Свакодневне, мале лажи...

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064
...које су нам постале навика и које чине живот лакшим.
Које су можда и део нашег националног фолклора постале. :lol:

Од – боли ме глава вечерас па до – наравно да си најлепша. :mrgreen:

Које су то лажи које изговарате у тренутку ни не размишљајући?
Једноставно, јер сте уморни, свега вам је доста, немате снаге за причу...
Лажи које заташкавају, бар на трен.

И када мала, небитна лаж прераста у велику?
 
...које су нам постале навика и које чине живот лакшим.
Које су можда и део нашег националног фолклора постале. :lol:

Од – боли ме глава вечерас па до – наравно да си најлепша. :mrgreen:

Које су то лажи које изговарате у тренутку ни не размишљајући?
Једноставно, јер сте уморни, свега вам је доста, немате снаге за причу...
Лажи које заташкавају, бар на трен.

И када мала, небитна лаж прераста у велику?
...obichno lazzem za qrchitj, a kad se skinemo ondak ta mala lazz prerasta u veliku...:rumenko:
 
nista
(pr: nije mi nista.... i ostale varijacije) al to samo kad mi se ne prica o tome sta god to bilo...ako navali jer provali da mi nisu koze na broju onda kazem

ostalo jok
ako mi se ne ebe kazem necu...sta ima da foliram ...svasta
ako mi se ne svidja sta je obuko sta ima da lazem e jeste sreco super si, lepo je i td...
ako me pitas ima i da dobijes odgovor

isto ocekujem i od druge strane
 
...које су нам постале навика и које чине живот лакшим.
Које су можда и део нашег националног фолклора постале. :lol:

Од – боли ме глава вечерас па до – наравно да си најлепша. :mrgreen:

Које су то лажи које изговарате у тренутку ни не размишљајући?
Једноставно, јер сте уморни, свега вам је доста, немате снаге за причу...
Лажи које заташкавају, бар на трен.

И када мала, небитна лаж прераста у велику?

...svaka mala laz je potrebna i korisna dok se njom hrani nasha bolja polovina koja zna da je mala laz ali joj prija od vas,postaje velika laz kad suprotan pol misli da je istina a vi je sa namerom i zbog vishih ciljeva lazete....................
 
...које су нам постале навика и које чине живот лакшим.
Које су можда и део нашег националног фолклора постале. :lol:

Од – боли ме глава вечерас па до – наравно да си најлепша. :mrgreen:

Које су то лажи које изговарате у тренутку ни не размишљајући?
Једноставно, јер сте уморни, свега вам је доста, немате снаге за причу...
Лажи које заташкавају, бар на трен.

И када мала, небитна лаж прераста у велику?

Ako mi nije do neke prepirke,obicno kazem-nije mi nista ili ne,nisam ljuta a u stvari bih se svadjala sto hiljada godina al me mrzi
 
...које су нам постале навика и које чине живот лакшим.
Које су можда и део нашег националног фолклора постале. :lol:

Од – боли ме глава вечерас па до – наравно да си најлепша. :mrgreen:

Које су то лажи које изговарате у тренутку ни не размишљајући?
Једноставно, јер сте уморни, свега вам је доста, немате снаге за причу...
Лажи које заташкавају, бар на трен.

И када мала, небитна лаж прераста у велику?

не лжем рефлексно. то није нормално
 
Ja se uglavnom ovde busam u grudi kako mrzim alz i laganje.
Istina,lazem i ja u RL.,mada to su vishe ''bele lazi '' { iako sve vishe postajem uverena da takvih nema } ako se vodim onim shto su mene ucili kuci-svaka laz je shtetna,nema velikih i mali,ako se naviknesh na ''male '' one postaju deo tvog karaktera,paraziti tvog karaktera. Mada mene nikad nisu uspeli ubediti u to,da je svaka laz shtetna,kad lazem npr za neku meni sitnu stvar,da li si kupila to,jesam,a nisam,da li si dala tom coveku to i to , jesam...mada ne bih trebala. Kad lazesh,stalno osecash tu neku nervozu,stalno si histerichan manje vishe,u panici,pogotovo ako lazes vecoj grupi ljudi i svakoj vrtish drugu prichu,tako da se ne isplati..

e sad,lazi u vezi,da li ih izgovaram...pa,decka nikad ne lazem,i za najmanju sitnicu se osecam krivom,volim cist rachun,tako da,on sve uvek zna,pa i da je u pitanju banalna stvar.

ali ta pitanja.. ''jesam li bolji od onog pre'' i slicna shto su mi postavljali bivshi,tu izlazem,ako treba..mislim,shta da mu kazem '' ne nisi ''...
to da ne gledam druge tipove sem njega...hm...rekla bih istina,jer cak i da pogledam nekog decka,bude jedan pogled,i to je sve...dobro,izuzetak je jedan decko,koji treba,ako sve ide po planu,da mi bude buduci shef :mrgreen:
ali van toga ne...medjutim,postoje i razlike u gledanju,da li je to pogled-dva ili je '' uhhhhhhhh kaaaaaakva je shat bih joj radio ''. Pa mislim teraj se u pi.cku materinu,shta cu ti onda ja. Mada nisam uvek bila ovakva,takva sam sa ovim sa kojim sam sad,pre,i kad sam imala decka to je kao da ga nemam.
shto se fizickog izgleda tiche..to udara u sujetu oba pola. kako reci voljenoj osobi '' ne nisi lep/a, ne nisi najlepshi/najlepsha ''.....so,u vezi ne lazem,ali zavisi koliko mi je stalo do osobe sa kojom sam,ako i nije toliko,onda cu nalupati ne mogu vecheras,treba da idem tamo i tamo i slicne { za mene male } lazi,ako mi je stalo,onda cu uvek reci kako jeste...
 
Uhh... nekada sam umeo da se služim sitnim lažima za tako benigne stvari da mi je sada, sa ove distance, to više nego smešno. Sada, uglavnom ne lažem, ali se omakne po nekada... čisto iz razloga da bih izbegao nepotrebno smaranje. Jeste to pogrešna linija manjeg otpora, ali lakše mi je :mrgreen:
A, neki primer... pa ne bih baš :mrgreen:
 

Back
Top