međuvremenu)To bi bilo divno od njega
31. Pusti neka satima priča telefonom, i ako je moguće , plaćaj joj mobilni Šta ima da pušta ili ne pušta
32. Ne hrči Nikako
33. Zapamti… , ti ne voliš fudbal i mrziš Formulu 1Da kupi sebi TV pa neka gleda i voli
34. Brij se svaki dan da joj ne povrediš kožu Ne bi bilo loše
35. Nemoj misliti stalno o seksu , ali nemoj ni pretjerati, provociraj je često pa makar bio i umoran Samo spontano
36. Poštuj njenu glavobolju, ali ako ona traži od tebe, odmah joj ispuni želju. Ah,da, nemoj slučajno odmah zaspati, gledaj je u oči i miluj je sve dok ona polako u miru ne zaspi To je već preterano
37. Reci joj svakog časa da je ona najlepša žena koju si ikad vidio…Ako se njemu najviše sviđa, što da ne?!

UMORNI UČENIK SE OKRENUO DA BI SE SPUSTIO S PLANINE., a majstor je viknuo za njim:

- Čekaj sine, vrati se..,

Na to će UČENIK:

Neeeeee, majstore.., SAD VEĆ RAZUMIJEM ZAŠTO IMA TOLIKO PEDERA !!!

Dakle, ništa strašno biti sa ženom, a što se tiče toga da mu je bolje da bude sa muškarcem, ne znam, možda bi taj bio gori od najgore žene.
 
Poslednja izmena:

Back
Top